Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

:D bez bicia - tak koło 17.30, przed milionerami to byłem ja, a jak twój był w sedanie to ciebie też widziałem :D

co do pl tablic, to zawsze możesz kupić bilet na prom i wcale na nim nie być (i wozić w schowku :D ) ja jeżdże już parę lat i odpukać nie odczułem tego :ok:

 

:wstyd: co do prędkości :ok: coś mi o tym wiadomo :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze mozna jezdzic samochodem przez okres 6 m-cy, tyczy sie to tez prawa jazdy, jezeli sie nie myle. Rzecz w tym,iz nie chodzi o wycieczke jednodniowa do Francji, tylko nastepne 6 m-cy poza granicami tego kraju. Jezeli chodzi o Twoj pobyt w danym kraju, to jezeli mieszkasz, pracujesz ponad 6 m-cy to jestes zobowiazany to zrobic.Chodzi osobe a nie o samochod. Niektorym udaje sie uciec od odpowiedzialnosci :D karnej

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=335898267

http://allegro.pl/show_item.php?item=335588021

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146,N-4294967158-4294967159/advert.action?R=200813306745620&distance=1&postcode=W7+1NP&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=&max_pr=&max_mileage=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam grupe uk!! mam pytanie techniczno prawne:)nie wiem czy temat byl juz poruszany,ale chcialem sie zapytac ilu z Was jezdzi furami na polskich blachach po uk?? z tego co mi wiadomo mozna jezdzic polska fura przez 6 miechow a pozniej sa problemy.jak sobie radzicie z tym przepisem??bo napewno jest jakis sposob zeby go ominac:D czy jest jakis inny sposob niz wycieczka jednodniowa do francji ,zeby zdobyc bilet z promu?? pozdro.

Kto ci talich glupot naopowiadal ze jeden dzien do francji ci wystarczy .To juz sie powoli konczy .Wszystkie polskie fury sie skoncza niedlugo.Tu juz jeden przypadek byl opisywany i mial sporo problemow.Policja juz sie za to bierze bo za duzo algoli sie wku.......ze polacy nie placa za CC w londynie oraz za kamery ,a juz o oplacaniu TAX-y nie nie wspomne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitka, czy ktoś planuje jakiś zlocik na terenie KENT'u chetnie bym sie przejechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ten problem z tablicami od ręki rozwiązałem kupiłem angola i tak sobie jeżdżę mniej problemów każdej maści czyli czy trzeba przerejestrować czy nie z prawkiem też mam spokój też wymieniłem mam UK DL nie martwię się także że tak jak znajomym angole co chwilę rozbijają szyby, urywają lustra, itp. , itd. aczkolwiek znam i takich którzy tu już od ponad 2 latek ganiają z PL-mi i jest dobrze więc to tylko kwestia wyboru i szczęścia. Zresztą angolem wygodniej się tu jeździ i polecam (niestety tylko tu:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą angolem wygodniej się tu jeździ i polecam (niestety tylko tu:) )

 

A ja sie nie zgadzam bo w europie tez sie zaje....bitnie jezdzi mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alex25

z wyjazdem do francji to chodzi o to zeby miec na bilecie date wjazdu auta do kraju.bo tylko na tej podstawi moga sprawdzic kiedy auto wjechalo do uk.ty zreszta jestes zobowiazany posiadac jakis dokument ktory bedzie potwierdzal to ze auto jest mniej niz 6 miechow na terenie uk.tyle wyczytalem na innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeździć samochodem 6 m-cy w ciągu 12-mcy. . Co do prawo jazdy to nie trzeba wymieniać na angielskie. Po okresie 12 m-cy rezydentury TRZEBA postarać sie o counter part ( papierowa część do naszego prawa jazdy)

Zaznaczam,ze nie ma przymusu wymiany prawa jazdy.

Wiec jeżeli mieszkasz, pracujesz czy bierzesz qurfa benefity i jesteś tu dłużej niż 12 miesięcy to tyczy sie to CIEBIE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tralala la he he :D

 

 

 

 

 

 

no właśnie :) .... pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilqu gratuluje 1x. Mialem napisac jak sie zakonczy moja sprawa za prekroczenie predkosci.

56 dni mam nzabrane prawo jazdy, 300£ kart + koszt sadowe 35£ + inne 15£ = 350£

Pobs mam nadzieje ze zaplacisz polowe ;)

Radze jezdzic wolniej....i uwazac na wozy policyjne, szczegonie te ktore sa nieoznakowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec jeżeli mieszkasz, pracujesz czy bierzesz k****a benefity i jesteś tu dłużej niż 12 miesięcy to tyczy sie to CIEBIE

Tak to prawda co Luke_t pisze i mi go sluchac.

bierzesz k****a benefity

To jest dobre Laki

Wilqu gratuluje 1x. Mialem napisac jak sie zakonczy moja sprawa za prekroczenie predkosci.

56 dni mam nzabrane prawo jazdy, 300£ kart + koszt sadowe 35£ + inne 15£ = 350£

Pobs mam nadzieje ze zaplacisz polowe ;)

Radze jezdzic wolniej....i uwazac na wozy policyjne, szczegonie te ktore sa nieoznakowane :D

No to moje gratulacje ze tak sie to skonczylo ,a nie inaczej Juz nie pytam jaka skruche okazales przed sadem :rozpacz::padam:

Ps

Luke_t to nie pozostaje nic innego zeby to uczcic i pojechac ponownie na kartingi co nie????Po woli ma sie rozumiec 70 Mph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście pogratulować w miarę "pokojowego" zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze angielska grupa nie ma nigdzie swojego działu to postanowiłem sie tutaj przywitać, a to moj passek http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24612

poprzednio jezdziłem golfikiem na spoty "zagramaniczne", dziękuje za uwage :607:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac nowego czlonka grupy 'zagraniczne' :D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za powitania - tak liczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D temat odnośnie powitań jest jeden na całe forum http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=76 i nie ma co robić ich w poszczególnych regionach ;) a jak chcesz się przywitać to zapraszam na ostatni wtorek miesiąca pod Ace Cafe w stolicy :ok: liczne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat odnośnie powitań jest jeden na całe forum http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=76 i nie ma co robić ich w poszczególnych regionach a jak chcesz się przywitać to zapraszam na ostatni wtorek miesiąca pod Ace Cafe w stolicy liczne.....

Miło wiedzieć ;) a co do wtorku z chęcią no ale niestety jak wiekszość ludzi pracuje od pn do pt a moj czas pracy jest nie normowany i zadko kończe wcześnie wiec jak dla mnie pasują mi najbardziej weekendy no ale jak powiedział Orzech vel P-Nut ;) za chwile jest Spring Festival na Santa Pod a to dosłowie pare mil odemnie tak samo Milton Keynes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.a jakieś dokładniejsze namiary mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.a jakieś dokładniejsze namiary mozna.

 

namiary czego :hyhy: ??? okresl sie kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności