Skocz do zawartości

passat1.8t

  • Liczba zawartości

    176
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez passat1.8t

  1. Gdzieś widziałem test zderzeniowy S klasy ze Smartem;p i S klasa wyglądala ,, nie ciekawie" mimo to wolałbym w niej siedzieć ze względu na to że auto przyjmie siłę uderzenia a nie moje ciało:)
  2. Dlatego napisałem ,, swojego rodzaju".. Dla dzieci czy nie dla dzieci;p mi się podobają
  3. Może umierali i więksi, ale jednak był swego rodzaju ,, ikoną motoryzacji " i myślę że warto o tym człowieku wspomnieć Jestem wielkim fanem serii fast and furious i jest mi wręcz bardzo przykro że zmarł główny bohater;( Jeździło się takim eclipsem jak był na nie boom po filmie;p hehe
  4. passat1.8t

    ETKA Online

    A gdzie zdekodować VIN?
  5. passat1.8t

    ETKA Online

    Czy jest możliwość sciągnięcia etki w której można dobierać części po numerze VIN? Wersja którą posiadam niezależnie od VIN pokazuje ,, błedny numer podwozia", ponoć potrzebny jest dostęp online? Czy da się to jakoś ominąć?
  6. Lenin widzę że ostro ,, ogarniasz" temat, szkoda że tak jak wspomniałeś chlopom z geometrii przeważnie nic się nie chce..
  7. A geometria się nie rozwali? Bo sankami można przecież regulować
  8. Witam, mam następujący problem z b5 fl 2.8, mianowicie jak odpale auto zaswiecia sie ,,stop" , czerwony symbol przegrzania oraz napis ,, check coolant" plynb wlany do pelna , wymienilismy też czujnik temp ten na prawej glowicy i dalej ****.. Jakieś pomysły? Dodam że nie zawsze działa wskaźnik temp silnika, vcds pokazuje czujnik temp. xzwarcie do masy.
  9. Wywalił jeszcze P0440 ,ale nie moge znaleźc co oznacza..
  10. Witam , od czego zacząć? Wymiana pompy paliwa? pozdro
  11. BArtek , za 400 idzie całą pompe kupic;)
  12. Podtlenek lpg zakręcony , w aucie przestało smierdziec , poki co plynu nie ubywa!
  13. Będę nadal obserwował płyn , narazie jest git , butla od podtlenku LPG zakręcona;)
  14. Po zakręceniu gazu problem ustał.. Narazie sprawdzam czy na 100% to tylko wina reduktora.. po zakręceniu gazu przestały puchnąć wężę i wyglada ze jest ok , ale nie chce przechwalic. ---------- Dodano o 12:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:07 ---------- w papierach jest napisane reduktor tomassetto
  15. Najpierw podejrzewałem koreczek , bo i tak mowil poprzedni właścviciel;) , teraz już wiem że to nie on;)
  16. Hm , dzisiaj po trasie znowu na postoju wywalilo , ale to nie ze zbiorniczka , pod autem kaluza , we wtorek daje do mechanika niech szuka bo nie mam juz sily:D
  17. Autko w gazie, kupione od sasiada i mowil ze niby plyn ucieka przez koreczek , a że mam zapas koreczków to sobie zmienilem.. W oleju nie ma sladow wody , ani nie ma sladow oleju w wodzie o;p
  18. Panowie jak w temacie , po nocy pod autkiem jest kaluza( ale nie zawsze) , najpierw podejrzewalem koreczek od zbiorniczka ale wymieniłem i się powtarza . Odpalam auto , przejezdzam pareset metrów i słyszę gong , wysiadam a w zbiorniczku płynu ani widu ani słychu... Dolewam płyn i mam pare dni spokój.Wale trasy i nic nie spada a potem powtorka z rozrywki. Czy może być winny termostat?
  19. Hm , a gdzies na necie jest fotostory moze?
  20. Witam, teśc zakupil 2003 2.8 v6 4motion i jest problem , w aucie smierdzi lekko spalenizna , poprzedni wlasciciel mowi ze to jakas uszczelka za siilnikiem i ten typ tak ma ? Czy ktos spotkal sie z czyms takim?? pozdro
  21. JA to bym silnik na 1.8t podmienil;)
  22. Spoko , tylko czy jest sens ładowac tyle hajsu w nastoletnie auto? Odnośnie granicznego przebiegu tj 200tys to sie nie zgodze , niemiec zrobi 400 , cofnie na 200 i potem idzie do polaczka który narzeka ze auto 200 tys i ciagle sie psuje pozdro
  23. OD ADR też mam , i to pewną bo autko fajnie chodzilo;)
  24. Zawsze w takich przypadkach zaczyna się od wymiany uszczelniaczy zaworowych , jak nie pomaga to pierścionki..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności