-
Liczba zawartości
281 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez pa.sko
-
Może to jakiś nowy sterownik i właśnie tak działa...
-
musisz dokupic uchwyt na telefon - z dwoma przyciskami i znaczkiem BT (nie wiem jak to jest, u mnie tak to wygląda) i tak na MFA+ nie będziesz miał opcji telefonu. Potrzebny jest sterownik telefony w wersji premium. Co do parowania telefonu z 729F poczytaj inne wątki. Było gdzieś opisane.
-
Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony
pa.sko odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
ehh, 2 razy pisał mie będę http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1079314#post1079314 -
telefony w zestawie premium (5N0 035 730 A) - jeden działa, 2 inne nie.
pa.sko odpowiedział pa.sko → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Mam to samo. Należy usunąć sparowane połączenie w htc i sparowac ponownie. Jeśli nie pomoże (może pojawić się komunikat, że telefon jest niekompatybilny) trzeba za pomocą innego połączenia, np. nokii usunąć z modułu urządzenie htc - tam nazwane "user" i poczekać z godzinę-dwie - tak, żeby się zresetował. Można odpiąć kable. Następnie można łączyć ponownie htc. Ja mam Omnie, ale problem jest ze wszystkimi telefonami z Windows Mobile. Dodam jeszcze, że zauważyłem, że jak mam skonfigurowane na omnii połączenie activesync po bluetooth, nie mogę sparować z modułem w samochodzie. Wtedy mam komunikat, że urządzenie jest niekompatybilne. Po usunięciu połączenia activesync wszystko jest OK. Mam moduł 5N0035730A. -
zacytuję sam siebie... Mam już nabite 45000 i... ZNOWU ZACZEŁO BUCZEĆ! Identycznie jak wcześniej: przy mocnym skręcie w lewo i przy ruszaniu/przyspieszaniu na 1-ce. to dopiero 10000 ... coś musi być nie tak. Tylko co?
-
było już na forum, ale... >>>Tu<<< masz rozwiązanie.
-
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
zgadzam sie, ale 1Z0 035 729 B jest lepszy bo dziala z wiekszoscia telefonow i nie wykorzystuje rSAP. 5N0035730A nie zawsze poprawnie dziala z telefonami NIE-NOKIA. Ja miałem problemy (wszystkie dotyczyły rSAP) z Samsungiem OMNIA (teraz działa, ale raz na tydzień trzeba resetować tel bo sie nie laczy) oraz z Blackberry - tu było jeszcze gorzej. Z NOKIAmi działa wyśmienicie. -
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Majac 1/2FIS nie sparujesz telefonu. masz 2 wyjscia: 1. zmienic zegary na takie z duzym FISem 2. podlaczyc modul do innego VW z duzym fisem, sparować i podpiac spowrotem do swojego, ale nie testowane i nie wiem czy zadziała. -
Pompowtryski SIEMENS do VW 2.0TDI REGENERACJA !!!
pa.sko odpowiedział s27 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
A jak sprawdzic czy mam wtryski SIEMENS czy BOSCH? VCDS'em można? czy dopiero po padnieciu sie dowiem? -
no ciekawe... a może dodatkowy aku da się podczepić do tego hamulca, żeby nie puszczał... Temat ciekawy. ---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 08:21 ---------- tylko mysle ze temat raczej na dział [b6] a nie tu...
-
upgrade navi RNS510 z MY2008 do MY2009 ?
pa.sko odpowiedział d7d → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
nie widziałem osobiście oryginalnej mapy (pudełka, płyty) v 6.1, wiec nie powiem czy oryginał czy nie, ale z opisu wydaje sie ok. Nie wiem co to znaczy to "CY" -
upgrade navi RNS510 z MY2008 do MY2009 ?
pa.sko odpowiedział d7d → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
jak masz RNS510 to z tych co wymieniłeś to tylko ta pierwsza. Pozostale sa do MFD2DVD. TO ZUPELNIE INNE SYSTEMY. Szukaj w necie map v6.1 BMW (widzialem na peb.pl) zreszta, poszukaj na forum. Sporo sie pisalo o mapach do RNS510. -
upgrade navi RNS510 z MY2008 do MY2009 ?
pa.sko odpowiedział d7d → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
to żeś odgrzebał... -
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
hmm, mysle ze musisz podpiac pod inne VW z FISem i sparowac sobie telefon. -
To nie pasek B5 tylko Jetta MK5 (taka drobna poprawka ) Nie przerabiałem tego, ale procedury są niemal identyczne.
-
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
pa.sko odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
gasną. -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
pa.sko odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
a w amerykanskim trybie jak sa zalaczane tylne pozycje? w dzin sie zalaczaja czy nie? Pytam, bo nie testowalem tego. Mialem 2 lata skandynawski i swiecily sie wszystkie swiatla. Jak dodalem ameryke (VCDS zezwala) w dzien nie ma tylnych pozycji. W nocy wszystko dziala jak w skandynawskim (oprocz sytuacji z recznym oczywiscie) -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
pa.sko odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
ja sobie ustawilem na próbę. Jak na razie z ręcznym nie ma problemu, W korkach raczej tak długo się nie stoi w miejscu, a na parkingu to światła nie potrzebne. ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:30 ---------- Ja jestem wyposażony w Auto-Hold. Dla tych bez AH może to nie być wygodne rozwiązanie. -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
pa.sko odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
No i jak z tym ręcznym? wypowie się ktoś? -
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
to zestaw premium, tyle ze stary. Nie dam sobie reku uciac, ale powinno byc ok. Moze bedzie mial problemy z parowaniem z jakimis nowszymi telefonami lub innymi niż Nokia. Miałem taki, ale z tego względu, że nie dało się PINu wpisać oddałem. -
Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł
pa.sko odpowiedział setnik → na temat → Elektryka, oświetlenie
no właśnie... zawsze to jakaś alternatywa do świateł dziennych led. można tak na szybko kodowania? -
W moim przypadku, w trakcie wypalania (nie-wymuszonego) nic sie nie swiecilo. Osiagi, dynamika nie wskazywaly ze cos tam sie wypala. No oprocz kosmicznego siwego dymu.
-
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
bedzie dzialc, ale tylko wtedy, kiedy PIN w na karcie bedzie wylaczony. Nie da sie wklepac PINu z kierownicy. -
Mam/miałem to samo. W trakcie pobytu na Chorwacji zaczął i sie wypalac DPF. Po całym zabuiegu miałem kupe osadu siwego -ok. 0,5 cm od wewnetrznej strony w rurze. Po takim wypaleniu przez jeszcze 2 tyg po ostrzejszej jeździe - tak min 2,5tys obr pojawiały się właśnie takie zielone bąble szlamu jakiegoś. Dzisiaj, po miesiącu nic nowego się nie pojawia. Myślę, że może mieć to związek z paliwem lub wlasnie z akcją wypalania DPFa.
-
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
pa.sko odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
kolego, sorry, ale wałkujemy ten temat w trzech a może więcej wątkach od roku lub wiecej... Wystarczy poszukac...
