-
Liczba zawartości
97 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez 6-tec
-
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
6-tec odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
Znalazłem i podmieniłem wszystko ok no i kupiłem nowy zawór problem w głowy. Dzięki za pomoc. Pozdro -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
6-tec odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
Witam Ja poszukuję "wypożyczyć / pożyczyć" zawór N75 do podmienienia u siebie chciałbym sprawdzić czy mój jest ok czy też nie no i czy będzie mi wywalało Tryb awaryjny jak dam trochę po garach . Jestem z Gdynia ale wszędzie mogę raczej dojechać w granicach rozsądku. Pozdrawiam i dzięki za pomoc z góry. -
Witam W tej chwili jestem w Gdyni a tak docelowo Oborniki Wielkopolskie i nie mam możliwości podjechania a kompa musiał oddać bo miałem pożyczony. Pozdrawiam P.S. A nie można nic odczytać z tych statycznych? A jeżeli dostanę kompa gdzieś to dynamiczne muszę robić w jakich blokach?
-
Witam Mam problem z przeładowaniem błąd jaki wyskakuje to 17695 Zrobiłem logi ale tylko statyczne bo na dynamicznych wywala tryb awaryjny. W załączeniu przesyłam logi jakie udało mi się zrobić ale nie wiem czy są poprawnie przeprowadzone bo robiłem to pierwszy raz. Pierwszy plik z nazwą "Logi" były zrobione przed jakimkolwiek wnikaniem do silnika Drugi plik o nazwie "Logi 2" są zrobione po sprawdzeniu przewodów rozkręceniu N75 oraz po ruszaniu mechanicznym dźwigni od kierownic turbiny tej z gruszką (ruszanie góra dół skok jest ok - tak mi się wydaje) Trzeci plik o nazwie "Logi po zamianie N75 na N18" sam mówi za siebie zamieniłem na chwilę te zawory. W każdym przypadku wchodzi ten sam błąd 17965. Tylko, że po zamianie zaworów wydawało mi się, że tryb awaryjny wszedł ciężej tzn musiałem trochę się namęczyć żeby wszedł w ten tryb awaryjny. Tak to wchodził około 3200obr/min a po zamianie zaworów dochodził 3800obr/min. Możecie ocenić te logi. Pozdrawaim Logi.xls Logi 2.xls Logi po zamianie N75 na N18.xls
-
witam będę wymienial olej mi chodzi o ilosc potrzebna do wymiany VW Passat 1,9 TDI 130KM silnik AVF mam po ostatniej wymianie 300ml oleju ESP Formula 5W30 i teraz kupić 4litry czy bańkę z 5 litrami? Pozdrawiam Chyba zamieściłem pytanie nie tutaj gdzie trzeba Nie ten samochód Sorki
-
Spot majowy 27 godz 17-ta parking Auchan Gdańsk.
6-tec odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
I tym razem nie dam rady w zeszłym miesiącu 3 latka synka a w ten weekend TOP TRENDY - KABARETON Mimo to życzę udanego Spotu i jak zawsze dużej frekwencji. Do następnego Spotu. Pozdro -
A czy istnieje taka możliwość że ten odgłos "pykania" można jakoś stłumić? np: okleić go czy coś w tym stylu? A czy ten ale głośniczek znajduje się w przycisku awaryjnym? czy gdzieś indziej?
-
A da się te manetki jakoś wyczyścić nie demontując kierownicy? Może sprężonym powietrzem lub coś w tym stylu? Może po zdemontowaniu plastyków będzie dojście aby zastosować tam jakiś czynnik do wyczyszczenia, przedmuchani itp.?
-
Jakim smarem to posmarowałeś??? Ja mam podobny problem i będę chciał się do tego zabrać ale boję się, że coś rozwalę i poduchy mi wywalą czy coś w tym stylu albo jakieś manetki połamię Czy nie znając się na tym dam sobie z tym radę? Pozdrawiam
-
Spot marzec 25.03.2012 godz 17-ta Skwer Kościuszki Gdynia.
6-tec odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Ciężko będzie ale może przyjadę się przywitać. -
Spot marzec 25.03.2012 godz 17-ta Skwer Kościuszki Gdynia.
6-tec odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Może Płyta Redłowska na bulwarem? -
Spot luty 26.02.2012 Leclerc godzina 17-ta.
6-tec odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Było fajnie jeszcze takiej frekwencji nie widziałem i mam nadzieję, że zawsze taka będzie Pozdrawiam i do zobaczenia. -
Spot luty 26.02.2012 Leclerc godzina 17-ta.
6-tec odpowiedział The_Saint → na temat → Pomorskie Dyskusje
Niedziela godzina 17:00 Przymorze a wyjazd z Rumi o 16:15 przy Lotosie koło Castoramy?! To mam nadzieję że tym razem mi się uda. Do zobaczenia -
A do silników AVF zalecane ????
-
Witam Dołączę się do tematu. Właśnie rozmawiałem z kumplem który pracuje w ASO Renault i polecił mi taką mieszankę 0,5 litra nafty oczyszczonej + 0,5 litra Mixolu Taki zabieg powtarzać co 5000km przejechanych. Dodatek przed wlaniem dobrze wymieszać, wlać do zbiornika gdy ma około połowę paliwa w zbiorniku i zatankować do pełna. Taki zestaw poleca do silników z PD i CR. A mój nowy znajomy słyszał to samo i stosuje to już od 20000km jeździ Skodą Fabią 1,9TDI na PD i mówił że wszystko jest ok.Jego aktualny przebieg to 195tyś km. Wcześniej mówił że dolewał jakiś uszlachetniaczy na stacjach kupowanych to palił mu na biało i wydmuchało mu uszczelkę pod wtryskiem. Może ktoś z Was słyszał o takim połączeniu. W sumie nafta oczyszczona jest obojętna a Mixol smaruje. Takie zestawienie dobrze czyści układ paliwowy ale nie za szybko więc nie powinien być zbyt ostry dla systemu. Czekam na Wasze sugestie.
-
MFD B5FL - rozladowuje akumulator
6-tec odpowiedział azirafal_bb → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Próbowałem ale ja mam MCD radio a nie MFD i u mnie nie ma takich przycisków. Moje radio wygląda tak jak na zdjęciu proszę powiedzieć jakie przyciski i w jakiej kolejności, co przytrzymać itp. -
[B5] Jaki akumulator do TDI (diesel, parametry, wymiary)?
6-tec odpowiedział temat → Elektryka, oświetlenie
Witam Dołączam się do tematu zakupu nowego akumulatora U mnie z wlepy z bagażnika odczytałem takie dane: J1D = Battery 380 A (72 Ah) 8GL = Alternator 120 A a w rzeczywistości jest zamontowany akumulator VARTA 12V 72Ah 380A DIN! Z tego co czytałem to do alternatorów 120A powinny być montowane 80Ah akumulatory co o tym sądzicie. Piszę po to żeby zaczerpnąć od Was wiedzy jak mam kupić ten akumulator czy 72Ah czy 80Ah??? A tak na marginesie to dzisiaj rano chciałem odjechać i gó....... nie zapalił musiałem pożyczyć prąd od Teścia (dobrze że był na miejscu). Teraz ładuję, mam podłączony akumulator pod prostownika. Zobaczymy jak z nim będzie. Już pożyczyłem drugi akumulator Bosch Silver 74Ah i jak ten padnie to go podmienię i wtedy się okaże co i jak. Na akumulatorze jeżdżę min. 3 lata bo 3 lata temu go sprowadziłem więc nie wiem czy jest od nowości czy też nie. Poradźcie jaki kupić jakiej firmy i oczywiście jakiej pojemności. Bo nie chciałbym takiego przypadku że alternator nie będzie w stanie go naładować akumulatora lub będzie go przeładowywać. -
MFD B5FL - rozladowuje akumulator
6-tec odpowiedział azirafal_bb → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam A jak mam sprawdzić ten TIM jak jest ustawiony na ile? W moim Pasku mam radio MCD. Jak mam to zrobić? Jak wcisnę TIM to wyskakuje tylko "no message" -
Będę musiał to sprawdzić i zobaczymy czy pójdzie. Może jak najpierw zmienię na 10tyśkm a potem na 15tyśkm to zaskoczy i będzie ok? A dodatkowe pytanie czy istnieje możliwość ustawienia np.: 13500km do wymiany oleju i inspekcji??? lub 13000km
-
Sprawdzę i dam znać ale wydaje mi się że to już przerabiałem Ale dzięki za info. NIE DZIAŁA -
-
Sprawdzałem i wszystko jest ustawione na 15000km i na 365 dni. Ciekawostka próbowałem ustawić wszystko na LONG LIVE i tutaj nic zatwierdził wszystko potem zapis i myślałem że jest ok a tu zdziwienie po restarcie kompa niestety nic nie zapamiętał wróciło wszystko do 15000km. w kanale 40 i 41 mam wszędzie zera nie da się nic wprowadzić. Kanał 2 nie można również nic wprowadzić. Pozdrawiam I naprawdę proszę o pomoc bo chyba nie muszę jechać z tym do ASO??? POMOCY!!!!
-
Wiem że ważna jest oryginalność oleju i dlatego kupuje tylko w sklepach a nie przez: allegro Pozdrawiam
-
Oba oleje spełniają tylko że ten Formula dodatkowo spełnia 507.00 dla silników z PDF. A Ty bolo02 na jakim jeździsz???
-
Szybkie pytanie szybka odpowiedź: Jaki olej wlać: 1. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 2. Mobil Super 3000 XE 5W-30 który lepszy???
-
Witam No niestety u mnie teraz już się nie da wykasować inspekcji przez przyciski X i Y - NIE WIEM dlaczego. Do tej pory działało Więc szybkie pytanie w jaki sposób i jaką kombinacja mogę to zrobić przez VAG-a, tzn możecie podać na jakim kanale gdzie i co wpisać żeby ją skasować? Pozdrawiam i z góry dziękuję
