Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ten news, w Fakcie napisali :?:;)

 

Nie wiem skąd twój sarkazm, ale albo całe życie w nogach spałeś, albo masz problem, z używaniem internetu, albo wogóle mediów wszelakich, bo to żadna wiedza tajemna. Nie od dzisiaj to wiadomo. Oczekuje rzeczowych odpowiedzi anie szyder. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani całe życie w nogach nie spałem, również problemów z używaniem internetu ani korzystania z mediów ogólnodostępnych nie miałem lecz swą wiedzę na informacjach sprawdzonych a nie pierdo**niu mediów opieram :D żaden to też sarkazm lecz proste rachunków życie...

 

//a tak po trzeźwemu ;)

 

Nie nastawiaj się na MRG w lipcu, bo możesz się zdziwić, a w sprawdzeniu czasu oczekiwania na granicy możesz sobie pomóc odwiedzając TĄ stronę

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, sorry ze się tak uniosłem, byłem dziabnięty wieczorem, normalnie bym tak nie napisał. A tak poza tym, wydaje mi się że dadzą radę do lipca te umowę podpisać. Mimo wszystko dalej chętnie posłucham mądrych rad co i jak, żeby po tej ruskiej stronie bez przygód przeżyć.

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie słyszałem żeby wizy znieśli chyba że mówimy o innym narodzie niż Białoruś , jak tam teraz PB wychodzi na Ukrainie ? Białoruś m/w 2.25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukałem i znalazłem odnośnie wiz do Obwodu Kalingradzkiego:

http://mragowo.wm.pl/82193,Kaliningrad-bez-wiz-Skorzystaja-mieszkancy-powiatu-mragowskiego.html

 

Czarku, mediom nie można wierzyć ;) Był maj, czerwiec, teraz słyszy się o lipcu. Może się wyrobią do września ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba czaisz się na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Raz na ile dni teraz można wyjechać i czy potrzebna jest dalej wiza? :dodupy. Bo patrząc na te ceny ropy to się tankować odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie. Raz na ile dni teraz można wyjechać i czy potrzebna jest dalej wiza? :dodupy. Bo patrząc na te ceny ropy to się tankować odechciewa.

 

Raz na 8 !!! dni można jeżdzić,oczywiście wiza jest potrzebna.Piszę tu o wyjazdach na Białoruś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wrzucam link do stronki, gdzie można sprawdzić ceny na UA

to nie lepiej napisać tutaj albo do mnie PW?? ;) też mogę posłużyć jako informator cenowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie lepiej napisać tutaj albo do mnie PW?? też mogę posłużyć jako informator cenowy

Łukasz, a więc jak ceny u sąsiadów?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze w cos innego zainwestować?

Kup sobie żyrafę i zaparkuj po naszej stronie i niech skubie sobie tytoń, paliwko zależy na co masz popyt.

Później taborecik i do wiadereczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz, a więc jak ceny u sąsiadów?

bylem ostatnio po naszych świętach to benzyna była w zależności od CPNu od 11 do 11.30 UAH, ropka hrywnę taniej a wymiana była 2,52. W weekend będę miał bieżące info więc jak coś to pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie. Raz na ile dni teraz można wyjechać i czy potrzebna jest dalej wiza? . Bo patrząc na te ceny ropy to się tankować odechciewa.

Kojot,a gdzie Ty jesteś zameldowany?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

Mam nowy pomysł panowie, wiecie jak jest w polsce i ze ciezko zarobic grosza. Pomysł ten dość ekstremalny ale bardzo dobrze przemyslany.Co panowie myślicie o przemycie wodnym. Objaśniając oto miejsce na mapie okolice Stubna i okoliczne jezioro http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cp=5&gs_id=v&xhr=t&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1217&bih=766&q=kro%C5%9Bcienko+wy%C5%BCne&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x473c45d80df6717b:0x248c43994c2d5093,Kro%C5%9Bcienko+Wy%C5%BCne&gl=pl&ei=tAKwT4edL8LNtAatlfmeBA&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&sqi=2&ved=0CCYQ8gEwAA . A jeśli chodzi o jezioro to pewnie przemyt wodny nam sie nasuwa a dokładnie podwodny. Mianowicie mamy nurków którzy bedą w karnistrach 20litrowych probować ciagnac ten towar na drugą strone granicy. Granica tam moze byc slabo strzozona ze wzgledów braku okolicznych miast. Dobry pomysl zastrzegam sobie go:D ale chcialbym od Was koledzy uslyszec opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal na poważnie? :wmorde

 

---------- Dodano o 21:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:11 ----------

 

Krościenko Wyżne :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności