-
Liczba zawartości
176 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez passat1.8t
-
Gdzieś widziałem test zderzeniowy S klasy ze Smartem;p i S klasa wyglądala ,, nie ciekawie" mimo to wolałbym w niej siedzieć ze względu na to że auto przyjmie siłę uderzenia a nie moje ciało:)
-
Dlatego napisałem ,, swojego rodzaju".. Dla dzieci czy nie dla dzieci;p mi się podobają
-
Może umierali i więksi, ale jednak był swego rodzaju ,, ikoną motoryzacji " i myślę że warto o tym człowieku wspomnieć Jestem wielkim fanem serii fast and furious i jest mi wręcz bardzo przykro że zmarł główny bohater;( Jeździło się takim eclipsem jak był na nie boom po filmie;p hehe
-
A gdzie zdekodować VIN?
-
Czy jest możliwość sciągnięcia etki w której można dobierać części po numerze VIN? Wersja którą posiadam niezależnie od VIN pokazuje ,, błedny numer podwozia", ponoć potrzebny jest dostęp online? Czy da się to jakoś ominąć?
-
Lenin widzę że ostro ,, ogarniasz" temat, szkoda że tak jak wspomniałeś chlopom z geometrii przeważnie nic się nie chce..
-
A geometria się nie rozwali? Bo sankami można przecież regulować
-
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
passat1.8t odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, mam następujący problem z b5 fl 2.8, mianowicie jak odpale auto zaswiecia sie ,,stop" , czerwony symbol przegrzania oraz napis ,, check coolant" plynb wlany do pelna , wymienilismy też czujnik temp ten na prawej glowicy i dalej ****.. Jakieś pomysły? Dodam że nie zawsze działa wskaźnik temp silnika, vcds pokazuje czujnik temp. xzwarcie do masy. -
2.8 v6 4 motion błąd P0171 , nie odpala na benzynie
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Kody błędów
Wywalił jeszcze P0440 ,ale nie moge znaleźc co oznacza.. -
Witam , od czego zacząć? Wymiana pompy paliwa? pozdro
-
Toć tam cewki są
-
110 AFN przerywa na zimnym przy 1800 RPM
passat1.8t odpowiedział ACTINA → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
BArtek , za 400 idzie całą pompe kupic;) -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Podtlenek lpg zakręcony , w aucie przestało smierdziec , poki co plynu nie ubywa! -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Będę nadal obserwował płyn , narazie jest git , butla od podtlenku LPG zakręcona;) -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Po zakręceniu gazu problem ustał.. Narazie sprawdzam czy na 100% to tylko wina reduktora.. po zakręceniu gazu przestały puchnąć wężę i wyglada ze jest ok , ale nie chce przechwalic. ---------- Dodano o 12:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:07 ---------- w papierach jest napisane reduktor tomassetto -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Najpierw podejrzewałem koreczek , bo i tak mowil poprzedni właścviciel;) , teraz już wiem że to nie on;) -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Hm , dzisiaj po trasie znowu na postoju wywalilo , ale to nie ze zbiorniczka , pod autem kaluza , we wtorek daje do mechanika niech szuka bo nie mam juz sily:D -
2.8 v6 4 motion , wyrzuca płyn chłodniczy
passat1.8t odpowiedział passat1.8t → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Autko w gazie, kupione od sasiada i mowil ze niby plyn ucieka przez koreczek , a że mam zapas koreczków to sobie zmienilem.. W oleju nie ma sladow wody , ani nie ma sladow oleju w wodzie o;p -
Panowie jak w temacie , po nocy pod autkiem jest kaluza( ale nie zawsze) , najpierw podejrzewalem koreczek od zbiorniczka ale wymieniłem i się powtarza . Odpalam auto , przejezdzam pareset metrów i słyszę gong , wysiadam a w zbiorniczku płynu ani widu ani słychu... Dolewam płyn i mam pare dni spokój.Wale trasy i nic nie spada a potem powtorka z rozrywki. Czy może być winny termostat?
-
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
passat1.8t odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Hm , a gdzies na necie jest fotostory moze? -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
passat1.8t odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, teśc zakupil 2003 2.8 v6 4motion i jest problem , w aucie smierdzi lekko spalenizna , poprzedni wlasciciel mowi ze to jakas uszczelka za siilnikiem i ten typ tak ma ? Czy ktos spotkal sie z czyms takim?? pozdro -
zmiana skrzyni. w 1.8 125km na 6tke
passat1.8t odpowiedział tomascor → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
JA to bym silnik na 1.8t podmienil;) -
Spoko , tylko czy jest sens ładowac tyle hajsu w nastoletnie auto? Odnośnie granicznego przebiegu tj 200tys to sie nie zgodze , niemiec zrobi 400 , cofnie na 200 i potem idzie do polaczka który narzeka ze auto 200 tys i ciagle sie psuje pozdro
-
OD ADR też mam , i to pewną bo autko fajnie chodzilo;)
-
Zawsze w takich przypadkach zaczyna się od wymiany uszczelniaczy zaworowych , jak nie pomaga to pierścionki..
