-
Liczba zawartości
485 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez tomek1634
-
Samoczynnie włacza sie alarm, różne źródła wywołania.
tomek1634 odpowiedział wodzu997 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Jeśli to nadal aktualne to sprawdź w vagu czy widzi zamknięte drzwi, maskę, klapę. Ja miałem naderwany kabel od zamka maski i raz widziało jako zamknięte a raz nie i widziało jako otwarte i odpalało alarm. -
Dzięki za informacje Mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć co zmienić w kodowaniu? bo nie mogę nigdzie informacji znaleźć.
-
Witam mam licznik 3B0 920 845A, czy jest możliwość zmiany wsadu tak aby licznik obsługiwał skrzynię automatyczną? Jeżeli tak to jaki?
-
sam nie syp herezji nie mówiłem o jeździe z odkręconym korkiem. to się robi gdy samochód stoi. kolega ma problem i szuka przyczyny. a to może oznaczać problem na tłokach np. zużyte pierścienie
-
kolego bindziak jak już zdiagnozowałeś za niskie ciśnienie to spróbuj wykonać te czynności 1. jak masz manometr do spr. kompresji to wykonaj próbę olejową czyli wlej do cylindrów po 5ml oleju i sprawdź kopresje i zobaczysz czy chodzi o dół silnika czy czape 2. na włączonym silniku odkręć korek oleju i połóż go jak będzie utrzymywał się na miejscu to jest ok a jak wyskoczy to coś nie tak
-
Czyszczenie turbiny, która nie łapie trybu awaryjnego
tomek1634 odpowiedział nakon9 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Potwierdzam. W szkole też o tym słyszałem. -
Skoro jest ok to po co wymieniać na zapas?
-
ECU PERFORMANCE Warszawa opinie
tomek1634 odpowiedział zarembaz → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Z resztą spanky jest też u nas na forum, to mozesz z nim pogadać. -
sagon możesz podać jakieś namiary na ten zakład?
-
ECU PERFORMANCE Warszawa opinie
tomek1634 odpowiedział zarembaz → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Nie porównuj Dynometu z VCDS-em. Dynomet w odpowiednio skonfigurowany niczym nie odbiega od hamowni obciążeniowej. Masa warsztatów rozpoczynała od tej właśnie hamowni drogowej. Jeśli miałbym wybierać to jechał bym do SPANKY-ego. I to nie ze względu na cenę, a ze względu na to, że udziela się na forach i nie spotkałem się ze złą opinią o nim. -
Raczej na kole, z resztą patrząc na koło to widzisz czy da sie nim regulować czy nie.
-
Ze swojej strony polecam kolegę cobreti z forum ibizy, konkretny gość, ma dobre wtryski na praktycznie kazą kieszeń. Dodam, że regulacji dokonuje w diesel system Nadarzyn.
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
tomek1634 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
tomulo jeśli kupowac kabelek to tylko z viakena, tam przynajmniej jest jakaś gwarancja. Tylko teraz nie widzę mpps'a w jego ofercie. Ja akurat kupiłem sobie od niego Galetto i jestem zadowolony. -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
tomek1634 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
A czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi w mapie n146? -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
tomek1634 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
wzorowałem się trochę na mapie, którą Daron zrobił dla mojego kumpla pod podobne graty. -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
tomek1634 odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
co sądzicie o tej mapię do afn-a pompa 11mm, wtryski 216, turbo hybryda gt1749va/vc https://drive.google.com/file/d/0B0tTPlPcPuEbMWhNNTlYWGtlbVU/edit?usp=sharing -
AFN problem z rozruchem, biały dym, nierówna praca.
tomek1634 odpowiedział tomek1634 → na temat → Analizy logów
biało szary dym oznacza złe spalanie, kąt wtrysku do regulacji do tego warto by sprawdzic ciśnienie wewnetrzne w pompie. -
mało który tuner chce bawić się w strojenie hybrydy, bo żeby to działało to trzeba poświęcić trochę czasu. Za ta cenę to szukał bym raczej brd. Ewentualnie później zrobic z brd hybrydę.
-
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
tomek1634 odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Z pewnością nie ma. Pewnie kolega nie doczytał do końca mojego posta. -
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
tomek1634 odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Udało się odratowac stary spryskiwacz, także nowy nie będzie już potrzebny -
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
tomek1634 odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Kupował ktoś może dysze spryskiwacza reflektorów do b5? da radę to dostać gdzieś taniej niż w ASO? -
[B5][Instrukcja] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową sprzęgło 240mm
tomek1634 odpowiedział rafal102 → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
DQS wrzuciłes na sanki od 5? -
O kurde ale się machnąłem, miałem na myśli 3,25mm.
-
Kilka stron temu ktoś pisał. że fala de643 ma wznios 2,25mm.
-
Raczej warte ale zależy skąd kupowane, na forum ibizy mają dobre ceny na firady. Ja będę brał wtryski herzog 0.216 niemieckiej produkcji.
