Skocz do zawartości

lukas313

  • Liczba zawartości

    159
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lukas313

  1. miałem taką sytłacje dwa lata temu że po wymianie głowicy auto straciło dół , podmieniłem wałek na inny popychacze i nic to nie dało wtedy znajomy podpowiedział żeby ustawić rozrząd na bolce i nie robić synchronizacji okazało sie że auto zaczeło jeździć z synchronizacją +3 jak przestawiałem na zero tracił sie dół zostawiłem na te +3 i tak jeździ zastanawiam sie czy wtedy przy montażu głowicy nie uderzyłem gdzieś czujnikiem w głowicy i nie zmienił lekko położenia więc może za nim wybebeszysz wałek warto to sprawdzić
  2. Madzia po poskładaniu rozrządu na bolokady i uruchomieniu silnika była robiona korekta synchronizacji wałka? jeśli tak to wałek był o puźniony czy przyśpieszony?
  3. Madzia kupiłaś nową głowice czy używaną z dobrymi gnaiazdami? są dwa typy głowic z wystającymi zaworami z głowicy i z zaworami na płaski zamontowanymi w głowicy ta pierwsza ma leprzy dół
  4. popychacze od vp nie wolno montować do pdeka sprawdzałem taką opcje i nie polecam(inna charakterystyka sprężyn zaworów) pieniądze wyrzucone w błoto i dwa razy ta sama robota
  5. ta ibiza jeździ wogule na tym programie? przecież to jest jakaś masakra pomijając ustawienie torque limitera na 70mg w prawie całym zakresie injector duration00,01,02,dziwnie zmodyfikowane na 65mg ekstrapolacja to to nie jest soi limiter to też jakiś kosmos wraz ze wzrostem dawki zamiast rosnąć w pewnym momęcie spada a przepływka cały ten kosmiczny tuning obcina bo wygląda na nie ruszonąmax dawka 68mg/2000obr. ja sie tam nie znam ale czegoś takiego to dawno nie widziałem
  6. to dla czego więkrzość ajmów ma takie nędzne wykresy że auto ma moc maksymalną przy 3000 obr. a potem prawie zerowy przyrost mocy do 4000obr.?
  7. Daron testowałeś może jakie są maksymalne możliwości pompowtrysków 073f ?
  8. koledzy poszukuje wsadu z kompa 038906019PJ jakby ktoś posiadał to prosze na meila [email protected]
  9. jestem laikiem w tym temacie na jaką wartość mam przekodować bramke CAN i gdzie mam to zrobić w module komfortu? styk z drzwi napewno działa bo jak wsadze stary licznik to mam dzwięk pozostawienia świateł jak otworze drzwi to lampka sie zapala
  10. Koledzy zamontowałem taki licznik w swoim passacie i mam takie pytanie Jak otwieram maske silnika pokazuje mi się na wyświetlaczu autko z podświetloną maską ale drzwi już nie pokazuje Jak mam sprawdzić czy mam moduł z can czy bez? Jeśli jest bez CAN to musze w liczniku wlutować wedłuk zamieszczonej instrukcji oporniki i diode ale jeśli jest z CAN to powinny sie te drzwi wyświetlać czy jeszcze cioś trzeba kodować? a może brakuje jakiś kabli? bo gdzieś na forum czytałem żę jakieś kable od modułu komfortu trzeba doprowadzić do licznika ale nie było żadnego opisu co i jak pomoże ktoś z was?
  11. to jest pomiar z zamlów pierścieni?
  12. koledzy w programie jest expectyd fuel temperatura czy to jest mapa korekcji czasu wtrysku w stosunku do temperatury paliwa? jak sie ma temperatura ropy do uzyskiwanej mocy przez silnik? lepiej żeby była niska czy żeby osiągała temperature silnika 90 stopni C?
  13. Bazowa to 10x1, ale są też inne typu korekta BIP po SOI (korekta BIP w zależności od obciążenia). Tak da się rozpoznać - wystarczy spojrzeć na długości wtrysku, a następnie na to jaka cewka którą to rozpoznamy po bazowym BIP. Daron a jak wygląda ta mapa BIP po SOI? mógłbyś wtawić zdięcie z edc15 suite z dowolnego softu?
  14. Madzia a co sie stanie jak wyłącze tą mape? nie mam już automatu, wsadziłem skrzynie 6 biegów z audi a4b7 2.0tdi w sofcie z asz ta mapa ma same zera
  15. to znaczy że jest to pedał gazu w odwrotną strone? jak dam wszędzie 100% to obroty będą odrazu spadać do wolnych dobrze zrozumiałem?
  16. Mapa invers DW jest od reakcji po puszczeniu gazu. moge go wyłączyć?
  17. koledzy mam takie małe pytanie po co jest mapa inverse drivers wish?
  18. na początek podmień te pięć map duration ile w sofcie masz map SOI?
  19. mapa bipów jest taka sama dla wtrysków 073f jak i 073al zmieniłeś mapy injector duration ?
  20. ponaj numer pompek jakie miałes założone orginalnie
  21. aż go wysadzisz w powietrze tego im nikt przecież nie broni
  22. tylko dla czego uczą sie na autach klijętów? nie potrafie tego zrozumieć
  23. z tychów (renomowany)ale nazwy nie będę podawac bo mnie o zniesławienie jeszcz będą ścigać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności