-
Liczba zawartości
47 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
-
Rok produkcji
2016
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Zrobiłem to prewencyjnie, nie miałem wcześniej żadnych niepokojących dźwięków.
-
Problem z odpalaniem Passata B8 2018 - słaba bateria kluczyka?
qba1986 odpowiedział KamilkamiL. → na temat → Tematy techniczne
bateria mająca 3V to już słabiutka bateria, więc to mogło być przyczyną -
Aktualizacja oprogramowania MIB2 High, Odblokowanie Android Auto/Carplay
qba1986 odpowiedział golden87 → na temat → Poradniki i instrukcje
Więc trzeba najpierw zrobić upgrade z Mib 2 na Mib 2.5? W sumie to planuje założyć ekran 9.2cala więc i tak muszę przerobić jednostkę na Mib 2.5. -
Aktualizacja oprogramowania MIB2 High, Odblokowanie Android Auto/Carplay
qba1986 odpowiedział golden87 → na temat → Poradniki i instrukcje
Ciekawe czy ten mod będzie działał na licznikach VC z czerwonymi wskazówkami? -
Numer sprężyny - tył, Variant, BiTdi + Hak, r.2016
qba1986 odpowiedział qba1986 → na temat → Co to za część / numer
@jeżutp dzięki wielkie -
Pękła mi z tyłu sprężyna i potrzebowałbym potwierdzenia czy dla mojego Passata przewidziana jest sprężyna o numerze 3Q0 511 115 P? VIN: WVWZZZ3CZGE136486
-
Czy VCDS'em da radę ?
-
Modyfikacje silnika w B8 Chip 240km->295 BiTdi 566 NM
qba1986 odpowiedział ochab → na temat → Tematy techniczne
@luk1121 Niestety, póki co w trybie aktywnego tempomatu dalej skrzynia zmienia biegi jak w seryjnym sofcie. Byłem na początku roku kolejny raz w Dynosofcie ale póki co nie wiedzą jak to poprawić -
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodz. "mit Silikat"
qba1986 odpowiedział co-driver → na temat → Tematy techniczne
w 2.0 bitdi (CUAA) udało mi się wyciągnąć woreczek z silikatem po uprzednim wyciągnięciu zbiorniczka z komory silnika. -
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
qba1986 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
@MichKot, jak najbardziej się da, ja u siebie tak zrobiłem bo przydaje się to np. gdy auto wypala dpfa a musze wyskoczyć na 2-3 min do sklepu to zamiast wyłączać silnik i przerywać wypalanie dpfa, po prostu zamykam auto na pracującym silniku, dpf sie wypala, idę sobie do sklepu na chwile a potem normalnie otwieram i jadę dalej. Nie pamiętam skąd miałem informacje jak to zakodować ale na szybko znalazłem jakiś filmik na youtube - wystarczy do tego vcds: -
Czy udało Ci się rozwiązać problem z modułem? Jaka kombinacja u Ciebie zadziałała? Pytam, ponieważ u mnie również przestało działać otwieranie klapy z tzw. "nogi" i nie wiem jaką wersję modułu oraz antenty kupić. Mój Passat B8 jest z MY2016 więc pewnie ma ten sam moduł jak u Ciebie.
-
Może komuś przyda się ta informacja: Wymieniłem sondę lambda i po przejechaniu 1500km błędy o których pisałem w poprzednim poście nie pojawiły się ani razu.
-
qba1986 zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Witam, mam B8 BiTdi po chipie (zrobione już ponad 15000km na programie), przebieg 182000km i od jakiegoś miesiąca wyskakuje mu błąd P2195 – O2 Sensor Signal Stuck Lean bank1 Sensor1 oraz drugi P2237 – O2 Sensor Positive Current Control Circuit/Open bank1 Sensor 1. Auto ma cały czas pełną moc, nic się nie dzieje poza tym, że łapie co jakiś czas te 2 błędy. Czy wg. Was do wymiany jest sonda Lambda? Wklejam też dane z zamrożonych ramek. Dodam, że dpf ma 65g popiołu z 80g limitu. Czy miał ktoś z Was podobny problem?
-
Oświetlenie w B8 - LED TOP, LED BASIC i Halogen
qba1986 odpowiedział szylton → na temat → Tematy techniczne
Możesz powiedzieć coś o porównaniu TOP Led przed FL i iQ.Light (matrycowe) ? Jest duża różnica w jasności, jakości oświetlenia drogi?
