-
Liczba zawartości
50 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Informacje osobiste
-
Imię
Łukasz
-
Płeć
Kobieta
-
Miejscowość
Zagórnik
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 3.2 FSI V6 250KM 4x4
-
Rok produkcji
2006
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Zerkniesz? -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
WVWZZZ3CZ6E213503 -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Gdy kupiłem auto to radar manetka itp były w aucie ale wszystko było wykodowane - nawet zwykły tempomat. Być może uległ uszkodzeniu podczas stłuczki w Szwajcarii i pierwszy właściciel w Polsce przeraził się kosztów radaru i zaniechał. Sam radar z zewnątrz nie wyglądał na uszkodzony jednak sypał bledem "odbiór nieprawidłowych parametrów z przedniego czujnika odległościowego tempomatu" -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Tego kodu również nie przyjmuje. Czy jest jakaś stricte określoną kolejność kodowania? Czy ktoś mógł by mi napisać krok po kroku co i jak zakodować? Ewentualnie zdalnie ogarnąć temat za blika? -
Tipacz96vc obserwuje zawartość → Piszczenie silnika B6 3.2 V6 AXZ
-
benzyna Piszczenie silnika B6 3.2 V6 AXZ
Tipacz96vc odpowiedział HunterPL → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Czy te coś Kenia są prawidłowe? Mam błąd czujnika i niszczenie z jego okolic. https://youtube.com/shorts/djNzB8o-PX4?is=iv-FNxTod5FzbOxc -
benzyna Piszczenie silnika B6 3.2 V6 AXZ
Tipacz96vc odpowiedział HunterPL → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Czy wymiana czujnika pomogła w Twoim przypadku? -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Zamontowałem "nowy" radar. Wykodowalem zwykły tempomat. Przy próbie zakodowania ACC pojawia się błąd jak na zdjęciu poniżej. Zwykły te.pomat mogę ponownie zakodować i przyjmuje kodowanie a tego nie chce. Próbowałem wyłączyć zapłon na chwilę i nawet próbować po kilkunastu godzinach i bez skutku to samo. -
Aktywacja radaru dystansu (ACC) w tempomacie passat b6
Tipacz96vc odpowiedział zaba-30 → na temat → Diagnostyka - VAG
Czy radar o numerze 3C0907567E będzie pasował jako zamiennik numeru 3C0907567D? -
Czy przy wymianie radaru ważne jest aby była taka sama literka na końcu?
-
Pytanie za 100pkt czy klamki kessy można ponownie polakierować? Czy nowa warstwa lakieru nie spowoduje zakłóceń w działaniu systemu?
-
Powariowały szyby i lusterka. Działają na odwrót.
Tipacz96vc odpowiedział andyborowik → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Kupiłem dokładnie taki sam wszystkie numery zgodne i sie wszystkie piny w kostkach zgadzają. Po zakodowaniu wszystko działa jak powinno. Tak że dla potomnych - sterownik MUSI mieć te same numery! -
Powariowały szyby i lusterka. Działają na odwrót.
Tipacz96vc odpowiedział andyborowik → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Tak też zrobiłem i niestety ale to tak nie działa. Muszą być identyczne numery. Mój sterownik miał końcową literę "H" a kupiłem z literą "M" szyby zadziałały, lusterka też ale nie działało podświetlenie w tapicerce i centralny zamek ? kodowanie nic nie zmieniło. Okazało się że ten sterownik co kupiłem ma inny układ pinów w kostkach. -
Powariowały szyby i lusterka. Działają na odwrót.
Tipacz96vc odpowiedział andyborowik → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Jeszcze jedno pytanie. Czy muszę kupić silniczek ze sterownikiem o dokładnie tych samych numerach czy może być inny a reszta to kwestia zakodowania? -
Powariowały szyby i lusterka. Działają na odwrót.
Tipacz96vc odpowiedział andyborowik → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Da się odróżnić jakoś te sterowniki od Anglika od zwykłych? Niestety minęły już dwa tygodnie i nie dam rady tego zwrócić. -
Powariowały szyby i lusterka. Działają na odwrót.
Tipacz96vc odpowiedział andyborowik → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Okazało się że sterownik który kupiłem jest z seata Leona II z 2005r. Możliwe że mimo zgadzających się numerów na sterowniku działa on odwrotnie? Czy da się to jakoś zmienić? Mam vcds. Zauważyłem też że po zamontowaniu starego sterownika z powrotem do auta da się szybę otworzyć i zamknąć ale później już nie działa i pojawia się błąd o usterce elektrycznej silnika. Przylutowałem na nowo blaszki idące od płytki do silnika i brak różnicy. Podmieniałem też silniki i sterowniki z jednego i drugiego. Gdy dałem sterownik "odwrotny" do mojego silniczka to szyby działały ale lusterko było złożone i sterowanie działało odwrotnie.
