Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

dsc020192tm7.jpg

By pobs at 2008-04-20

 

 

 

 

 

 

Witam All, ponownie Panów i Panie :ok:

"nasze chwile".........

 

Obecnie spotykamy się na co miesięcznych spotach w kawiarni Ace Cafe podczas wieczoru VAG w każdy ostatni wtorek każdego miesiąca :ok:

Godziny wieczorne, ponieważ większość pojawia się około godziny 19-20.

A tu macie namiar na AKE :D

 

Ace Cafe London

Ace Corner

North Circular Road

Stonebridge

London

NW10 7UD

 

Tel: 020 8961 1000

 

GPS Coordinate

N 51:32:26 (51.540455)

W 01643 (-0.278664)

 

 

Ace Corner is the junction of Beresford Avenue and the old North Circular Road, between the A40 and the A404 (Harrow Road

 

Pozdrawiam serdecznie obecnych forumowiczów, jak i zachęcam również tych, którzy pojawią się na najbliższym spocie po raz pierwszy :ok:

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

HISTORIA SPOTKAŃ "NASZEJ GRUPY"

 

Przyszedł czas na kolejny spot naszej grupy - czyli Was. Mam nadzieję, że od poprzedniego spotu nikt się nie wykruszył ;) , a wręcz przeciwnie, jest nas jeszcze więcej :ok: .

Wracając do ostatniego spotkania, jeszcze raz dziękuję wszystkim za atmosferę, którą tworzyliście, i myślę że i tym razem możemy pokazać wszystkim :hyhy: jak bawi się grupa w UK.

 

Termin: to 25 Listopada (Niedziela) godz. 10.00 2007

Więcej danych: http://www.klubkartracing.com/

Miejsce:

 

Klub Kart Racing

Unit 11 Pembroke Road, Stocklake Industrial Area, Aylesbury, Bucks. HP20 1DB

Telephone: 01296 330567

 

Lista chętnych:

Orzech 69

Mr Wilq

Luke_t

Omni_81

Mandzynek

Jack68

Goldie

Pobs

 

 

 

 

 

 

Spoty odbyte:

Spotkanie na Oxford Edition 4 listopad 2007

OXFORD ETITION SHOW

Oxford United Football Ground

Grenoble Road

Oxford

OX4 4XP

numer kontktowy do organizatorow

07912 316 181 lub emial misc.php?do=email_dev&email=c2hvd0BveGZvcmRlZGl0aW9uLmNvLnVr

http://www.shop.oxfordedi...?products_id=63

cena 15£ za osobe dzici ponizej lat 16 za friko

 

Lista osób:

Orzech69

Pitblade

Gino9

Luke_t

Omni81

Mr Wilq

 

 

 

Spot odbył się 16.09.2007, przy prawie 30 autkach i kilkudziesięciu osobach.

Witam all!Miejsce nazywa sie West Wittering,nad samym morzem z piekna plaza,swietny parking, zaraz koło plaży.Wjazd co prawda 6 funtow,ale myślę że jeśli 16 września zaliczymy do drugiej dekady miesiąca to cena powinna spaść na 4 funciaki :) Co do lokalizacji i detali:

http://www.westwitteringbeach.co.uk/estate_map.html

 

Lista osób obecnych na spocie:

1. PitBlade vwzone - grila jakies talezyki sztucce i kubeczki itd.

2. Mandzynek +1 osoba

3. Pobs +4osoby-i duzo jedzonka :D

4. Cozy +3 osoby

5. Gino9

6. Route 666 :ok:

7*. Yassek +żona :hyhy: + 2 dzieci :] + pies na grilla :rotfl: (*+4 osoby)

8. Tomaser31 +1 osoba

9. Pitek

10. Goldie

11. Bialek +żonka :)

12. Orzech69+ 3 autka :ok:

13. Jack68 +żonka :D

14. Playboy

15. Luke-t

16. Mr Wilq

17. Rad-28

18. Brellone ???

 

Ilość osób na obecną :P chwilę > 35-45 osób :D , i powiem, że chylę ku wam :padam: :padam: , i mam nadzieję że nikt się na ostatnią chwilę nie wykruszy bo :krzeslem::cenzura::ban?:

 

 

 

 

Jako, że w ostatnim okresie nasze forum przechodzi małe czystki, myśle że najwyższy czas by zaktualizować i naszą grupę :hyhy: . Na obecną chwilę pogoda zaczęła dopisywać więc proponuję spocik w Brighton lub plażowej miejscowości, jako że ostatnie miały miejsce w Londynie - czas najwyższy by zrobić jakiś wypad w plener :D . Chętnych proszę o zapisywanie się w wątku, a przy okazji odnośnie terminu myślę, że Sobota lub Niedziela będzie jak najbardziej odpowiednia :ok:

 

Nie chciałbym ustalać terminu najpierw, gdyż nasza grupa nie jest aż tak liczna jak inne w PL, dlatego w pierwszej kolejności pytam i sprawdzam ile osób jest chętnych :ok: na spotaUK, i jeśli zbierzemy grupę minimum 10 osób to i do miejsca się dogadamy :hyhy: .

 

 

Uwaga: Przy aktualizacji listy osób chętnych na spota zostanie zaktualizowana lista przynależności do Grupy Spotkań forumowiczów z UK i proszę nie brać sobie tego za złe ;) tylko wskakiwać w autka .... i na spotkanie :ok:

 

Więc na początek: ile nas jest obecnie? wpiszmy się :D

 

To ja Pierwszy 1 :)

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jack68

siemanko ja obecnie przebywam w UK (londyn)będąc w PL starałem się spotykać z forumowiczami teraz po urlopie mam już tu neta i mogę znowu uczestniczyć w dyskusjach na forum z chęcią bym spotkał sie i tutaj co prawda nie mam tu unormowanej pracy ale jestem za

 

pozdrawiam wszystkich

 

2 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość metha

Witam! Ja jestem na etapie zmiany pracy... tzn. szukam czegoś innego :mur:

Mieszkam w Derby i tu pracuje.

Chciałem zaznaczyć, że jak wracałem z urlopu do UK w sobotę 11-tego to widzialem duzo paskow po drodze od polskiej granicy z blachami angielskimi. Jak dojechalem do promu to tez dosyc duzo ich czekalo na wjadz :rotfl:

 

Co do spotkania to bardzo chetnie, ale w soboty do 15-tej pracuje, a nawet nie raz w niedzielę....

Jak mi spasuje jakas data to bede :cwaniak:

 

3 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Ja sie pisze. :hyhy:

 

 

4 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz!

 

Byc moze zjawie sie. Ale poki nie padna terminy, nic nie moge planowac.

Preferuje Londyn oraz okolice :)

 

eM.

 

5 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

hejka, ja tez sie pisze, mieszkam w Londynie a do Brighton jest calkiem blisko.

Pozdrawiam.

 

6 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nawet wpisywac nie bede bo wiadomo ze jade;) czyz nie tak pobs? co prawda grono w UK sie zmniejszylo o coziego i martina (zdrajcy:P) ale widze nowe osoby sie pokazuja na forum co moze dobrze rokowac:). ja bym obstawial za mniejszymi miejscowosciami (zawsze jakis parking darmowy i wiecej przestrzeni) brighton troche lipa bo co spotkamy sie na parkingu podziemnym?:) dawajcie propozycje ludziska, a tak poza tym to juz po lecie:P

pozdr

 

 

7 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

Witam!Na spot,jak najbardziej,tylko prosze o termin :ok: .Widze,ze frekwencja w UK dopisuje,wiec nie wiem,czy przypadkiem nie zaczac organizowac wiekszych spotow,tzn nie tylko Passat.Rowniez inne VW i oczywiscie OOOO.Audi Klub dziala dosc preznie i dosc czesto sie spotykamy,wiec polaczyc sily mozna :hurra: .W kazdym razie do zobaczenia soon,a wtedy porozmawiamy o szczegolach.Co do miejscowki w Brighton,to w likend od groma ludzi.My robiac ostatnio spota AKP znalezliscmy ladne miejsce troszke dalej jak Brighton,za to sliczne i nad samym morzem.Wjazd co prawda 6 funtow,ale za to super parking i piekna plaza piaszczysta :ok: - West Wittering.W kazdym razie pozdro i do zobaczenia

p.s.

chyba nie wywalicie ze spota kolegi w Audi80

 

 

8 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po uzgodnieniu detali przy "małym" grilowaniu z Mandzynkiem ustaliliśmy że te spot można spokojnie ustalić na 15/16.09.2007 czyli za trzy tygodnie, i myślę że będzie to wystarczający czas dla wszystkich aby zdecydować się na przekręcenie kluczyka w stacyjce i odpalenie autka na spocik :ok:

kolega Route 666 wspomniał coś o fajnym miejscu nad morzem, w którym mieli ostatnio spotkanie, więc myślę że :P można zaufać i czekamy na detale :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

Co do terminu to spox- odpowiada mi. Mam nadzieje,ze podane zostanie konkretne miejsce i czas spotkania? Pytam bo jest to moj pierwszy zlot i nie mam rozeznania.

Pozdrawiam! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok:Tomaser że jestem też ze stolicy to na spota możemy wyjechać razem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

witam chlopakow z forum passata

kolega pobs zaproponowal spota na 15 wrzesnia

ja tez sie pisze

trzeba sie tylko dogadac co do miejscowki

wraz z ROUTE666

ja jestem z Crawley ktore lezy na trasie M23 w kierunku Brighton

wiec jak co to mozemy sie spotkac na serwisie i cisnac

razem na spota pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuje temat i czekam na konkrety.szkoda ze to sobota a raczej ze ja w nia pracuje a niewiem do ktorej(czekam na grafik) :mur:jak dogadam sie z szefem to :ok: .cos cicho u yassek czyzby urlopik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie urlopik tylko mnóstwo roboty.

Sobota dla mnie odpada bo pracuje 7 dni w tygodniu, w niedzielę no to jeszcze mogę się urwać.

Poza tym Brighton to samiuśkie południe dla wszystkich daleko.

Nie obiecuję obecności ale temat obserwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

Witam all!Miejsce nazywa sie West Wittering,nad samym morzem z piekna plaza,swietny parking.Wjazd co prawda 6 funtow,ale naprawde warto.Co do Brighton,to jest ladne,ale w weekend siedzi tam caly Londyn,wiec tlok i scisk.Co do daty,to ja niestety z uwagi na moja prace,w soboty nie moge.Wiec jezeli o mnie chodzi,to 16 wrzesnia tak,jak najbardziej.Jakby co,to moje gg 556 701.Mam nadzieje,ze do zobaczenia soon.A co do Edition38,to na pewno jedzie Zuko z VW Zone,ja,i jeszcze kolega Eli z Audi Klub PL.Pozdro all.

p.s.

sprawdzcie na google map miejscowke-West Wittering :hyhy::hyhy::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla wszystkich bardziej pasuje Niedziela, nie widzę problemu by to zmienić (mnie wszystko jedno - ważne że weekend) - jeśli ma dopisać większa ilość NAS, możemy to przesunąć o jeden dzień.

Z tego również powodu pomyśleliśmy by dać ok. 3 tygodni dla wszystkich, by ewentualnie dograć się razem :ok:

Jakieś pomysły co do godziny? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

mysle,ze zbiorka o 10ej,i wyjazd ekipa na miejsce.Ja pracuje w nocy i musze zlapac chwile snu.mysle,ze 3 tygodnie wyprzedzenia to wystarczajacy czas.Pozdro.

p.s.

proponuje zebrac sie na stacji benzynowej na A3.Jest stacja BP,zaraz jak tylko miniemy M25.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

Co do zmiany spotkania na niedziele to mi pasi. Lepsza niedziela, w sobote to ja tez pracuje i musialbym sie zwolnic. Proponuje niedziele16.09

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

Pobs dzieki za propozycje,chetnie z niej skorzystam. Mieszkam na zachodzie londka (Wembley)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziele mam wolne to i jade :hurra: piszcie ktora i skad wyjazd :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności