Skocz do zawartości
doktor80

Dziwna regulacja lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś zaobserwowałem, że jak steruje moim lusterkiem (lewym) to jeszcze rusza się prawe, a jak przełącze na sterowanie prawym to normalnie działa tylko prawe. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma byc u mnie tez tak jest chyba że mamy obaj spiepsz..ną regulacje lusterek!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest i powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki koledzy, hmmm dziwny patent no ale jak tak ma być;)

Wesołych Świąt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnosnie sterowania lusterkami. Mianowicie, kiedy przelaczam na sterowanie lewym wszystko jest ok, ale jak przelaczam na prawe to dziala znowu tylko lewe. Rozebralem caly jojstick, ale tam sa tylko jakies blaszki i sa jak widzialem w dobrym stanie. Co moze byc tego przyczyna? Pozdrawiam PS. Czy moga sie o to doczepic na przegladzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał Ci kiedyś ktoś na przeglądzie ustawienie lusterek :?:

Mi tylko raz sprawdzali ustawienie lusterek i było to na egzaminie na B :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie mialem auta. A tu w Angli nie bylem obecny na przegladzie, bo tylko zostawiasz je, a po wszystkim oni dzwonia i je odbierasz. Wiec dlatego zadalem takie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki sam problem jak dany . Wymieniłem cały dzojstik na nowy i dalej problem jest ten sam. Zona jeździ autem i wiadomo że potrzebuje innego ustawienia lusterka. Co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod pytanie gucioziom4. pomoże ktoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zapytam... jak ustawiasz dżojstik na L to ustawiasz jednocześnie lewe i prawe lusterko? a jak ustawiasz go na R, to tylko lewe? powiedzcie jeszcze gdzie macie bezpieczniki w aucie, po której stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że jak ustawiam Lewe L to przesuwa mi się też prawe.. Czyli ustawiam sobie najpierw prawidłowo lewe a potem prawe. Bo jak biorę tylko prawe R to tylko ono się ustawia. Tak zaobserwowałem.

 

Ja mam po lewej stronie bezpieczniki. Zdejmuję się taką boczną zaślepkę konsoli.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ustawiam dżojstik na lusterko lewe to ustawiam lusterko lewe a jak ustawiam dżojstik na prawe to ustawia mi się lewe. bezpieczniki mam po stronie kierowcy. Sprawdzalem bezpiecznik niby odpowiedzialny za regulacje lusterek i jest dobry. NR bezpiecznika 38.

Edytowane przez gucioziom4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam taki problem że nie wazne jak rusze joystikiem to lusterka i tak mi sie nei ustawiaja w ta strone w ktora chce (zazwyczaj na wszystkich pozycjach idą w górę).

Do wymiany joystik czy cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ustawiam dżojstik na lusterko lewe to ustawiam lusterko lewe a jak ustawiam dżojstik na prawe to ustawia mi się lewe. bezpieczniki mam po stronie kierowcy. Sprawdzalem bezpiecznik niby odpowiedzialny za regulacje lusterek i jest dobry. NR bezpiecznika 38.

 

Coś chyba masz z prawym lusterkiem. Coś mi się wydaję że do wymiany jest silniczek w lusterku. Ale musiałbyś rozebrać lusterko i podłączyć na krótko..

 

jak ustawiam dżojstik na lusterko lewe to ustawiam lusterko lewe a jak ustawiam dżojstik na prawe to ustawia mi się lewe. bezpieczniki mam po stronie kierowcy. Sprawdzalem bezpiecznik niby odpowiedzialny za regulacje lusterek i jest dobry. NR bezpiecznika 38.

 

Wydaję mi się że to dżojstik do wymiany. Pożycz od kogoś i przekonasz się. A używka kosztuje pewnie grosze.

 

 

A jak się mylę to niech mnie ktoś uzupełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale właśnie dżojstik wymieniłem i przy nowym jak i starym jest identycznie. Nawet nowy kosztuje grosze. Chyba coś zamotałem z tlumaczeniem przypadlości mojego samochodu. Jak ustawiam literkę L ustawia się lusterko prawe natomiast jak ustawiam literkę R rownież ustawia się lusterko prawe. Czyli na dwóch ustawieniach ustawia się jedno lusterko. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komforcie trzeba podejrzeć, jakie ustawienie przycisku widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do sprawdzenia kable i silniczek lusterka lewego ( kierowcy) prawego nie ruszaj bo działa prawidłowo. Rozebrać tapicerkę i na krótko podłączyć samo lusterko, kable na 90% na pewno nie siadły, przypuszczam że silniczek ducha wyzionął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W komforcie trzeba podejrzeć, jakie ustawienie przycisku widzi.

 

A moduł komfortu sprawdze podłaczając pod komputer ? Masz może kogoś znajomego bo widze że jesteś z B-stoku kto by mi podłączył pod komputer paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VCDSa... Tam szybko wylezie o co chodzi. Wątpię, że to wina przewodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności