agamek12
-
Liczba zawartości
119 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez agamek12
-
Części do VW i Innych, Opony, Motul, Penrite, Duże rabaty
agamek12 odpowiedział Weso → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Do Forda S-max 2.0tdci 143KM (fabrycznie bez DPF) z 2008 roku poproszę cenę na: 1. olej silnikowy 2. filtr oleju 3. filtr powietrza 4. filtr kabinowy 5. filtr paliwa Nie mam preferencji - poproszę o propozycję -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
agamek12 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Do Forda S-max 2.0tdci 143KM (fabrycznie bez DPF) z 2008 roku poproszę cenę na: 1. olej silnikowy 2. filtr oleju 3. filtr powietrza 4. filtr kabinowy 5. filtr paliwa Nie mam preferencji - poproszę o propozycję -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
agamek12 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Do Passata B6 sedan poszukuję ślizgu rolety elektrycznej tylnej szyby - to taka mała plastikowa część zamocowana do listwy rolety i wchodząca w szczelinę w słupku C, na którą przekazywany jest napęd z obracającej się spirali. -
Części do VW i Innych, Opony, Motul, Penrite, Duże rabaty
agamek12 odpowiedział Weso → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Do Passata B6 sedan poszukuję ślizgu rolety elektrycznej tylnej szyby - to taka mała plastikowa część zamocowana do listwy rolety i wchodząca w szczelinę w słupku C, na którą przekazywany jest napęd z obracającej się spirali. -
Po podpięciu się kablami do Corolli 1.4i mojej żony przy -17stC "z półobrotu".
-
Ja kiedyś (jakieś 10 lat temu) kupiłem Jenoxa w jakimś markecie i przez dobre 5 lat (aż do sprzedaży auta) działał bez zarzutu. POtem kupiłem Jenoxa do innego ata i ten poddał się po jakichś 3 latach. 2 lata temu piłem Jenoxa do Corolli i działa jak złoto (a auto jeździ tylko na króciutkich odcinkach)...
-
Sprzedawca akumulatorów poleca zakup do mojego 2.0TDI Jenox-a Gold - co o tym sądzicie? http://allegro.pl/akumulator-jenox-gold-77ah-770a-p-jkautoczesci-i5687932653.html - mimo, że ma tez VARTĘ.
-
Rozumiem, że jak mam działające radio w samochodzie, to nie ma możliwości sczytania gdzieś z niego tego kodu?
-
Ile może kosztować ewentualne odzyskanie kodu PIN? ASO udostępnia może takie dane za darmo?
-
Właśnie rozmawiałem z kolegą który też ma B6 i twierdzi, że po odłączeniu akumulatora musiał wbijać PIN... Komu wierzyć?
-
Czyli bez stresu mogę wyjąć z auta akumulator, poładować pół dnia i po podłączeniu go z powrotem do auta radio nie będzie wołać o kod PIN?
-
Czy jak odłączę zasilanie (wyjmą akumulator celem podładowania w domu) to będę musiał wpisać PIN do RNS510?
-
Czy jest możliwość sczytania numeru seryjnego i/lub kodu PIN z radia zainstalowanego w moim samochodzie (ale inaczej niż VCDS-em)? Mam w instrukcji obsługi wpisany jakiś numer seryjny i jakiś PIN, ale (ponieważ nie mam auta od nowości) nie wiem, czy to od mojego radia. Chciałbym znać PIN do radia, bo chce odłączyć akumulator i go podładować...
-
Koledzy, jakie parametry powinien mieć akumulator do 2.0TDI-PD (BMR)? Pojemność, gabaryty, natężenie?
-
Który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza passata B6?
agamek12 odpowiedział heros2000 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Bezpiecznik nr 15 to bezpiecznym oświetlenia wnętrza - a to działa mi prawidłowo (według tego schematu: http://forum.vw-passat.pl/threads/143476-Opis-bezpiecznik%C3%B3w-VW-Passat-B6 ). Prądu brakuje mi jedynie w gnieździe 12V w bagażniku... -
Doświetlanie zakrętów w lampie - jakie żarówki?-B6
agamek12 odpowiedział MORGOOTH → na temat → Elektryka, oświetlenie
Czyli w samochodach ze zwykłym reflektorem nie było fabrycznie doświetlania zakrętów? -
Doświetlanie zakrętów w lampie - jakie żarówki?-B6
agamek12 odpowiedział MORGOOTH → na temat → Elektryka, oświetlenie
Ciekawość mnie zżera... W jednych B6 doświetlanie zakrętów realizowane jest przez dodatkową żarówkę w reflektorze głównym (jak u mnie), a w innych przez halogen przeciwmgielny. Od czego zależy dany rodzaj doświetlenia? -
Który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza passata B6?
agamek12 odpowiedział heros2000 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Który bezpiecznik odpowiada za zasilanie gniazda 12V w bagażniku w sedanie z 2008 roku? -
No i znów zaczynają się "jaja" z odpalaniem na zimno. Jak puszczę "kluczyk" w momencie, gdy tylko auto "załapie" to zaraz gaśnie. Muszę przytrzymać "kluczyk" jeszcze z sekundę po "załapaniu" i wtedy jest OK. Co to może być? Świece żarowe, EGR, pompowtrysk? Auto ma moc, na ciepło zapala "od strzała". Podpięcie pod komputer nic nie mówi. Zacząć od sprawdzenia świec?
-
Zatankowałem auto Vervą na Orlenie. Potem jakieś 30 minut stałem w korku w Redzie. Jak zobaczyłem możliwość skrętu w prawo to wcisnąłem gaz do dechy i po kilku sekundach zobaczyłem na wyświetlaczu komputera komunikat o jakimś błędzie w silniku a kontrolka świec żarowych zaczęła mrugać, ale auto miało normalną moc, itp.. Po wyłączeniu i włączeniu silnika kontrolka już się nie zapaliła. Co to może być - tzn. co sugerować? Jakiś błąd który pojawił się przez pomyłkę, może zawór n75? (tak, wiem że VAG powie coś więcej).
-
No to cała imprezka kosztuje mnie 130zł za czujnik i 200zł za wymianę...
-
Do wymiany tego czujnika trzeba rozpinać rozrząd? Mechanik twierdzi, że nie da się inaczej...
-
Diagnostyka komputerowa potwierdziła błąd - brak sygnału z czujnika położenia wałka rozrządu. Jutro wymiana na Febi/Bilstein(?) i zobaczy się co dalej.
-
A nie powinna się świecić kontrolka na blacie?
-
Co to może być?: przedwczoraj po kilkudziesięciokilometrowej jeździe i około godzinnej przerwie auto zapaliło dopiero za 5-6 razem? I to dopiero wtedy, gdy potrzymałem jeszcze z 1-2s rozrusznik gdy już czułem, że auto pracuje? Potem już wszystko OK.
