Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Najwazniejsze bys byl zadowolony z autka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart_82

witam,

co myślicie o passacie 1.9tdi/90km z przebiegiem 220tys km (udokumentowane) warto brac? rocznik 1999

Edytowane przez bart_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

co myślicie o passacie 1.9tdi/90km z przebiegiem 220tys km (udokumentowane) warto brac? rocznik 1999

Przebieg to nie wszystko... Jest to pasek przed liftem moze miec juz zawieszenie wyprane, rozrzad, no nie mowie tu o wymianie filtrow czy plynow bo to juz powinno sie robic niezaleznie od stanu samochodu. Pozatym pasek moze byc bity sprawdz to a i niesugerowal bym sie ksiazka przebiegowa auta takowe mozna kup0ic do 100 zł.. Jeśli to autko jest na jakims serwisie aukcyjnym to podeslij link to koledzy ci tu fachowo powiedza:) W kazdym razie sprawdz go 100 razy zanim kupisz:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

co myślicie o passacie 1.9tdi/90km z przebiegiem 220tys km (udokumentowane) warto brac? rocznik 1999

 

To zależy jak udokumentowane.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam chce kupić paska ale po lifcie i ciężko znaleźć coś fajnego z dobrym wyposażeniem i normalnej cenie :) ale szukam i się nie poddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obawiam się, że będzie coraz ciężej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam paska AVB z automatem który ma 370000 inie chcę innego.niby słabszy ale

nie niszczy osprzętu jak turbo.sprzęgło skrzynia zwykła itd.mam go ponad trzy lata 2003 r

grudzień z kierunkami w lustrach. 101 KM , części tanie

 

 

pozdrawiam

 

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

 

To mój jest wart około22000 a jest prawie 2004r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem poprosić Was o pomoc ,otóż przedwczoraj natrafiłem na ogloszenie sprzedaży vw passata b5 FL z 2002 r z silnikiem 1.9 tdi 130 km (więcej info. w linku http://moto.allegro.pl/idealny-passat-1-9tdi-130-km-comfortline-partronik-i1663362679.html)

Byłem i oglądałem ,ale nie jestem pewien ;powiem tak wnętrze super zadbane nic nie powycierane i wszystko wygląda wporządku i według mnie odpowiada tym 176 tyś. km zewnątrz też wporządku ,oczywiście lekkie zadrapania i jedno wgniecenie na lewym boku przy bagażniku . Szyby ten sam rocznik ,lakier wydaje się być ten sam na całym samochodzie wszystkie szpary maski i bagażnika takie same ,przez co wydaje mi się ,że niebył walony .Jednak nie wiem czy licznik nie był cofnięty otóż sprzedawca mówił ,że jak ściągnął go z francji to odrazu sprawdzał stan licznika na stacji i że przebieg udokumentowany ,ale dużo rzeczy można mówić i dużo napisać .Bardziej martwię się o silnik ponieważ po odpaleniu i gdy chodził na wonych obrotach to dość poważnie się trząsł i zabardzo nie wiem czy to było normalne ,pozatym gdy odkręciłem korek od wlewu oleju to omało co nie wyleciał w moim poprzednim pasacie też b5 ale z silnikiem tdi 105 km tak nie było i nie wiem czy tak powinno być czy może to wina o wiele większęgo przebiegu silnika ?

 

dziękuje za odpowiedzi

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po odpaleniu i gdy chodził na wonych obrotach to dość poważnie się trząsł i zabardzo nie wiem czy to było normalne

 

To raczej nie jest normalne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego chciałem się was zapytać bo niby włściciel mówi że przebieg udokumentowany ,ale jak wiadomo dużo można powiedzieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego chciałem się was zapytać bo niby włściciel mówi że przebieg udokumentowany ,ale jak wiadomo dużo można powiedzieć .

Niby czym udokumentowany?? Kolego nie słuchaj bajek nie daj się robić w balona jak taki pewny to niech Ci udowodni. Gadać to każdy potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby czym udokumentowany??

 

Książką made in china z 2006 roku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do postów z poprzedniej strony na temat przetarć chciałem dodać, że to różnie z nimi bywa. Mój Pasiu miał przejechane 210 tys. Przebieg autentyczny, w ogóle auto z pewnej ręki. Tapicerka była elegancka. Zrobiłem nim już około 6000 tys. W ciągu paru miesięcy udało mi się przetrzeć fotel kierowcy a to za sprawa suwaka od spodni. Do tego fotel mam obniżony na maksa wiec trę plecami przy każdym wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu. Teraz jeśli bym chciał sprzedać auto na pewno nikt by nie mi nie uwierzył, że auto nie jest "kręcone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierownica z lewej strony też wytarta a przy takim stanie licznika powinna być jak nowa.

Miałem kierownice co miała 160 tys. przebiegu i była w dużo lepszym stanie :). Wątpię aby takim Passatem ktoś śmigał cały czas po mieście i tak ją wytarł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ile wytrzymuje alcantara ? Czy przy 190 tyś. może wyglądać jak sprana,skudlona szmata ? Chodzi mi o fotel kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest możliwe,jak ktoś nie dbał to tak może wyglądać,ale raczej wydaje mi się, że te 190 jest mało realne. Chociaż u mojego ojca w c5 który ma przebieg 140 tys fotel wygląda jak by miał z 250 :) masz zdjęcia tej alcantary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

 

Przywędrowałem do was jak że już czas zmienić autko na coś powiedzmy bardziej ekonomicznego. Obecnie smigam od 4 lat A8 w wersji 4,2. jako ze na liczniku już pokazała się "3" z przodu przebiegu czas na zmiany.

Skłaniam się ku Passatowi w wersji Kombi. A że jestem zażartym gazownikiem to jedynie rozważam wersje PB. I tu mam pytanie do doświadczonych kolegów.

Bo nie do końca jest to jednoznaczne co lepiej jeździ na co dzień 1.8T powiedzmy zawirusowany czy 2.3???? ogólnie wiem co to przyspieszenie mam 4.2 V8 300PS i nie oczekuje podobnych doznań bo nie czas na to obecnie. Ale lubię umieć wyprzedzić.

Często jeżdżę z prędkościami 140-160km/h który silnik przy takie jeździ będzie bardziej żwawszy???? który mniej pali.????

Czy lepiej się zbiera 1.8T wirusowany powiedzmy wyprzedzając od 80-120 czy VR5 2.3??

Kwestia automatu czy manuala to zależnie co się trafi do automatu w A8 nie mogę mieć najmniejszych zastrzeżeń rewelacyjna skrzynia. Rozumie że w Pasku tez automat to podobna konstrukcja.

najbardziej mnie interesuje wybór jednostki napędowej. Skłaniam się ku 1.8 ale brak mi potwierdzenia czy to faktycznie dobrze jeździ.

 

Pozdrawiam.

Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 1.8t ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku Passatowi w wersji Kombi. A że jestem zażartym gazownikiem to jedynie rozważam wersje PB.

Bierz 1.8T i do tego dojdzie CZIPS na 180-190KM i w zupełności ci styknie :D

VR5 to już trochę inna bajka z częściami, ich cenami oraz innymi drobnymi pierdółkami.

To tak w skrócie ale treściwie i na temat :bry2O spalaniu to juz chyba wspominać nie muszę - pomiędzy tymi dwoma silnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności