Skocz do zawartości

kubelt

  • Liczba zawartości

    1756
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kubelt

  1. Crimson red akurat, ale też niestety widać. Może nie tak bardzo, jak na czarnym, ale widać. Co za podludziem trzeba być, żeby takie rzeczy robić.
  2. Pomiar z tygodnia, autostrada lub drogi krajowe, trochę miasto i dookoła domu, typu sklep itd. [ATTACH=CONFIG]131309[/ATTACH] Trudno powiedzieć, nigdy nie mierzyłem ze stoperem w ręku. Subiektywnie w insignii bardziej się czuło prędkość i przyspieszenie, ale to pewnie z powodu hałasu i gorszego wyciszenia A tak w ogóle to ręce opadają, jaki mamy wspaniały kraj. Wczoraj na parkingu publicznym ktoś mi porysował samochód - za nowy był, za czysty, za bardzo błyszczał - widocznie za bardzo prowokował.
  3. Gdyby była jakaś jednolita miara, wzorcowy punkt odniesienia, to można by się do niej odnosić. A tak mamy subiektywne odczucie. Poprzednio jeździłem 160 KM insignią, tak więc trochę cięższy, 150 KM passat szybszy nie będzie. Nadrabia skrzynią DSG w porównaniu do jednosprzęgłowej, mułowatej skrzyni Opla. Pozwala podróżować komfortowo, wyprzedzać w trasie, 180 km/h na autostradzie osiąga bez zadyszki. Nie będziesz jednak rajdowcem.
  4. Nie znalazłem tej funkcji. Gdzie według Twojej lektury ta opcja powinna być do ustawienia? Trzeba wyjść do "poziomu 0", gdzie masz listę wszystkich katalogów, i tam wybrać opcje shuffle.
  5. Jest możliwość, wlasnie sprawdziłem.
  6. Nie mam ochoty szarpać sobie nerwów ani czasu na to. Dałem szansę na wyprostowanie tej sytuacji nieporównywalnie niższym kosztem, nie zostało to zaakceptowane, dalszych kroków nie podejmę. Zapamiętam to sobie tylko na przyszłość, np. podczas kolejnego zakupu za 3 lata. Odpowiedziałem Tobie na to pytanie w innym wątku, wraz z linkiem do filmu.
  7. Nie wiem jak wygląda w B7 i nie wiem, czy pytasz o sedana czy kombi, ale jeśli kombi, to tu jest to pokazane:
  8. Ja nawet nie chciałem rabatu, chciałem jako rekompensatę wybrane akcesorium o wartości ok. 450 pln. Oczywiście nie ma takiej możliwości. Samochód sprzedany, zapłacony, dziękujemy, do widzenia.
  9. Nie jest źle, myślałem, że będzie gorzej. Różne są punkty widzenia, dla mnie jest ok. Ja długie trasy robię, często autostrady, tak więc ten silnik się bardzo dobrze sprawuje. Ciężarówkę tez pozwoli bez strachu wyprzedzić. Ze świateł sprintów nie uprawiam, V-max też nie testuje. element wykończenia wnętrza był inny.
  10. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od użytkownika 190 KM, to byś miał pewne odniesienie, poniżej moje wrażenia z silnika 150 KM. Sytuacje mam podobną - do pracy w jedną stronę mam 70 km, z czego 70% to autostrada i reszta droga jednopasmowa. Prędkości lekko powyżej dopuszczalnych bo z 140 km/h nie mogę sobie miejsca na autostradzie znaleźć - prawy za wolny, na lewym blokuje ruch. Spalanie wychodzi 6-6,4l/100 km. Ciekawostka - raz mi się nie spieszyło i postanowiłem pojechać sobie powoli drogą alternatywną, mniej uczęszczaną, jednak ze sporą ilością terenów zabudowanych. Tempomat ustawiłem na 80 km/h i nie wyprzedzałem, więc w zasadzie ruch regulował moją prędkość. Licznik wyzerowałem. Średnie spalanie z 70 km wyszło 3,9l/100 km. Podczas odbioru mój samochód okazał się mieć inną konfiguracje, niż sobie zażyczyłem. Myślisz, że ktoś się tym przejął? Bardzo fajny rabat. Dziś przetestowałem niechcący front assist i czuję się w obowiązku poinformować, że działa zwiększa ciśnienie w układzie hamowania, piszczy i wyświetla wielką czerwoną ikonę na AID.
  11. żartujesz chyba? którym przyciskiem ustawiłeś prędkość pasywnego?
  12. kubelt

    Car net

    Dzięki. Kojarzy mi się, że miało być przedłużone do trzech lat, ale nie jestem pewien. Będę się orientował w każdym razie. A znane są już koszta abonamentu? Ja tam lubię to rozwiązanie. W pracy ustalę sobie miejsca docelowe w delegacji np i w samochodzie już wszystko jest. Ponadto podoba mi się wyszukiwanie online - w sobotę zachciało mi się kanapki z Subway, tak więc guzik na kierownicy do sterowania głosowego i: "nawigacja - wyszukaj online Subway", wybór punktu z listy i już jechałem po jedzenie
  13. kubelt

    Car net

    Z początku usługa car-net miała być dostępna za darmo przez 1 rok, później podobno ten okres rozszerzono na 3 lata. Czy ktoś może potwierdzić? Albo inaczej - rejestrując się na stronie car-net, jaki okres dostępności usługi Wam wyświetliło?
  14. Poczekać do cieplejszych dni? I co, przy kolejnej zimie znowu zacznie stukać? Nie rozumiem, co by się miało układać. Ile masz przebiegu? Ja od piątku nakręciłem 1000 km, po autostradzie, po drogach lokalnych i nawet nie asfaltowych i nie słyszałem ani jednego niepożądanego dźwięku z wewnątrz.
  15. Nie ma, sam musisz kupujesz dla siebie, wiec podejmuj decyzje:) Ja postawiłem tym razem na komfort i spokój, ograniczyłem sie do 17. Moze przy następnym znowu mi sie zachce ekstrawagancji, choć watpię.
  16. Ale przy innych silnikach. Ja z moimi 150 km nie mam czego szukać przy 240 km.
  17. 215/55/17 jak dobrze szerokość pamietam.
  18. Contiecocontact z indeksem V - to jest u mnie.
  19. kubelt

    Car net

    Czy ktos udostępnia WiFi dla Discovery z Nokii Lumia?
  20. Czytasz konwersacje, w której bierzesz udział? W Anglii nie ma wersji HL - jest tylko S, SE, SE Business, GT i R-Line. Nie rozmawiamy o Polsce.
  21. Możesz przestać się łudzić. Na chwilę zobaczyłem 161, ale zasadniczo trzyma 160 km/h i koniec. To rzeczywiście jest zdecydowana wada,porażka... do końca nie wierzyłem, że VW wyciął taki brzydki numer.
  22. To powiedz mi, jak ta opcja jest opisana w konfiguratorze, bo ja tego nie mogę znaleźć.
  23. ACC nie bedzie działać, to na pewno. Liczę na jakiś zwykły tempomat, pasywny. Jak znajdę chwile to moze dzis mi sie uda.
  24. Ten wyświetlacz o nazwie Active Info Display dostępny jest w wersji highline i kosztuje 2040 zł. Przejrzałem sobie z ciekawości konfigurator angielski i wygląda na to, że taki wyświetlacz nie wchodzi w zakres wyposażenia, w żadnej wersji nie mogę go znaleźć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności