Skocz do zawartości

lukas313

  • Liczba zawartości

    159
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lukas313

  1. Sam o takie dane pytałem trzy posty wyrzej Bo mam nowe takie pompki
  2. Na pompowtryskach F jeśli są w dobrym stanie zrobisz 190km i 400nm Moge jeszcze ci podać wydajność al 550tka końcówka wtrysku 1043 ar ,ba 520tka końcówka wtrysku 1248 f 465tka końcówka wtrysku 783
  3. Koledzy szybkie pytanie Jaką wydajność mają pompki 073bn?
  4. Nie oto chodzi ze zakres otwarcia jest od 15 % U mnie egr miał też funkcje podgrzewania silnika jak zapalałem zimny silnik to i tak działał
  5. Polonez15 u mnie po wypełnieniu mapy egr dalej działał i trzeba było wypisać egr całkiem Zawsze był otwarty na 5% Dopiero po wpisaniu w odpowiednie miejsce w programie wartości przestał działać Wiec wyłącznik jednak jest
  6. Nie wiem gdzie w wsadzie z ALH jest ten wyłącznik nie zajmuje się tuningowe na codzień tylko chobbystycznie Napisz do darona on ci napewno pomorze Co do mapy napięcia nastawnika zmieniasz ją po wymianie tlokorozdzielacza na większy aby dawka w miligramach była taka sama jak przed zmianą
  7. Wszystko zależy już od wsadu W edc 15 jest w różnych miejscach w edc 16 jeszcze w innych
  8. Sprawność turbo ogranicza cisnienie przy wyrzszych obrotach Egr trzeba wyłączyć we wsadzie wyłącznikiem inaczej sterownik zawsze bedzie otwierał zawór w minimalnym zapisanymi otwarciem niezależnie jak ustawiasz mapę na żądanie maksymalnej ilości powietrza
  9. Przełącznik maf/map masz wpisane teraz wartość "257 "zmień na" 0" i będzie czytał po mafie Nie za bardzo rozumie o co ci chodzi z tą wartością 5100 i do jakiej mapy ma się ona odnosić podaj adres mapy którą chcesz przerobić
  10. lukas313

    Ciekawostki licznikowe

    Koledzy mam pytanie da sie wyłączyć immo w liczniku z pełnym fisem? W kompie z auta mam wyłączony.
  11. A to pełny fis? [email protected] Sprawdziłem to pełny fis może podejdzie
  12. Koledzy potrzebuje pomocy posiada ktoś z was wsad licznika 3u0920810a albo z końcówką" d "byle był pełny fis To licznik z superba Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc
  13. Oczywiście że jak przedstawiasz nastawnik przesówając go zmieniasz dawkę w całym zakresie
  14. Jaki komputer masz edc15 czy edc16? wstaw oba wsady na forum
  15. Skopiuj sobie smoke limiter z tego wsadu co ci zrobiłem
  16. Ma dużo drajwerów i ułatwia sprawę szukania map Winols w dostępnej wersi w necie niestety niema tego A jak sie nie ma wprawy w szukaniu map i opisywaniu to łatwiej podejżec najpierw ecm gdzie są a potem sobie grzebać w mapach
  17. Koledzy poszukuje pełenej wersji ECM TYTANIUM nie zarażonej Może ktoś ma i chciałby się podzielić?
  18. Ja bym chciał jednak przycisk zrobić żeby petarda była zarezerwowana tylko dla mnie
  19. Panowie pytanie za sto punktów Czy w edc 15 da sie zrobić przycisk sport zmieniający mapę na hardkorową
  20. Daj loga z grupy 001 na postoju zimny i rozgrzany do 90 stopni
  21. Szrot pompki miałem taką samą sytuacje Zrobiłem regenerację i wszystko wruciło do normy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności