Skocz do zawartości
longboy

Problem z komunikacją HEX-CAN-USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Nie wiem czy dobrze trafiłem pisząc tu, mianowicie jak wyłączyć kontrolke otwarcia drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vcds nie swieci sie dioda

 

sprawdź stabilizator to pierwsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,potrzebuje pomocy przy reanimacji kabla obd2.jakiś link do sterowników.proszę o pomoc,i z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy kabel klon vcds HEX-CAN-USB który działa z angielską wersją vcds 12.12.3a EN można używać z VAG-COM704.1 PL ?

Niby po co skoro to stara wersja :) ale ogarnia auta do 2004r i jest PL więc czasem warto ale wolę zapytać w obawie o uwalenie kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy czy kabel klon vcds HEX-CAN-USB który działa z angielską wersją vcds 12.12.3a EN można używać z VAG-COM704.1 PL ?

Nie będzie działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można podmieniając np pliki uzyskać chociaż opisy błędów po polsku, lulb może jest jakaś inna starsza wersja AKP lub inna która jest po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje pomocy, kupilem rok temu kabelek gdzies w necie do Passata b6 2008. Podpielem jego zaledwie 2 razy i bylo ok. Teraz probuje go podpiac nic nie idzie, robilem na nowo system tez nic nie pomaga. Nie wiem co jest powodem tego ze kabelka nie moge zainstalowac.scan.jpg

 

Mam taki zestaw oprogramowania na plytce,

robilem krok po kroku, tzn. zainstalowalem oprogramowanie VCDS i kolejnym krokiem bylo uzycie programu Mprog 3.5 lecz on nie reaguje i nie idzie aktywowac tego pliku tak jak tam jest na filmiku.

 

Czy moj kabel jest uszkodzony? Tak jak koledzy pisza tutaj na forum? Nie pamietam bym aktualizowal oprogramowanie o ktorym tutaj mowa.

Menadzer urządzen widzi kabel tylko brakuje mu sterownika, wgrywalem mu bezposrednio z folderu VCDS 64 Drive i niby jest ok, ale program nie chce sie laczyc.

 

Z gory dziekuje za wszelka pomoc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w menadżerze urządzeń jak ci się zgłasza kabel. Jaki ma VID i PID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam taki problem:

 

 

11655150_10204635319266414_311641322_n.jpg

 

Dioda na wtyczce świeci na chwilke na pomarańczowo a za chwile na czerwono.

Program widzi kabel i licencja jest na zielono.

 

O co chodzi ?

Proszę o pomoc.

 

Z GÓRY DZIĘKUJE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli łączysz się z samochodem ,który masz w podpisie czyli b5

to wszystko jest dobrze. "Can"będzie OK w B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

prosił bym o instrukcję naprawy hex-can, oczywiście ryż, wiem że można bo mi znajomy naprawił ale go teraz nie ma, lub proszę o maila na [email protected]. znalazłem kilka instrukcji w necie ale z nimi to jak z tym Niemcem co płakał jak sprzedawał.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam!!!

 

prosił bym o instrukcję naprawy hex-can, oczywiście ryż, wiem że można bo mi znajomy naprawił ale go teraz nie ma, lub proszę o maila na [email protected]. znalazłem kilka instrukcji w necie ale z nimi to jak z tym Niemcem co płakał jak sprzedawał. programator jest, tylko szukam kogoś życzliwego kto by mnie poinstruował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, spotkał się ktoś z problemem z VCDS, że w teście wywala "Self TEST FAILED! K1 OK K2 OK?

 

Mój kabelek ma takie widzimisie i się zastanawiam czy to eeprom w atmedze, wersja programów (testowałem kilka opcji) czy coś poleciało na płytce?

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano tak właśnie się to stało, aktualizacje uruchamiają się automatycznie

jak zapytał to już zrobił swoje :)

Witam, cytuję tę wypowiedź bo mam pewne obawy. Skonfigurowałem bez podłączenia do internetu VCDS 12.12.3. Kabel mi wykryło, pokazało serial, czy działa nie wiem bo nie byłem w aucie jeszcze z nim. Chodzi o to, że przy starcie systemu (internet włączony) Pokazało się pytanie czy chcę zaktualizować vcds do wersji 15.7 (jakoś tak). Od razu wyłączyłem internet i nacisnąłem "cancel". Kabel miałem odłączony. Szczerze powiedziawszy boję się go teraz podłączyć do tego komputera. Uruchomiłem vcds bez podłączania przewodu, ustawiłem żeby nie sprawdzał aktualizacji, również w konfiguracji systemu wyłączyłem program by nie startował po uruchomieniu komputera. Jak to zrobić, żeby ewentualnie nie uśmiercić kabla? bo zakładam że nic się z nim nie stało, nie był bowiem podłączony od czasu zaistnienia pytania o aktualizację. Poradźcie coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, cytuję tę wypowiedź bo mam pewne obawy. Skonfigurowałem bez podłączenia do internetu VCDS 12.12.3. Kabel mi wykryło, pokazało serial, czy działa nie wiem bo nie byłem w aucie jeszcze z nim. Chodzi o to, że przy starcie systemu (internet włączony) Pokazało się pytanie czy chcę zaktualizować vcds do wersji 15.7 (jakoś tak). Od razu wyłączyłem internet i nacisnąłem "cancel". Kabel miałem odłączony. Szczerze powiedziawszy boję się go teraz podłączyć do tego komputera. Uruchomiłem vcds bez podłączania przewodu, ustawiłem żeby nie sprawdzał aktualizacji, również w konfiguracji systemu wyłączyłem program by nie startował po uruchomieniu komputera. Jak to zrobić, żeby ewentualnie nie uśmiercić kabla? bo zakładam że nic się z nim nie stało, nie był bowiem podłączony od czasu zaistnienia pytania o aktualizację. Poradźcie coś :(

 

 

Normalnie użytkować.. nic się nie stało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem pozyczylem ka bel koledze i jak wrocil do mnue zaczal sie program zawieszac laczyc sie z modulem polaczy a po chwili od nowa sie laczy co zauwazyłe to wersja byla predzej 1.84 bodajze a teraZ jest 1.93 a uywam vcds 10.6.5 czy ktos zmienil wsad ?? i jak to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z aktualizował Ci klona co w ich przypadku jest nie wskazane. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z góry przepraszam jeżeli pisze w złym temacie a mianowicie zakupiłem kabelek http://allegro.pl/vag-commander-hex-eeprom-k-can-diagnoza-licznik-i5389786246.html i przez vag commander normalnie łącze się z autem z silnikiem z gateway , ale jeżeli odpalam vag com to nie łączy mi się z niczym , a mianowicie chciałbym zmienić tarcze i klocki z tyłu i narazie nie mogę bo nie wiem co jest grane ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co było powodem, że zdecydowałeś się na ten fejs?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie potrzebuje go tylko do wymiany klockow i tarcz z tylu na zadne bardziej zaawansowane funkcje bym.nie liczyl pozatym znajomy byl w polsce i tylko to mogl mi przywiesc, wiec cos ktos pomoze czy na tym kablu to co najwyzej strace swoje nerwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności