Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Playboy
Kolejna niedziela z pilotem w rece to nie dla mnie, wiec jade oczywiscie :vw: .

 

Czyli 16-tego w tym miejscu:

Route 66 napisał/a:

Zbiórka na stacji benzynowej BP ktora znajduje sie na trasie A3,przy junction 10 M25.Jadac trasa A3 w strone Guldford,mijamy 10te skzyzowanie z M25.Za tym skrzyzowaniem,w odleglosci okolo 1,5 mili znajduje sie stacja-oczywiscie jadac do Gulford,nie do Londynu .Zbiorka o 10ej z tolerancja dla spoznialskich-30 min. ...

:zdziwko::zdziwko::zdziwko::zdziwko: ....no tak,Playboy,ale na ona to ja jeszcze nie wygladam :znudzony::/

 

 

Nie wiem o co chodzi, ja nie wysylam feromonow do chlopakow, musiales cos zle odebrac.

Mi chodzilo tylko o zamilowanie do samochodow (VW PASSAT). :krzeslem::krzeslem:

:wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale::wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jade jupi już modlę się o pogode do zobaczenia na stacji 16 -ego o 10-tej.

Pozdro :ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roosumiem...mam nadzieje ze jak sie spotkamy to wytlumacze dlaczego bede musial wyjechac wczesniej z imprezki :kwasny:

 

Ja tez sie pomodle o pogod... aaaa co bedzie jezeli np bedzie tornado albo 3sienie ziemi?

 

No ale jak bedzie pogoda do qupy to co robimy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to się nie martw :ok: jest i plan awaryjny :P więc jest pogoda (a będzie) czy niema to spot odbędzie się planowo; a pogodzie :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan awaryjny-rozpalimy grilla na BP stacji, pod daszkiem ??? ;)

 

 

Takie podejscie mi sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż tak drastycznie nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial sprawdzic pogode, bo nie wiem czy myc samochod na wyjazd czy zostawic go w takim stanie jaki jest teraz, czyl w stanie budowlanym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone
o to się nie martw :ok: jest i plan awaryjny :P więc jest pogoda (a będzie) czy niema to spot odbędzie się planowo; a pogodzie :fuckyou2:

tak jak pobs napisal

spot sie odbedzie tak czy siak

a pogodzie :fuckyou2: heheh

bedzie dobrze i pogoda tez bedzie mega

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też jade jupi już modlę się o pogode do zobaczenia na stacji 16 -ego o 10-tej.

Pozdro :ok::hurra:

Mr Wilq , a czy ty przypadkiem nie byłeś pierwszym bądź jednym z pierwszych "forumowiczów" na wyspach? I dopiero teraz się odzywasz :krzeslem:

 

Bede musial sprawdzic pogode, bo nie wiem czy myc samochod na wyjazd czy zostawic go w takim stanie jaki jest teraz, czyl w stanie budowlanym :D

tyle będzie ludzisk, że ci pomożemy na miejscu :P W sumie to parking zaraz przy wodzie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie pierwszego forumowicza na Wyspach lub jednego z, MR WILQ, to dzieki niemu sie tu znalazlem :D. 'Typ' poznany kilka dni temu na wspolnej gonitwie za mala cotydodniowa wyprawka za jakze ciezka prace na obczyznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem ale praca i troche zmartwień do tego się przyczyniły że byłem niewidoczny ale teraz bedzie oki :padam::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

chrzanic pogode,mam namiot i grila i ruda babe,to bedzie mi si :rotfl::rotfl: .A jak bedzie padac,to bede przynajmniej mial auto czyste,bo po Edition38 jest takie jakies brazowe,i nie znam przyczyny :hyhy::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gino9

ja wezme maly baldahim :rotfl: naprawde ma 3x3 jak cos.tylko niewiem czy dla nas czy dla paska :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gino jaki daszek taki ptaszek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rad-28

to i ja sie dopisuje :):) w koncu to tylko 20 min drogi odemnie hehehheeh teraz ja mam blizej Londynczycy:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
to i ja sie dopisuje :):) w koncu to tylko 20 min drogi odemnie hehehheeh teraz ja mam blizej Londynczycy:P:P

dobra dobra,nastepny spot bedzie w Basildon Park,wiec sie nie ciesz :rotfl: .Na spocie wszystko ustalimy,bo sa ludzie z zachodu i polnocy UK,wiec nie mozemy robic spotow w jednym miejscu.My z AKP juz przerabialismy Basildon Park,i moge powiedziec,ze miejscowka jest super,w yape.Ale o tym na spocie. :ok::ok::ok:

p.s.

I pytanie techniczne-wlasnie sie dowiedzialem,ze kolega z polnocy,wlasciciel Golfa mkI,ma problemy z silnikiem,i chyba swap wchodzi w gre-czy jest tu ktos,kto zna ten temat?Bede wdzieczny za info,ale o tym tez na spocie :ok::hurra::hyhy::D Pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

północy czyli? wiem, że ktoś miał mechanika w Luton, ja mam na Wembley więc nie wiem jak daleko w północ, zresztą pogadamy na spocie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

pytanie z innej beczki,Pobs-potrzebuje pomocy w temacie MoT.Mam malego vana,skonczyl mi sie przeglad i nie moge wykupic road tax,wiec jestem uziemiony :przestraszony: .Tak to jest polegac na kims.Jakbys cos wiedzial,to daj gonga.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cozy

dla pewnosci, to zbiorka jest TUTAJ (+/- 1,5 mili na ten BP):

 

2bbd97985e8c5355med.jpg

 

 

a pogoda powinna byc taka:

 

005a907bd2d33428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

no i wszystko jasne :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności