Skocz do zawartości

agamek12

  • Liczba zawartości

    119
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez agamek12

  1. Do Forda S-max 2.0tdci 143KM (fabrycznie bez DPF) z 2008 roku poproszę cenę na: 1. olej silnikowy 2. filtr oleju 3. filtr powietrza 4. filtr kabinowy 5. filtr paliwa Nie mam preferencji - poproszę o propozycję
  2. Do Forda S-max 2.0tdci 143KM (fabrycznie bez DPF) z 2008 roku poproszę cenę na: 1. olej silnikowy 2. filtr oleju 3. filtr powietrza 4. filtr kabinowy 5. filtr paliwa Nie mam preferencji - poproszę o propozycję
  3. Do Passata B6 sedan poszukuję ślizgu rolety elektrycznej tylnej szyby - to taka mała plastikowa część zamocowana do listwy rolety i wchodząca w szczelinę w słupku C, na którą przekazywany jest napęd z obracającej się spirali.
  4. Do Passata B6 sedan poszukuję ślizgu rolety elektrycznej tylnej szyby - to taka mała plastikowa część zamocowana do listwy rolety i wchodząca w szczelinę w słupku C, na którą przekazywany jest napęd z obracającej się spirali.
  5. agamek12

    Akumulator w B6

    Po podpięciu się kablami do Corolli 1.4i mojej żony przy -17stC "z półobrotu".
  6. agamek12

    Akumulator w B6

    Ja kiedyś (jakieś 10 lat temu) kupiłem Jenoxa w jakimś markecie i przez dobre 5 lat (aż do sprzedaży auta) działał bez zarzutu. POtem kupiłem Jenoxa do innego ata i ten poddał się po jakichś 3 latach. 2 lata temu piłem Jenoxa do Corolli i działa jak złoto (a auto jeździ tylko na króciutkich odcinkach)...
  7. agamek12

    Akumulator w B6

    Sprzedawca akumulatorów poleca zakup do mojego 2.0TDI Jenox-a Gold - co o tym sądzicie? http://allegro.pl/akumulator-jenox-gold-77ah-770a-p-jkautoczesci-i5687932653.html - mimo, że ma tez VARTĘ.
  8. Rozumiem, że jak mam działające radio w samochodzie, to nie ma możliwości sczytania gdzieś z niego tego kodu?
  9. Ile może kosztować ewentualne odzyskanie kodu PIN? ASO udostępnia może takie dane za darmo?
  10. Właśnie rozmawiałem z kolegą który też ma B6 i twierdzi, że po odłączeniu akumulatora musiał wbijać PIN... Komu wierzyć?
  11. Czyli bez stresu mogę wyjąć z auta akumulator, poładować pół dnia i po podłączeniu go z powrotem do auta radio nie będzie wołać o kod PIN?
  12. Czy jak odłączę zasilanie (wyjmą akumulator celem podładowania w domu) to będę musiał wpisać PIN do RNS510?
  13. Czy jest możliwość sczytania numeru seryjnego i/lub kodu PIN z radia zainstalowanego w moim samochodzie (ale inaczej niż VCDS-em)? Mam w instrukcji obsługi wpisany jakiś numer seryjny i jakiś PIN, ale (ponieważ nie mam auta od nowości) nie wiem, czy to od mojego radia. Chciałbym znać PIN do radia, bo chce odłączyć akumulator i go podładować...
  14. agamek12

    Akumulator w B6

    Koledzy, jakie parametry powinien mieć akumulator do 2.0TDI-PD (BMR)? Pojemność, gabaryty, natężenie?
  15. Bezpiecznik nr 15 to bezpiecznym oświetlenia wnętrza - a to działa mi prawidłowo (według tego schematu: http://forum.vw-passat.pl/threads/143476-Opis-bezpiecznik%C3%B3w-VW-Passat-B6 ). Prądu brakuje mi jedynie w gnieździe 12V w bagażniku...
  16. Czyli w samochodach ze zwykłym reflektorem nie było fabrycznie doświetlania zakrętów?
  17. Ciekawość mnie zżera... W jednych B6 doświetlanie zakrętów realizowane jest przez dodatkową żarówkę w reflektorze głównym (jak u mnie), a w innych przez halogen przeciwmgielny. Od czego zależy dany rodzaj doświetlenia?
  18. Który bezpiecznik odpowiada za zasilanie gniazda 12V w bagażniku w sedanie z 2008 roku?
  19. No i znów zaczynają się "jaja" z odpalaniem na zimno. Jak puszczę "kluczyk" w momencie, gdy tylko auto "załapie" to zaraz gaśnie. Muszę przytrzymać "kluczyk" jeszcze z sekundę po "załapaniu" i wtedy jest OK. Co to może być? Świece żarowe, EGR, pompowtrysk? Auto ma moc, na ciepło zapala "od strzała". Podpięcie pod komputer nic nie mówi. Zacząć od sprawdzenia świec?
  20. Zatankowałem auto Vervą na Orlenie. Potem jakieś 30 minut stałem w korku w Redzie. Jak zobaczyłem możliwość skrętu w prawo to wcisnąłem gaz do dechy i po kilku sekundach zobaczyłem na wyświetlaczu komputera komunikat o jakimś błędzie w silniku a kontrolka świec żarowych zaczęła mrugać, ale auto miało normalną moc, itp.. Po wyłączeniu i włączeniu silnika kontrolka już się nie zapaliła. Co to może być - tzn. co sugerować? Jakiś błąd który pojawił się przez pomyłkę, może zawór n75? (tak, wiem że VAG powie coś więcej).
  21. No to cała imprezka kosztuje mnie 130zł za czujnik i 200zł za wymianę...
  22. Do wymiany tego czujnika trzeba rozpinać rozrząd? Mechanik twierdzi, że nie da się inaczej...
  23. Diagnostyka komputerowa potwierdziła błąd - brak sygnału z czujnika położenia wałka rozrządu. Jutro wymiana na Febi/Bilstein(?) i zobaczy się co dalej.
  24. A nie powinna się świecić kontrolka na blacie?
  25. Co to może być?: przedwczoraj po kilkudziesięciokilometrowej jeździe i około godzinnej przerwie auto zapaliło dopiero za 5-6 razem? I to dopiero wtedy, gdy potrzymałem jeszcze z 1-2s rozrusznik gdy już czułem, że auto pracuje? Potem już wszystko OK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności