lukas313
-
Liczba zawartości
159 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez lukas313
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 4 z 7
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
miałem taką sytłacje dwa lata temu że po wymianie głowicy auto straciło dół , podmieniłem wałek na inny popychacze i nic to nie dało wtedy znajomy podpowiedział żeby ustawić rozrząd na bolce i nie robić synchronizacji okazało sie że auto zaczeło jeździć z synchronizacją +3 jak przestawiałem na zero tracił sie dół zostawiłem na te +3 i tak jeździ zastanawiam sie czy wtedy przy montażu głowicy nie uderzyłem gdzieś czujnikiem w głowicy i nie zmienił lekko położenia więc może za nim wybebeszysz wałek warto to sprawdzić -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Madzia po poskładaniu rozrządu na bolokady i uruchomieniu silnika była robiona korekta synchronizacji wałka? jeśli tak to wałek był o puźniony czy przyśpieszony? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Madzia kupiłaś nową głowice czy używaną z dobrymi gnaiazdami? są dwa typy głowic z wystającymi zaworami z głowicy i z zaworami na płaski zamontowanymi w głowicy ta pierwsza ma leprzy dół -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
popychacze od vp nie wolno montować do pdeka sprawdzałem taką opcje i nie polecam(inna charakterystyka sprężyn zaworów) pieniądze wyrzucone w błoto i dwa razy ta sama robota -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ta ibiza jeździ wogule na tym programie? przecież to jest jakaś masakra pomijając ustawienie torque limitera na 70mg w prawie całym zakresie injector duration00,01,02,dziwnie zmodyfikowane na 65mg ekstrapolacja to to nie jest soi limiter to też jakiś kosmos wraz ze wzrostem dawki zamiast rosnąć w pewnym momęcie spada a przepływka cały ten kosmiczny tuning obcina bo wygląda na nie ruszonąmax dawka 68mg/2000obr. ja sie tam nie znam ale czegoś takiego to dawno nie widziałem -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
to dla czego więkrzość ajmów ma takie nędzne wykresy że auto ma moc maksymalną przy 3000 obr. a potem prawie zerowy przyrost mocy do 4000obr.? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Daron testowałeś może jakie są maksymalne możliwości pompowtrysków 073f ? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
koledzy poszukuje wsadu z kompa 038906019PJ jakby ktoś posiadał to prosze na meila [email protected] -
Zmiana zegarów 919 na 920 CAN Działa!
lukas313 odpowiedział marek29 → na temat → Poradniki i instrukcje
Koledzy nikt z was nie pomoże? -
Zmiana zegarów 919 na 920 CAN Działa!
lukas313 odpowiedział marek29 → na temat → Poradniki i instrukcje
jestem laikiem w tym temacie na jaką wartość mam przekodować bramke CAN i gdzie mam to zrobić w module komfortu? styk z drzwi napewno działa bo jak wsadze stary licznik to mam dzwięk pozostawienia świateł jak otworze drzwi to lampka sie zapala -
Zmiana zegarów 919 na 920 CAN Działa!
lukas313 odpowiedział marek29 → na temat → Poradniki i instrukcje
Koledzy zamontowałem taki licznik w swoim passacie i mam takie pytanie Jak otwieram maske silnika pokazuje mi się na wyświetlaczu autko z podświetloną maską ale drzwi już nie pokazuje Jak mam sprawdzić czy mam moduł z can czy bez? Jeśli jest bez CAN to musze w liczniku wlutować wedłuk zamieszczonej instrukcji oporniki i diode ale jeśli jest z CAN to powinny sie te drzwi wyświetlać czy jeszcze cioś trzeba kodować? a może brakuje jakiś kabli? bo gdzieś na forum czytałem żę jakieś kable od modułu komfortu trzeba doprowadzić do licznika ale nie było żadnego opisu co i jak pomoże ktoś z was? -
to jest pomiar z zamlów pierścieni?
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
koledzy w programie jest expectyd fuel temperatura czy to jest mapa korekcji czasu wtrysku w stosunku do temperatury paliwa? jak sie ma temperatura ropy do uzyskiwanej mocy przez silnik? lepiej żeby była niska czy żeby osiągała temperature silnika 90 stopni C? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Bazowa to 10x1, ale są też inne typu korekta BIP po SOI (korekta BIP w zależności od obciążenia). Tak da się rozpoznać - wystarczy spojrzeć na długości wtrysku, a następnie na to jaka cewka którą to rozpoznamy po bazowym BIP. Daron a jak wygląda ta mapa BIP po SOI? mógłbyś wtawić zdięcie z edc15 suite z dowolnego softu? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Madzia a co sie stanie jak wyłącze tą mape? nie mam już automatu, wsadziłem skrzynie 6 biegów z audi a4b7 2.0tdi w sofcie z asz ta mapa ma same zera -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
to znaczy że jest to pedał gazu w odwrotną strone? jak dam wszędzie 100% to obroty będą odrazu spadać do wolnych dobrze zrozumiałem? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Mapa invers DW jest od reakcji po puszczeniu gazu. moge go wyłączyć? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
koledzy mam takie małe pytanie po co jest mapa inverse drivers wish? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
na początek podmień te pięć map duration ile w sofcie masz map SOI? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
mapa bipów jest taka sama dla wtrysków 073f jak i 073al zmieniłeś mapy injector duration ? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ponaj numer pompek jakie miałes założone orginalnie -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
czemu nie gtb1756vk? albo gtb2260vk? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
aż go wysadzisz w powietrze tego im nikt przecież nie broni -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
tylko dla czego uczą sie na autach klijętów? nie potrafie tego zrozumieć -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
lukas313 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
z tychów (renomowany)ale nazwy nie będę podawac bo mnie o zniesławienie jeszcz będą ścigać
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 4 z 7
