Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą nie wiedziałem ze do 2.0TFSI gaz nie podchodzi. Wiesz może czym to jest spowodowane? Poza tym to chyba spoko silnik, sporo osób chwali na forum.
o tym by długo pisać.. ale sporo ludzi nie mówi po spalaniu 14-16 litrów po mieście .. niestety nie robię tras wiec nie miałbym zmniejszyć spalania..

 

Co do LPG który nie podchodzi to ma związek z budowa silnika i jego sposobem zasilania w paliwo ..

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeśli można, to poproszę o opinie na temat tego auta

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-6-biegow-highline-C17524421.html

 

cena wydaje mi się dość spora jak na rocznik i skromne wyposażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

jeśli można, to poproszę o opinie na temat tego auta

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-6-biegow-highline-C17524421.html

 

cena wydaje mi się dość spora jak na rocznik i skromne wyposażenie...

jest jak najbardziej :ok i cena i auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Mi do tej pory też wszystko pasowało, ale jak przeglądam inne oferty w necie to trafiam modele nowsze, z lepszym wyposażeniem i tańsze...

Można wiedzieć dlaczego kolega twierdzi, że to dobra cena na to auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena wydaje mi się dość spora jak na rocznik i skromne wyposażenie...

Spora pewnie dlatego że większość szrotów FL chodzi w cenie ok 20tys.

Co mu brakuję w wyposażeniu, skoro dla Ciebie jest skromne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybką odpowiedź. Mi do tej pory też wszystko pasowało, ale jak przeglądam inne oferty w necie to trafiam modele nowsze, z lepszym wyposażeniem i tańsze...

Można wiedzieć dlaczego kolega twierdzi, że to dobra cena na to auto?

to przeczytaj ten watek str lub 2 wcześniej to są "perełki" które po zakupie więcej w warsztacie stoją niż na ulicy jeżdżą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spora pewnie dlatego że większość szrotów FL chodzi w cenie ok 20tys.

Co mu brakuję w wyposażeniu, skoro dla Ciebie jest skromne??

 

brak podgrzewanych lusterek, są tylko 4 poduszki, nie ma czujników: deszczu, zmierzchu i parkowania, opony są uniwersalne - brak dodatkowego kompletu, kluczyki x1... to z grubsza

 

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

 

to przeczytaj ten watek str lub 2 wcześniej to są "perełki" które po zakupie więcej w warsztacie stoją niż na ulicy jeżdżą

 

przeszukałem kilka stron wstecz, ale nie znalazłem żadnego konkretu w tej kwestii...co miałeś na myśli kolego dokładniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak podgrzewanych lusterek, są tylko 4 poduszki, nie ma czujników: deszczu, zmierzchu i parkowania, opony są uniwersalne - brak dodatkowego kompletu, kluczyki x1... to z grubsza
Z tego co widżę to lusterka ma podgrzewane szyba raczej originalna ale przebieg to sobie dodaj jeszcze conajmiej 100tys ps(ładnie wypolerowana kiera) cena zawysoka conajmiej o 3tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widżę to lusterka ma podgrzewane szyba raczej originalna ale przebieg to sobie dodaj jeszcze conajmiej 100tys ps(ładnie wypolerowana kiera) cena zawysoka conajmiej o 3tyś

 

domyślam się i ubolewam, że oryginalny przebieg jest dzisiaj nie do sprawdzenia:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
domyślam się i ubolewam, że oryginalny przebieg jest dzisiaj nie do sprawdzenia:/

przebieg sprawdzisz VAG TACHO lub COMANDER a historie auta po winie kolega na forum podaje za nie wielką opłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przebieg sprawdzisz VAG TACHO lub COMANDER a historie auta po winie kolega na forum podaje za nie wielką opłatą

 

a ten sprzęt nie służy tylko do korekty przebiegu? z tego co mi wiadomo to nie da się odczytać ewentualnych zmian dokonanych przez handlarza...

 

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

 

kojot84tp - Sprawdź sobie 2 strony wcześniej linki do aukcji samochodów które ja dodawałem , cena mniejsza, a w każdym coś nie tak :/. A ten passat którego dałeś link bardzo ładny i nie wydaje mi się, żeby był kiepsko wyposażony

 

tzn. chodzi mi o to, że cena jest zbyt wygórowana jak na to wyposażenie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak podgrzewanych lusterek, są tylko 4 poduszki, nie ma czujników: deszczu, zmierzchu i parkowania, opony są uniwersalne - brak dodatkowego kompletu, kluczyki x1... to z grubsza

Witać że oblatany jesteś.. Podgrzewane lustra są co widać nawet na zdjęciach, jeżeli chodzi o koła to kupujący powinien się cieszyć, że sprzedający ich jeszcze nie zdjął. Bo mało kto sprzedaje dwa kpl kół bo i tak traci dużo na aucie. Czujnik zmierzchu, deszczu i parkowania to już wyższa półka i 90% pasków tego nie ma. Akurat ten gość ma kpl. kluczyków tj. 3 szt. Z Twoimi wymaganiami to szykuj 30tys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten sprzęt nie służy tylko do korekty przebiegu? z tego co mi wiadomo to nie da się odczytać ewentualnych zmian dokonanych przez handlarza...

 

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

 

 

tzn. chodzi mi o to, że cena jest zbyt wygórowana jak na to wyposażenie:/

to właśnie VAG TACHO korektę licznika wprowadzasz więc na pewno i odczyta ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witać że oblatany jesteś.. Podgrzewane lustra są co widać nawet na zdjęciach, jeżeli chodzi o koła to kupujący powinien się cieszyć, że sprzedający ich jeszcze nie zdjął. Bo mało kto sprzedaje dwa kpl kół bo i tak traci dużo na aucie. Czujnik zmierzchu, deszczu i parkowania to już wyższa półka i 90% pasków tego nie ma. Akurat ten gość ma kpl. kluczyków tj. 3 szt. Z Twoimi wymaganiami to szykuj 30tys

 

czuję się skarcony:) ale zgodzę się, jestem amatorem w tych sprawach:/

ktoś ma podobne zdanie jak kolega odnośnie wyposażenia?

 

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

 

to właśnie VAG TACHO korektę licznika wprowadzasz więc na pewno i odczyta ori

 

Ok. To podsumowując, aby się upewnić...W jaki sposób ten sprzęt sprawdzi coś, co zostało wykasowane i zastąpione nową wartością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę.:D Później ktoś kupi coś takiego i się będzie chwalił: "mam full opcję" a ktoś inny mu dopiero później powie, że jest w błędzie więc na to samo wychodzi.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę.:D Później ktoś kupi coś takiego i się będzie chwalił: "mam full opcję" a ktoś inny mu dopiero później powie, że jest w błędzie więc na to samo wychodzi.:)
ale będzie dumny ze ma FULL OPCJE :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odczyta ze sterownika bo w nim nie da się zmienić tego

 

jednak idzie edytować sterownik...znalazłem to w instrukcji od VAG TACHO

 

Interfejs umożliwia:

 

LICZNIKI VW, AUDI, SEAT, SKODA:

 

- VW/Skoda/Seat/AUDI do 2004r. ( Prawie wszystkie VDO )

Korekta przebiegu, Odczyt PIN, Odczyt/Zapis EEPROM

 

chyba, że licznik jest tego typu, to nie można edytować

 

-VW roczniki 2001-2003 (liczniki Bosch/Motometer V07.04, V07.05, V07.08, V07.13 )

korekta przebiegu, odczyt PIN, Odczyt EEPROM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można edytować sterownik. Większość która kręci liczniki edytuje też w sterowniku. A potem odczyt daje ten sam wynik co na liczniku. I kupujący zadowolony że ma tak niski przebieg a w rzeczywistości to o jakieś 200 - 300 tys km więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszędzie tylko spiskowe teorie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podsumowując rezygnuję z Passatów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności