bartek21
-
Liczba zawartości
68 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez bartek21
-
Basowa głośna praca silnika 2.0 TDI DSG od 2000 do 2300obr
bartek21 odpowiedział sebastiangda → na temat → Tematy techniczne
Witam uporaliście się z tym buczeniem? -
Musisz zrobić konfigurację oprogramowania OCU 075 i nawigacji 5F odisem online ponieważ po aktualizacji serwery VW nie mają powiadomienia o przeprowadzonej aktualizacji oraz jednostka nie jest przystosowania pod nowe oprogramowanie we connect dlatego użytkownik główny jest zablokowany i dlatego nie ma możliwości nic zrobić w tym kierunku
-
Problem rozwiązany z zablokowanym użytkownikiem głównym
-
Zostanie głównym użytkownikiem nie działa
bartek21 odpowiedział Polon4 → na temat → Tematy techniczne
Witam problem z użytkownikiem głównym ogarnięty potrzebny vas 6154a i odis on-line potrzeba zrobić parametryzacje i aktywację softu oraz OCU modułu komunikacji 0075 na nowo na serwerach VW wtedy dopiero wszystko będzie działałac jak należy robiłem dziś u siebie więc działa w 100% -
Temat zablokowanego użytkownika głównego po aktualizacji ogarnięty za pomocą vas 6154A online teraz wszystko działa użytkownik główny powrócił wszystko działa jak powinno.
-
tak sam robilem, obecnie jest dopstepny patch ktory aktywuje wszytkie fec wiec bez problemu Aso juz nie potrzebne, lecz niewiem jak bedzie z we connect bo mam zablokowany profil uzytkownika głownego poniewaz taka aktualizacja nie jest zgodna z TPI Volkswagena ale pytalem idzie tez ogarnac odplatnie ten problem, po aktualizacji nie ma jakis wielkich zmian ale wszystko dziala duzo szybciej nie muli tak np z ladowaniem profili doslownie 2 sek i gotowe pojawiaja sie radia dla mnie duzy plus i oczywiscie AA bezprzewodo
-
ja dzis zrobilem aktualizacje mib3 z 156 do 330 i mam zablokowany profil głowny wczesniej tez mialem, poszukuje na to rozwiazania podobno trzeba zrobic odis-em reset konfiguracji ocu moduł wzywania pomocy 75 w ktorym znajduje sie karta e sim
-
Witam Kolegow dzis przeprowadzilem aktualizacje mib3 156 ma 330 vw passat 2019 rok wszystko smiga łacznie z nawigacja pliki dostepne na mib solution łącznie z patchem ktory zawiera kody fec voice czy app connect, sport
-
Witam u mnie stuki powrocily po 2 tygodniach od zalozenia chociaz kupilem amorki orginalne z bardzo malym przebiegiem, co mnie ciekawi chcac teraz kupic amortyzator jest calkiem inny numer pytalem w aso w austrii dostalem nr 3Q0 513 049 GG gdzies wyczytalem ze amorki z nr w srodku 512 mialy wade fabryczna ale niewiem czy to prawda kusi mnie kupic nowe poniewaz sa poprawione, i zeby sie pozbyc tych gluchych stukow strasznie mnie to wkurza. Jeszcze mnie zastanawia jeden temat kiedy czytalem na innym forum ze mocowanie baku tez wydalalo dzieki tam w sumie jest tylko opaska bez zadnej amortyzacji ktora przylega do plastiku i mysle ze to tez moze miec cos wspolnego jak bede mial czas sprobuje cos wykombinowac podlozyc cienka gume czu cos immego na testy zobaczymy co bedzie.
-
Witam z dojazdowka opuscisz bez problemu a jak kupisz pelny wymiar to nie
-
Witam uporalem sie ze stukaniem w tylnym zawieszeniu mialem zalozone nowe sachsy niewiem co jest nie tak z nimi poniewaz tlukly strasznie od nowosci tydzien temu udalo mi sie kupic orginalne amortyzatory z malym przebiegiem po wymianie stukow nie ma ? takze albo sachs ma jakies wadliwe rzeczy albo niewiem choc do tej pory kupowalem nie bylo problemow az do teraz.
-
Witam od 190 tki nie zalozysz ponieważ koło dwumasowe jest na 8 śrub a u Ciebie na 6 a 240 tki wychodzily tylko z DSG
-
Witam na jakie amortyzatory wymieniłeś u mnie mam to samo na dziurach strasznie dobija a mam założonego sachsa od miesiąca
-
Tak pasuje w 100 procentach w opisie nie pisze ale wystarczy zadzwonic i potwierdza po vinie ja zmienialem przy 215 tys objaw byl taki ze po trasie ok 600km przy ryszaniu sprzeglo szarpalo przy jezdzie po miejscu nie bylo tego ale wolalem zmienic poniewaz robie trasy ale mysle ze do 250 tys powinno wytrzymac jezdzac po miejscu, dwumas tez mial wibracje przy obrotach 1100-1200 bylo czuc ze wibruje. pozdrawiam 04L 105 266A dwumas 04L 141 015 G - sprzęgło
-
Witam u mnie juz wymieniowe caly komplet sprzeglo plus kolo dwumasowe kupione w sklepie ''Moto Stacja'' w krakowie aukcja jest tez na allegro koszt 4495 zł oczywiscie orginal tyle ja placilem ok miesiac temu jest to dobra cena poniewaz w porsche tarnow powiedzieli mi 6400zł zamiennikow narazie nie widac na rynku. Pozdrawiam https://allegro.pl/oferta/oe-vag-sprzeglo-kolo-vw-passat-b8-2-0-tdi-9306343714
-
Oświetlenie w B8 - LED TOP, LED BASIC i Halogen
bartek21 odpowiedział szylton → na temat → Tematy techniczne
O imbusie wiem ustawialem nim. Wczesniej, mialem passata na xenonach i tam robilo sie to vcds em a potem krecilo sie imbusem na koniec dalawo sie wyuczenie i swiecilo ladnie za kazdym razem a tu na ledach jest calkiem inaczej. Wchodzilem w sterownik zasiegu swiatel nastawy podstawowe jest tam klika opcji ale nie wiem jak to zrobic przydal by sie jakis opis. -
Oświetlenie w B8 - LED TOP, LED BASIC i Halogen
bartek21 odpowiedział szylton → na temat → Tematy techniczne
Witam chcialbym zapytac czy da sie cos z tym zrobic poniewaz jesli jade sam w aucie swiatla swieca super w miare daleko nie oslepiaja, gdy auto jest obciazone np jada 4 osoby swiatla doslownie swieca przed autem i nic prawie nie widac. czy da sie to jakos skorygowac to samopoziomowanie, posiadam vaga i obd 11 ogarniam kodowania ale niewiem jak to ugrysc. Dzieki za wszelkie info -
Hej jeszcze nie robiłem ale jest dostępny cały komplet na allegro w sklepie Moto stacja oczywiście orginal w cenie 4400zl nie jest tanio, ale z tego względu że pracuje w Austrii pytałem Węgrów ponieważ u nich produkują sprzęgła z firmy LUK koszt ok 800 jutro bd wiedział dokładnie ale napewno będzie troszkę taniej. Pozdrawiam
-
Dzięki właśnie się rozglądam ale nigdzie poza servisem nie można dostać szukalem chyba wszędzie
-
Witam czy któryś z kolegów ma dostęp do sprawdzenia części po Vin potrzebuje nr koła dwumasowego i sprzęgła do passat b8 2.0 TDI 190KM. Nr. Vin WVWZZZ3CZGE085808 Oznaczenie skrzyni QEY Manual 6 biegów Silnik DFC A
-
Witam kolegow stale sie posiadaczem passata b8 2.0 Tdi 190KM Highline rocznik 2016 i mam pytanie poniewaz nie posiadam przedniej kamery w lusterku, czy jest mozliwosc zamontowania i zakodowania kamery od golfa 7 jest ona zespolona razem z lusterkiem wstecznym chcialbym uruchomic m.in asystenta toru jazdy, swiatel gdyz mam top led, asystenta pieszych z gory dzieki za odpowiedzi.
-
Gruszka działa prawidłowo sprawdzalem ja tez podejrzewam geometrie poniewaz gdy wyskoczy abgas werkstat po wpieciu vagiem jest tylko jeden blad 17965 - Charge Pressure Control P1557 - 35-00 - -
-
Błąd wyskakuje tylko jeden 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-00 - - to na vagu a na liczniku pisze abgas werkstat
-
Witam kolegów mam problem z passatem 1.9 TDI AWX 131km wyskakuje bład abgas werkstat auto traci moc ale po ponownym uruchomieniu moc powraca do puki błąd sie znowu nie pojawi wystepuje to czesto podczas jazdy pod obciazeniem przy ok 1800 - 2200 obr. wymienione zostaly wszystkie wezyki podcisnienia jak i zawor n75 na nowy orginalny podsyłam dynamiczne 1.4.11. dodam ze silnik kreci sie tylko do 3250 obr. (pedał w podlodze) z gory dziekuje za pomoc pozdr. http://vaglog.pl/log-001_004_011_534b62.html
-
Hej tak wiem to licznik MMO bezyna silnik 1.8 T AGU 99r
