Skocz do zawartości

pa.sko

  • Liczba zawartości

    281
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pa.sko

  1. Może to jakiś nowy sterownik i właśnie tak działa...
  2. musisz dokupic uchwyt na telefon - z dwoma przyciskami i znaczkiem BT (nie wiem jak to jest, u mnie tak to wygląda) i tak na MFA+ nie będziesz miał opcji telefonu. Potrzebny jest sterownik telefony w wersji premium. Co do parowania telefonu z 729F poczytaj inne wątki. Było gdzieś opisane.
  3. ehh, 2 razy pisał mie będę http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1079314#post1079314
  4. Mam to samo. Należy usunąć sparowane połączenie w htc i sparowac ponownie. Jeśli nie pomoże (może pojawić się komunikat, że telefon jest niekompatybilny) trzeba za pomocą innego połączenia, np. nokii usunąć z modułu urządzenie htc - tam nazwane "user" i poczekać z godzinę-dwie - tak, żeby się zresetował. Można odpiąć kable. Następnie można łączyć ponownie htc. Ja mam Omnie, ale problem jest ze wszystkimi telefonami z Windows Mobile. Dodam jeszcze, że zauważyłem, że jak mam skonfigurowane na omnii połączenie activesync po bluetooth, nie mogę sparować z modułem w samochodzie. Wtedy mam komunikat, że urządzenie jest niekompatybilne. Po usunięciu połączenia activesync wszystko jest OK. Mam moduł 5N0035730A.
  5. zacytuję sam siebie... Mam już nabite 45000 i... ZNOWU ZACZEŁO BUCZEĆ! Identycznie jak wcześniej: przy mocnym skręcie w lewo i przy ruszaniu/przyspieszaniu na 1-ce. to dopiero 10000 ... coś musi być nie tak. Tylko co?
  6. było już na forum, ale... >>>Tu<<< masz rozwiązanie.
  7. zgadzam sie, ale 1Z0 035 729 B jest lepszy bo dziala z wiekszoscia telefonow i nie wykorzystuje rSAP. 5N0035730A nie zawsze poprawnie dziala z telefonami NIE-NOKIA. Ja miałem problemy (wszystkie dotyczyły rSAP) z Samsungiem OMNIA (teraz działa, ale raz na tydzień trzeba resetować tel bo sie nie laczy) oraz z Blackberry - tu było jeszcze gorzej. Z NOKIAmi działa wyśmienicie.
  8. Majac 1/2FIS nie sparujesz telefonu. masz 2 wyjscia: 1. zmienic zegary na takie z duzym FISem 2. podlaczyc modul do innego VW z duzym fisem, sparować i podpiac spowrotem do swojego, ale nie testowane i nie wiem czy zadziała.
  9. A jak sprawdzic czy mam wtryski SIEMENS czy BOSCH? VCDS'em można? czy dopiero po padnieciu sie dowiem?
  10. no ciekawe... a może dodatkowy aku da się podczepić do tego hamulca, żeby nie puszczał... Temat ciekawy. ---------- Post added at 08:22 ---------- Previous post was at 08:21 ---------- tylko mysle ze temat raczej na dział [b6] a nie tu...
  11. nie widziałem osobiście oryginalnej mapy (pudełka, płyty) v 6.1, wiec nie powiem czy oryginał czy nie, ale z opisu wydaje sie ok. Nie wiem co to znaczy to "CY"
  12. jak masz RNS510 to z tych co wymieniłeś to tylko ta pierwsza. Pozostale sa do MFD2DVD. TO ZUPELNIE INNE SYSTEMY. Szukaj w necie map v6.1 BMW (widzialem na peb.pl) zreszta, poszukaj na forum. Sporo sie pisalo o mapach do RNS510.
  13. hmm, mysle ze musisz podpiac pod inne VW z FISem i sparowac sobie telefon.
  14. To nie pasek B5 tylko Jetta MK5 (taka drobna poprawka ) Nie przerabiałem tego, ale procedury są niemal identyczne.
  15. a w amerykanskim trybie jak sa zalaczane tylne pozycje? w dzin sie zalaczaja czy nie? Pytam, bo nie testowalem tego. Mialem 2 lata skandynawski i swiecily sie wszystkie swiatla. Jak dodalem ameryke (VCDS zezwala) w dzien nie ma tylnych pozycji. W nocy wszystko dziala jak w skandynawskim (oprocz sytuacji z recznym oczywiscie)
  16. ja sobie ustawilem na próbę. Jak na razie z ręcznym nie ma problemu, W korkach raczej tak długo się nie stoi w miejscu, a na parkingu to światła nie potrzebne. ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:30 ---------- Ja jestem wyposażony w Auto-Hold. Dla tych bez AH może to nie być wygodne rozwiązanie.
  17. No i jak z tym ręcznym? wypowie się ktoś?
  18. to zestaw premium, tyle ze stary. Nie dam sobie reku uciac, ale powinno byc ok. Moze bedzie mial problemy z parowaniem z jakimis nowszymi telefonami lub innymi niż Nokia. Miałem taki, ale z tego względu, że nie dało się PINu wpisać oddałem.
  19. no właśnie... zawsze to jakaś alternatywa do świateł dziennych led. można tak na szybko kodowania?
  20. W moim przypadku, w trakcie wypalania (nie-wymuszonego) nic sie nie swiecilo. Osiagi, dynamika nie wskazywaly ze cos tam sie wypala. No oprocz kosmicznego siwego dymu.
  21. bedzie dzialc, ale tylko wtedy, kiedy PIN w na karcie bedzie wylaczony. Nie da sie wklepac PINu z kierownicy.
  22. Mam/miałem to samo. W trakcie pobytu na Chorwacji zaczął i sie wypalac DPF. Po całym zabuiegu miałem kupe osadu siwego -ok. 0,5 cm od wewnetrznej strony w rurze. Po takim wypaleniu przez jeszcze 2 tyg po ostrzejszej jeździe - tak min 2,5tys obr pojawiały się właśnie takie zielone bąble szlamu jakiegoś. Dzisiaj, po miesiącu nic nowego się nie pojawia. Myślę, że może mieć to związek z paliwem lub wlasnie z akcją wypalania DPFa.
  23. kolego, sorry, ale wałkujemy ten temat w trzech a może więcej wątkach od roku lub wiecej... Wystarczy poszukac...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności