Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem o czerwonym. VW oferuje tylko jeden czerwony za 1050 zł, więc z pakietem stylizacyjnym wyglądało by to chyba tak. Rzuca się w oczy trochę i ciężko mi stwierdzić czy ładniejszy od białego:) Elektryczne lusterka nie są zbędnym gadżetem? Czujnik ciśnienia opon chyba sobie podaruję, choć cena 260 zł jest śmieszna. Coraz bardziej kusi mnie 1.8TSI, czuje, że po doposażeniu 1.4TSI nie będzie już dawać rady.

%21%21qqhpZ%21%2120%7E$%28KGrHgoH-DoEjlLlzR%284BKeTMU8K5%21%7E%7E_27.JPG

%21%21q0vKOw%21W0%7E$%28KGrHgoOKjQEjlLmWWZMBKppP25Kzw%7E%7E_27.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujnik ciśnienia opon chyba sobie podaruję, choć cena 260 zł jest śmieszna.

 

Bierz ten czujnik, cena żadna a jak ci na krawężniku zejdzie trochę "wiatru" to Ci przynajmniej "plumknie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze biłay z pakietem i fajmymi alusami będzie wygladał niezle:) tak samo jak czerwony, przynakjmniej orginalnie a nie szary czy czarny jak praktycznie polowa b6 jexdzi takich.:) Ja wybrałem Mocca bo sie ojcu podobał, że tak ładnie lsni w słońcu:)

 

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

 

a te czujniki parkowania co sa w pakiecie Komfort czy 510 maja wizualizacje?I na czym ona polega? czy taj\k jak w skodzie octavii II ze pokazuje obrys auta im w rogach takie wskazniki paskowe ze jak coraz blizej to dłuższy pasek i dłuższy dźwięk? czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiadywałem to właśnie coś w tym stylu, kamerka to nie jest, ale zawsze coś. Doszedłem do wniosku, że powinny być: Auto-Hold-250zł, Czujnik opon-260zł, Pakiet zimowy 3-2180zł (bo nie da się inaczej/taniej wykombinować podgrzewanej przedniej szyby?) Przydałby się jakiś silnik 1.6 TSI 140KM :D Jeśli 1.4TSI okaże się odczuwalnie za mały to pewnie trzeba będzie dopłacić 7100;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcd510 ma taka wizualizację:

2022385892.jpg

 

 

 

w rcd310 wygląda to tak:

rcd310_214.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując RCD510 + czujniki parkowania, 99% jest też wizualizacja? Da się jakoś zamówić samą szybę podgrzewaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli kupując RCD510 + czujniki parkowania, 99% jest też wizualizacja?

 

Jeśli kupujesz w pakiecie 1190 to otrzymujesz: System kontroli parkowania z przodu i z tyłu, akustyczny

 

Szczegółowy opis pakietów jest na stronie internetowej VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rcd310 + czujniki i mam wizualizację, więc z rcd510 + czujniki też będziesz miał, ale najpierw zajmij się wyborem silnika - reszta to dodatki.

Umów się na jazdę próbną najlepiej poza terenem zabudowanym, żeby ocenić silnik 1.4TSI i nie patrz na to co piszą inni o 1.4TSI, gdyż słyszą 1.4 i jest lament, chociaż nigdy nim nie jechali.

Popatrz ile jeździ starszych Passatów z silnikami TDI 90KM, 105KM, 110KM, i ludzie są zadowoleni.

Przejedź się sam i wtedy ocenisz, dla mnie osobiście 1.4TSI jedzie lepiej niż 1.9TDI 110KM którego wcześniej posiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest dalej w sprzedaży B6 1.6 105KM chyba, 2.0TDI 110KM, na papierku są ospalsze niż 1.4TSI, zatem liczę, że da rade. Myślicie, że razem z tym pakietem stylizacyjnym obniżają zawieszenie? Bo listwy na seryjnych resorach będą raczej lipnie wyglądać...

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego theOne nie wiedziałem ,że ten Passacik w tym pakiecie wygląda tak rewelacyjnie !!

Bierz biały naprawdę wygląda zajebi....:) O wiele lepiej niż czerwony:)

 

I naprawdę dopłać do 1.8TSI bo jak bedziesz chcial pojechać gdzieś z rodzinką na wakacje włączysz klime na maxa muzyka, do tego alufelgi dowalisz z 18' 4osoby na pokładzie do tego bagaże i ten samochód będzie stał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh ze tego pakietu nie wprowadzili w lipcu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym biały kolor w passacie? - chyba tylko jako auto reklamowe pasty do zębów .

Odszczekuję com napisał, z pakietem stylizacyjnym tylko biały kolor :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia zdjeciami, ale najpierw trzeba to zobaczyc na ulicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia zdjeciami, ale najpierw trzeba to zobaczyc na ulicy

E tam :) wygląda naprawdę dobrze... no tylko raz w tygodniu myjka się kłania ,żeby to jakoś wyglądało:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja comfortline z 1.8TSI + pakiet 790 (w tym pakiet stylizacyjny) + pakiet rcd 510 + auto-hold + czujnik ciśnienia opon + pakiet zimowy 3 + biały kolor, wyszłoby 87 060 zł. Zobaczę co dilerzy mieliby do powiedzenia, ale jeszcze biję się z myślami co do tych silników, czy nie poczekać rok, wtedy pewnie na model 2010 będą podobne promocje, a coś więcej się dowiem o TSI. Na razie jazda testowa, zacznę od 1.4TSI choć myślę, że komplet ludzi + klima pogrąży je na trasie.

 

edit-down@ właśnie to mnie powstrzymuję, widywałem często jakieś a4 b8 białe czy inne auta premium + full opcja + bixenony, skóry niewidy, cena jak na auto baaardzo przystępna i nie schodziły, więc pewnie ciężko będzie znaleźć smakosza na biały, chociaż auto sprzedawane by było za min. 6 lat, biały wkroczył na dobrze do Europy, więc może będzie bardziej na topie niż czarny ;) Moda z USA w końcu...

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do sprzedarzy później to biały nie jest za "chętny" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę codziennie ponad 100 KM w pięć osób z klimą i jakoś nie stoję w miejscu, hehe.

Ponownie proponuję najpierw się przejechać 1.4TSI, żeby wyrażać swoje zdanie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę codziennie ponad 100 KM
Chyba 100 km, a nie 100 KM :) Musi zrobic jazde probna i sie przekonac czy mu wystracza czy nie, dla jednego 1,4 bedzie zbyt mocne, dla innego nawet 1.8 za slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla jednego 1,4 bedzie zbyt mocne, dla innego nawet 1.8 za slabe.

Masz w zupełności racje :)

 

Ale ja bym jednak brał tą opcję za 87tyś .zł jak przedstawił kolega theOne :) naprawdę polecam silnik 1.8 , jest to naprawdę świetny silnik nie dość ze dynamiczny to do tego naprawdę spalanie nie duże.

 

A co do awaryjności... to naprawdę większość ludzi ,którzy krzyczą ,że się "sypie" w życiu nie miała takiego samochodu!

 

Tak samo jak autko żony Alfa 147 2.0TS ,że się sypie itd... nie prawda ! :)

dlatego naprawdę dopłacaj i śmigaj nie będziesz żałował:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności