Skocz do zawartości

bartek21

  • Liczba zawartości

    68
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bartek21

  • Urodziny 07/26/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    ok.Tarnowa

Samochód

  • Generacja
    B8
  • Silnik
    B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
  • Rok produkcji
    2019

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Musisz zrobić konfigurację oprogramowania OCU 075 i nawigacji 5F odisem online ponieważ po aktualizacji serwery VW nie mają powiadomienia o przeprowadzonej aktualizacji oraz jednostka nie jest przystosowania pod nowe oprogramowanie we connect dlatego użytkownik główny jest zablokowany i dlatego nie ma możliwości nic zrobić w tym kierunku
  2. Problem rozwiązany z zablokowanym użytkownikiem głównym
  3. Witam problem z użytkownikiem głównym ogarnięty potrzebny vas 6154a i odis on-line potrzeba zrobić parametryzacje i aktywację softu oraz OCU modułu komunikacji 0075 na nowo na serwerach VW wtedy dopiero wszystko będzie działałac jak należy robiłem dziś u siebie więc działa w 100%
  4. Temat zablokowanego użytkownika głównego po aktualizacji ogarnięty za pomocą vas 6154A online teraz wszystko działa użytkownik główny powrócił wszystko działa jak powinno.
  5. tak sam robilem, obecnie jest dopstepny patch ktory aktywuje wszytkie fec wiec bez problemu Aso juz nie potrzebne, lecz niewiem jak bedzie z we connect bo mam zablokowany profil uzytkownika głownego poniewaz taka aktualizacja nie jest zgodna z TPI Volkswagena ale pytalem idzie tez ogarnac odplatnie ten problem, po aktualizacji nie ma jakis wielkich zmian ale wszystko dziala duzo szybciej nie muli tak np z ladowaniem profili doslownie 2 sek i gotowe pojawiaja sie radia dla mnie duzy plus i oczywiscie AA bezprzewodo
  6. ja dzis zrobilem aktualizacje mib3 z 156 do 330 i mam zablokowany profil głowny wczesniej tez mialem, poszukuje na to rozwiazania podobno trzeba zrobic odis-em reset konfiguracji ocu moduł wzywania pomocy 75 w ktorym znajduje sie karta e sim
  7. Witam Kolegow dzis przeprowadzilem aktualizacje mib3 156 ma 330 vw passat 2019 rok wszystko smiga łacznie z nawigacja pliki dostepne na mib solution łącznie z patchem ktory zawiera kody fec voice czy app connect, sport
  8. Witam u mnie stuki powrocily po 2 tygodniach od zalozenia chociaz kupilem amorki orginalne z bardzo malym przebiegiem, co mnie ciekawi chcac teraz kupic amortyzator jest calkiem inny numer pytalem w aso w austrii dostalem nr 3Q0 513 049 GG gdzies wyczytalem ze amorki z nr w srodku 512 mialy wade fabryczna ale niewiem czy to prawda kusi mnie kupic nowe poniewaz sa poprawione, i zeby sie pozbyc tych gluchych stukow strasznie mnie to wkurza. Jeszcze mnie zastanawia jeden temat kiedy czytalem na innym forum ze mocowanie baku tez wydalalo dzieki tam w sumie jest tylko opaska bez zadnej amortyzacji ktora przylega do plastiku i mysle ze to tez moze miec cos wspolnego jak bede mial czas sprobuje cos wykombinowac podlozyc cienka gume czu cos immego na testy zobaczymy co bedzie.
  9. Witam z dojazdowka opuscisz bez problemu a jak kupisz pelny wymiar to nie
  10. Witam uporalem sie ze stukaniem w tylnym zawieszeniu mialem zalozone nowe sachsy niewiem co jest nie tak z nimi poniewaz tlukly strasznie od nowosci tydzien temu udalo mi sie kupic orginalne amortyzatory z malym przebiegiem po wymianie stukow nie ma ? takze albo sachs ma jakies wadliwe rzeczy albo niewiem choc do tej pory kupowalem nie bylo problemow az do teraz.
  11. Witam od 190 tki nie zalozysz ponieważ koło dwumasowe jest na 8 śrub a u Ciebie na 6 a 240 tki wychodzily tylko z DSG
  12. Witam na jakie amortyzatory wymieniłeś u mnie mam to samo na dziurach strasznie dobija a mam założonego sachsa od miesiąca
  13. Tak pasuje w 100 procentach w opisie nie pisze ale wystarczy zadzwonic i potwierdza po vinie ja zmienialem przy 215 tys objaw byl taki ze po trasie ok 600km przy ryszaniu sprzeglo szarpalo przy jezdzie po miejscu nie bylo tego ale wolalem zmienic poniewaz robie trasy ale mysle ze do 250 tys powinno wytrzymac jezdzac po miejscu, dwumas tez mial wibracje przy obrotach 1100-1200 bylo czuc ze wibruje. pozdrawiam 04L 105 266A dwumas 04L 141 015 G - sprzęgło
  14. Witam u mnie juz wymieniowe caly komplet sprzeglo plus kolo dwumasowe kupione w sklepie ''Moto Stacja'' w krakowie aukcja jest tez na allegro koszt 4495 zł oczywiscie orginal tyle ja placilem ok miesiac temu jest to dobra cena poniewaz w porsche tarnow powiedzieli mi 6400zł zamiennikow narazie nie widac na rynku. Pozdrawiam https://allegro.pl/oferta/oe-vag-sprzeglo-kolo-vw-passat-b8-2-0-tdi-9306343714
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności