Skocz do zawartości
tomazo72

Wahacze DENCKERMANN- Wasze opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj w warsztacie zaproponowano mi przednie zawieszenie firmy DENCKERMANN. Koszty to 950 pln plus robocizna za wymianę. Proszę o opinie na temat tego produktu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj w warsztacie zaproponowano mi przednie zawieszenie firmy DENCKERMANN. Koszty to 950 pln plus robocizna za wymianę. Proszę o opinie na temat tego produktu.

 

Pozdrawiam.

 

troche drogo sobie spiewa za takie wahacze, mozna je kupic za niecale 500zl:

 

http://www.allegro.pl/item448126969_wahacze_denckermann_audi_a4_a6_passat_b5_b6_sru.html

 

jakbym mial wydac prawie 1000zl za wahacze, to szukalbym Lemforder z pewnego zrodla.:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu kupować na allegro wszystko zawsze taniej wyjdzie.

 

Przykład widać u góry wachacze za 480zł, a nie za 950zł

Kupowałem kompletny zestaw do rozrządu to zapłaciłem 500zł, a nie 700zł

 

A skoro nie widać różnicy (bo to to samo), to po co przepłacać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakbym mial wydac prawie 1000zl za wahacze, to szukalbym Lemforder

 

Nic dodać nic ująć. Skoro ci proponują taką sumę i realnie sam chcesz tyle przeznaczyć, szukaj zdecydowanie Lema :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Zgadzam eis z kolegami :D

Jeśli CENA była by wyższa o 100 max 200zł i miałbyś na to to wszystko pisemna gwarancje na części i robocizna to warto czasem dać więcej ale w tym przypadku Rożnica nie jest do akceptowania ,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość verlino

czyli mówicie że DENCKERMANN jest do bani i lepiej zainwestować 2x tyle i kupić Lema? czym się tak konkretnie różnią wahacze tych dwóch firm? czasem gwarancji? tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się głównie jakością, a co za tym idzie, niebotycznie wyższą trwałością od tych, które Ci zaproponowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemforder to oryginalne wachacze montowane seryjnie w Passatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wydaj trochę więcej i bądź pewny jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tymi Lemami to nie jest tak do końca .Pół roku temu zmieniałem na oryginalny Lemforder tzwn. banan,wytrzymał cztery miesiące! Po zgłoszeniu reklamacji i wysłaniu do niemiec po dwóch tygodniach uznano wadliwość wahacza i zwrócono dingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wahacze MASTER SPORT wymieniłem w zeszłym roku mam przejechane prawie 19 tyś i cisz jak makiem zasiał kosztowały o ile pamiętam 540 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie z tymi Lemami to nie jest tak do końca .Pół roku temu zmieniałem na oryginalny Lemforder tzwn. banan,wytrzymał cztery miesiące! Po zgłoszeniu reklamacji i wysłaniu do niemiec po dwóch tygodniach uznano wadliwość wahacza i zwrócono dingi.

 

moze tez tak byc jak piszesz, dlatego napisalem ze warto wydac kase na Lema jesli masz pewne zrodlo, ja kupilem febi bo tez myslalem ze wytrzymaja z 70tys, mylilem sie czesc padla po 25tys, na szczescie uznano mi reklamacje, teraz testuje 3 wahacze za smieszna cene 40zl gora, 80zl dol, jesli wytrzymaja tyle co febi to po co przeplacac, drogi mamy jakie mamy:rolleyes:. Ja mam felgi ET35 zastanawiam sie czy takie odsadzenie nie przyspiesza zuzycia :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatic

Dokładnie tak jak napisał kolega 2 posty wyżej,1,5 roku temu zamontowałem Master Sporty i do tej pory cisza jak makiem zasiał.A mieszkam na dzielnicy gdzie drogi do najlepszych nie należą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz mogę coś powiedzieć o wahaczach firmy DENCKERMANN .

TOTALNA TANDETA !!! Zamontowałem je jesienią, i po przejechaniu 7 tyś. km

zaczęło postukiwać prawe koło. Po sprawdzeniu, byłem nieżle wkurzony.

Wahacz dolny przedni dostał takich luzów, że mało się nie rozpadł. Dwa górne też już stukają. Szybka decyzja i rozebrałem całe zawieszenie i wywaliłem do kosza.O przekleństwach nie wspomnę, bo jeszcze mnie nosi. Co za szajz !!!

Zamówiłem w sklepie wahacze FEBI. Myślę ,że bezproblemowa jazda złagodzi moje braki w portfelu.

Wszystkim odradzam zakupu części jakiś chorych firm przez Allegro, w cenie poniżej 1000 zł.

Ale o tym trzeba się przekonać na własnych błędach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binus

Witam.

Miesiac temu załozyłem dolny przedni lewy Denckerman jak na razie bez zastrzeżeń,jeżdzę często będę Was informował na bieżąco czy coś się dzieje.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jesień 2008 wymieniłem cały zawias na danckermanna, teraz sprawa wygląda tak , dwa tygodnie temu padła końcówka drążka, tydzień temu druga strona, dwa dni temu dwa dolne wahacze z prawej strony, domyślam sie ze do tygodnia padnie lewa strona, ogólnie TANDETA JAK NIE WIEM, a ja dodam że jeżdze po trasie gdzie droga jest prawie jak stół. Już nigdy nie kupie części tej firmy, jakby rzezbili z drewna pewnie by dłuzej wytrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z markowych tylko LEMFORDER, TRW, FEBI; A MACIE OPIENIE O HISZPANSKIM RTS-ie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość method30

Witam Panowie ja kupiłem taki wahacz

http://allegro.pl/item751497381_wahacz_gorny_audi_a4_a6_passat_b5_febi_tylny_ss.html co myślicie o cenie.

 

A muszę jeszcze wymienić lewy dolny tył,w sklepach wariują z tymi cenami trzeba się dobrze rozejrzeć a zawsze się coś znajdzie.Za febi ten który kupiłem w sklepi powiedział 190zł

Edytowane przez method30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
co myślicie o cenie.
żadna rewelacja. Właśnie kupiłem taki za 92zł. Normalny sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

W Krakowie SWAG (a to to samo) ok. 95zł

 

A próbował ktoś wahaczy firmy VEKAN?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności