matmur94
-
Liczba zawartości
41 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O matmur94
- Urodziny 03/07/1994
Informacje osobiste
-
Imię
mateusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Ostroleka
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP)
-
Rok produkcji
2005
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Witam w moim pasku zaczeła hałasowac skrzynia biegów (wyrobione łożysko w obudowie skrzyni). Na jaką nowsza 6 biegowa skrzynie najlepiej wymienić ? Pasek to 2.0tdi 140km BMP skrzynia HDV
-
Witam Ja również szukam kto by wykonał mi ringi w klapie sedan
-
diesel Większy intercooler 2.0TDI
matmur94 odpowiedział prezesik18 → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Większy nie potrzebny Oryginalny nawet po tuningu jest wystarczający -
Mialem ten sam problem wymienilem rozrusznik bosha na valeo i jest super. W boshu wypalil sie automat. Jak byl ciepły to mialem taki objaw jak by nie mial sily obrócić silnika i jak odpalil to potrafił zadymic
-
Moja walka z ciężkim odpalaniem po nocy - kolejny podejrzany, pompowtryski?
matmur94 odpowiedział PKocot → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Sprawdz kompresje na cylindrach jesli bedzie dobra to wtryski do zrobienia -
Właśnie dziś założyłem trzeba przewody elastyczne od B7 i wszystko pasuje
-
Witam może wiecie czy tylne zaciski od b7 (żeliwne) pasują do B6(aluminiowe) ?
-
A orientujesz sie na jaki numer sterownika ?
-
Miałem poduszke dwu nabojowa wymieniłem teraz na kiere 12 przyciskowa z jednym nabojem do tego moduł AJ,zwijak, wiązka kiery i nadal jest blad poduszki oczywiście w module przylutowalem dwa brakujace piny co jeszcze musze zrobić żeby nie dawac opornika ?
-
Wymiana kierownicy zwykłej lub starej MF na nową 12 MF
matmur94 odpowiedział romeo9999 → na temat → Poradniki i instrukcje
A dzieki czytalem a jakos mi to umknęło. To super wlasnie kupiłem komplet z kierownica airbagiem modulem( i taśmą za 600 stowek Miałem poduszke dwu nabojowa wymieniłem teraz na kiere 12 przyciskowa z jednym nabojem do tego moduł AJ,zwijak, wiązka kiery i nadal jest blad poduszki oczywiście w module przylutowalem dwa brakujace piny -
Wymiana kierownicy zwykłej lub starej MF na nową 12 MF
matmur94 odpowiedział romeo9999 → na temat → Poradniki i instrukcje
A czy sa sie przejsc z dwunabojowej na jedno czy tylko wstawienie opornika ? -
A ja mam taki problem ze wymieniłem na 30 bitowy z koncowka AJ zakodowalem tak jak stary i przestaly dzialac mi podswietlane lusterka zewnetrzne i coming home. Czy da sie to jakos uratować?
-
Mam problem z Montażem OPS. Pomóżcie
matmur94 odpowiedział Matiz4 → na temat → Elektryka, oświetlenie
dobra to już wiem ze przy gateway pin 6 i 16 a przy module pdc ? -
Mam problem z Montażem OPS. Pomóżcie
matmur94 odpowiedział Matiz4 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Witam mam w swoim pasku oryginalny parktronika, lecz padł mi moduł i kupiłem nowszy do obsługi OPS na RNS510. Wymieniłem już Gateway z końcówką L Wiem że muszę pociągnąć kabel Can od modułu pdc ops do Gateway lecz nie wiem co i jak podłączyć dokładnie. Co mam zrobić przy wtyczkę od Gateway, a co we wtyczce od PDC OPS. Mam już kabel can i konektory. Kodowanie też wiem jak zrobić tylko porostu jak podłączyć ten kabel can. Jak by ktoś miał jakiś prosty schemat byłbym bardzo wdzięczny. -
diesel Wymiana silnika 2,0 TDI 140KM BMP
matmur94 odpowiedział myszatorek → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Ja do swojego BMP zamontowałem BMM z Audi a3 jedynie czym się różnił to świecami i nie ma nieszczęsnej pompy olejowej tylko pompę jak w 1.9tdi
