Skocz do zawartości

matmur94

  • Liczba zawartości

    41
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O matmur94

  • Urodziny 03/07/1994

Informacje osobiste

  • Imię
    mateusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Ostroleka

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP)
  • Rok produkcji
    2005

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam w moim pasku zaczeła hałasowac skrzynia biegów (wyrobione łożysko w obudowie skrzyni). Na jaką nowsza 6 biegowa skrzynie najlepiej wymienić ? Pasek to 2.0tdi 140km BMP skrzynia HDV
  2. Witam Ja również szukam kto by wykonał mi ringi w klapie sedan
  3. Większy nie potrzebny Oryginalny nawet po tuningu jest wystarczający
  4. Mialem ten sam problem wymienilem rozrusznik bosha na valeo i jest super. W boshu wypalil sie automat. Jak byl ciepły to mialem taki objaw jak by nie mial sily obrócić silnika i jak odpalil to potrafił zadymic
  5. Sprawdz kompresje na cylindrach jesli bedzie dobra to wtryski do zrobienia
  6. Właśnie dziś założyłem trzeba przewody elastyczne od B7 i wszystko pasuje
  7. Witam może wiecie czy tylne zaciski od b7 (żeliwne) pasują do B6(aluminiowe) ?
  8. A orientujesz sie na jaki numer sterownika ?
  9. Miałem poduszke dwu nabojowa wymieniłem teraz na kiere 12 przyciskowa z jednym nabojem do tego moduł AJ,zwijak, wiązka kiery i nadal jest blad poduszki oczywiście w module przylutowalem dwa brakujace piny co jeszcze musze zrobić żeby nie dawac opornika ?
  10. A dzieki czytalem a jakos mi to umknęło. To super wlasnie kupiłem komplet z kierownica airbagiem modulem( i taśmą za 600 stowek Miałem poduszke dwu nabojowa wymieniłem teraz na kiere 12 przyciskowa z jednym nabojem do tego moduł AJ,zwijak, wiązka kiery i nadal jest blad poduszki oczywiście w module przylutowalem dwa brakujace piny
  11. A czy sa sie przejsc z dwunabojowej na jedno czy tylko wstawienie opornika ?
  12. A ja mam taki problem ze wymieniłem na 30 bitowy z koncowka AJ zakodowalem tak jak stary i przestaly dzialac mi podswietlane lusterka zewnetrzne i coming home. Czy da sie to jakos uratować?
  13. dobra to już wiem ze przy gateway pin 6 i 16 a przy module pdc ?
  14. Witam mam w swoim pasku oryginalny parktronika, lecz padł mi moduł i kupiłem nowszy do obsługi OPS na RNS510. Wymieniłem już Gateway z końcówką L Wiem że muszę pociągnąć kabel Can od modułu pdc ops do Gateway lecz nie wiem co i jak podłączyć dokładnie. Co mam zrobić przy wtyczkę od Gateway, a co we wtyczce od PDC OPS. Mam już kabel can i konektory. Kodowanie też wiem jak zrobić tylko porostu jak podłączyć ten kabel can. Jak by ktoś miał jakiś prosty schemat byłbym bardzo wdzięczny.
  15. Ja do swojego BMP zamontowałem BMM z Audi a3 jedynie czym się różnił to świecami i nie ma nieszczęsnej pompy olejowej tylko pompę jak w 1.9tdi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności