Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

wilqu nadal nie moge tej szyby wyciagnac :/ mocno ten kolek trzeba pchac bo nie chce szyby zbic a ten kolek ani drgnie no i ten drut od zamka tez nie chce sie ruszyc

Kołek jest (szerokość ) od 3 do 4 milimetrów i jest on w tulei (szerokość ) około 1 cm

musisz znaleźć śrubokręt o wymiarach małego kołka i go wepchnąć nie bój się jednym energicznym ruchem i po robocie wtedy druga tuleja będzie luźna i sama wypadnie . :ok:

Szybę do góry ,blokujesz i wyjazd z blachą ,a drut .Musisz zdjąć z zaczepów czarnych ten jasny plastik i go dać na prawo i wtedy blacha wyłazi sama .

Pamiętaj o zablokowaniu szyby. :cisza:

:vw:

 

To są te Daytona i blisko

a oto strona Daytona i zobaczcie że są tu bliżej

http://www.daytona.co.uk/

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czaicie gościa

 

znalazłem coś takiego

http://www.uk-go-karting.com/track-details-15/Sandown+Park.htm

 

A Luky__T znalazl cos takiego i juz dawno o tym mowil

 

http://www.buckmore.co.uk/content.php/11020

 

Co wy na to????

Mi sie wydaje ze ten bedzie ok i wcale daleko nie jest!!! Okolice Kent

 

Grzesiu 'Czapeczka' powysylal kilka powiedzmy,ze fajnych filmikow kto byl to wie o czym mowie 'BABOON' chyba zaraz :563:

Dzis widzialem sie z Kamilem i doszlismy do wniosku ze od tego BABOON bylo cos lepszego!!!!!!!!

Ta co połykała razem z " ORZECHAMI" :rotfl:

 

Ha ha ha

Wtajemniczeni beda wiedziec o co chodzi :vw: !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie to sa wypasione tory tam dopiero bysmy pokazali klase :hyhy: niech sie tylko zrobi troche cieplej i mozemy sie tam wybrac,jak narazie to mozemy pojechac na te co ostatnio pocwiczyc troche jesli nas wpuszcza :rotfl:

 

Ta co połykała razem z " ORZECHAMI"

 

Czapeczka uwiez mi BABOONA nic nie przebije :ok:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu paru tel do stalych osob z Uk Team dogadalismy sie ze mozna by bylo zrobic kolejny wypadzik na Karting w nastepna niedziele czyli 02/12/07.Mr Wilqu wpadl na pomysl zeby wyskoczyc na ten tor co on poszukal bo jest blizej i wiecej do jazdy,wiec dlugo nie czekajac zadzwonilem do nich zeby sie czegos wiecej dowiedziec!?!

Panowie mam nie dobre wiesci. :cisza:

Wiec dzwonie do "UK go Karting" ktory polecal MR Wilqu

http://www.uk-go-karting.com/track-details-15/Sandown+Park.htm

aby dowiedziec sie cos wiecej na temat ceny,terminu oraz czy wymagany jest booking i po rozmowie z bardzo sympatyczna kobitka "Janye" :hyhy: ktora powiedziala mi ze jesli chcemy pojezdzic sobie na gokartach u nich na torze( a ta firma ma chyba 50 takich torow w Uk) to trzeba zadzwonic i zrobic Booking UWAGA 3 tygodnie wczesniej i cena za godzine wynosi 60-70 funtow przy czym jezdzisz tylko 40 min 20 trwa szkolenie i przygotowanie do jazdy po torze!!!!!

Wiec ladnie podziekowalem za rozmowe oraz info i chce sie tym wszystkim z wami podzielic.

Dochodze do takiego w wniosku ze bedzie dobrze tam gdzie juz sie bylo.Ceny jakie mieli nie strasza nikogo 25 funtow za pol godziny i wydaje mi sie ze pod dachem o tej porze to chyba najlepiej co nie???

Co reszta na to ????

Czekam na odpowiedzi i kolejne pomysly :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mysle ze to jest dobry pomysl Grzesiu. jak wiesz ja chetnie pisze sie na takie wyjazdy, zreszta sam zainicjowalem ten temat. Oczywiscie moze byc tak ze i czas a i moze fundusz czasami nie pozwoli na takie wybryki. ja jestem za, jak na razie jezdzic pod dachem ze wzgledu na pogode. pozniej mam nadzieje ze sie wybiezemy do Milton Keynes, tam nie ma zadnego szkolenia tylko czytsa jazda. ceny juz wszyscy znaja.

Ja pisze sie na 95% na wyjzad w niedziele.

Ten tor w buckmore ma kilka kartow do wyboru. Zeby jezdzic tym najmocniejszym 3ba miec licencje na kartingi. Ale to nie przeszkadz bo mozna wziasc mniejszego.

nie ustawajcie w szukaniu torow gdzie mozemy poszalec i nazwa nas 'swirusami' :hurra:

Grzesiu :ok:

 

tak na marginesie, jest tze tor pod daszkime z tej samej firmy, 4 zjazd z M3. Probuje sie dowiedziec czy maja jakies miejsca....

 

EDIT

Rozmawialem z symaptycznym pane, wyslalem maila i czekam na ceny itd. Podobno jest jakis nowy tor kolo Heathrow.jak dostane odp to napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni bywałem na południu, i mam pomysł na wypad na nartki bądź dechę :P po nowym roku (długość ponad 100m), sztuczny śnieg itp. itd. Na miejscu można wypożyczyć deskę bądź narty :ok: niedługo podam bliższe szczegóły.

 

Tak wogóle, większość z nas jedzie do PL więc kto jedzie w piątek 14.12 :?: może się spotkamy na trasie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade 20.12 o 4 rano prom z dover :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jack68

a ja jadę 21-12 04:00 dover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja smigam w sobote 22-go grudnia o 4 nad ranem albo 4:30 juz nie pamietam:P P&O

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jade 22/12/07 ale ostatnim promem o 18.00 z Norfolkline wiec jak my zjedziemy z promu poczatek sznurka wszystkich samochodow jadacych do polski bedzie juz dobijal do polskiej granicy :hyhy::hyhy:

I tak wlasnie to bedzie wygladalo :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hurra: jestem w PL-u :ok: niestety z małym opóźnieniem, i brakiem :wstyd: wszystkich dokumentów auta. zostały w UK, więc do wtorku mam pojeżdżone (znajomy będzie we wtorek w PL). Była nerwówka, szczególnie na przejściu, by któremu kolwiek z celników nie przyszło do głowy spytać, np. o dowód rej itp. Po drodze przed frankfurtem złapaliśmy gumę, i zostaliśmy bez zapasu na resztę drogi :znudzony: .

Co by nie było autko nie zawiodło, tylko szkoda że musi stać do wtorku wieczorem - bo słyszałem że są straszne kary za jazdę np. bez kwitka ubezpieczenia w PL

 

Przejechałem prawie 1800km :przestraszony: przez ostatnią dobę,

spalanie - :wstyd:

w niemczech trochę śnieżyło przez kilka minut, reszta oki (byłem jeszcze na letnich :hyhy: )

 

EDIT: w pl, nie obyło się i bez kolizji; koleś w tył mi przywalił (na szczęście nie z mojej winy), więc bez auta na kakiś czas :kwasny: i wszystkie plany poszły w siną dal :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po powrocie myslicie o jakims spocie ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno cos sie zrganizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno cos sie zrganizuje :)

Napewno :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pozmienialo :) Wszystkiego Naj w Nowym Roku. POBS jak tam z wlepami i koszulka? Zaginales w akcjii, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie. Byłem w drodze do Polski 21/22-gi grudnia i 30/31-wszy grudnia z powrotem do GB. W drodze widziałem masę pasków i na 100% większość Polacy :) Moje autko zrobiło w te 10 dni... 2450 mil czyli ~ 4.000km :D

Po prostu autko miodzio !!! Jechało się fajnie, tylko zmęczenie nieopisywalne po 23 godzinach jazdy... :(

w każdym razie, poza żaróweczką z przodu, która padła już w Polsce wszystko w porządeczku. Niestety nikogo z wlepką nie widziałem...

Spalanie na poziomie 8 L/100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszyscy ?

Pobs czy cię w PL-u :592:?

 

Proszę o odliczenie się kto przeżył witanie Nowego Roku ,a kto nie

i kyo będzie pod ACe .

 

Wszystkiego naj w 2 0 0 8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja w Nowym Roku. Ale juz pod skrzydlami Renault:hyhy:

(ale bede tu zagladal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszyscy ?

Pobs czy cię w PL-u :592:?

 

Proszę o odliczenie się kto przeżył witanie Nowego Roku ,a kto nie

i kyo będzie pod ACe .

 

Wszystkiego naj w 2 0 0 8 :D

 

Jak jeszcze bede w kraju to napewno sie gdzies na gape zalapie ale nic nie obiecuje!!!

Aha moze wiecej ludzi pojedzie na gape bo wiem ze ktos zostawil auto w polsce i teraz jezdzi Busem :rotfl:ha ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobs czy cię w PL-u :592::D

Nie :rotfl: jeszcze żyje ale powiem ci że mam sporawo na głowie od miesiąca i nie mam chwili spokoju. Pracuję nad dużym projektem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności