Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Route 66

Mysle,ze zbiorke zrobimy na stacji benzynowej BP ktora znajduje sie na trasie A3,przy junction 10 M25.Jadac trasa A3 w strone Guldford,mijamy 10te skzyzowanie z M25.Za tym skrzyzowaniem,w odleglosci okolo 1,5 mili znajduje sie stacja-oczywiscie jadac do Gulford,nie do Londynu :rotfl: .Zbiorka o 10ej z tolerancja dla spoznialskich-30 minut. :ok::ok:

moje gg-556 701

moj tel-07943 708 105-Maciek.W razie,jakby ktos sie zgubil lub mial sie spoznic.Mam nadzieje,ze kazdemu to bedzie pasowac.Pozdrawiam :hurra::cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok: Niedziela 16.09 zostaje :ok:

Grupa osób z Londynu spokojnie może spotkać się w rannych godzinach: 10 jest spox.

Ja Jadę A3 od Londynu więc ok.9.30 będę mijał TESCO zaraz przy zjazdach na Wimbledon :ok:

 

Jeśli ktoś ma CB, to anteny na dach :hyhy: , mój mobile 07824559716

 

Przy okazji, jutro ostatni wtorek miesiąca :cisza: , więc nie zapominać o spotkaniach miesięcznych. Ace Cafe, koło Wembley na A406, London Ace Cafe , więc serdecznie zapraszam. Będziemy z Mandzynkiem około 20.00, w drodze od mechanika - pewnie miejsca już na parkingu nie będzie, ale napewno się pokażemy - logo rozpoznawcze :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej od razu dojade na miejsce bo jak mam znow sie A3 pchac przez cale miasto co to to nie:P albo spotkamy sie gdzies na drodze. jest ktos ze wschodniego londynu?? cos czuje ze bedzie sie dzialo :D

pozdr

p.s. obecnosc w ace cafe jutro obowiazkowa ;)

EDIT

wow daleko troche ale czego sie nie robi dla zlotu:)

a ze tak skromnie zapytam zabieracie chlopaki swoje gorsze polowki?:) (czyt. dziewczyny albo zony:P) bo mi kobieta marudzi ze jej troche nudno na takich zlotach bo nie ma z kim porozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

no to ja mam zonka

bo musial bym naginac z 25 kilometrow do a3

wiec nie wiem jak sie z wami spotkac na trasie

cos bede musial wymyslec

albo sie spotykamy na miejscu

pozdro

jade na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gino9
...a ze tak skromnie zapytam zabieracie chlopaki swoje gorsze polowki?:) (czyt. dziewczyny albo zony:P) bo mi kobieta marudzi ze jej troche nudno na takich zlotach bo nie ma z kim porozmawiac...
.

No ja chyba wybiorę się z kobietą bo nie mam kierowcy :rotfl: także spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66

ja Ruda zawsze ciagam,bo laski musza poplotkowac,a nie sluchac tematow o autach.Wiec zabierac co kto posiada-zony,matki,kochanki :rotfl: .W Ace Cafe niestety nie bede,bo pracuje wieczorami,i generalnie tylko w niedziele jestem dyspozycyjny :zdegustowany: .Kto moze,to dotrze na stacje BP.A kto nie moze,tego zawiniemy po drodze.CB mam,wiec bede darl yape :ok: ,po drodze.Grilla mam malego,wiec jezeli ktos ma,to niech bierze.Koce,krzeselka tyrystyczne itp-wskazane.Nie posiadam stolika,wiec prosze zabrac,jak ktos posiada.Rowniez jednorazowki-tacki,sztucce itp-nalegam :cwaniak: .Aparaty,baterie itp :hyhy: .A czego nie zabieramy?Nie zabieramy ludzi negatywnie nastawionych do swiata,pozerow oraz napinki.Wiekszosc z Was ma drogie i nowe auta,wiec odrobina wyrozumialosci dla posiadaczy starych aut jest wskazana-sam posiadam chyba najstarsze auto, :ok: Spot sluzy do relaxu i zawarcia nowych znajomosci.Bedzie ekipa z Audi Klub PL,wiec poznacie swietnych ludzi :ok::ok: .Jakby co,to moje namiary macie-wiec pytac itp,i nie wstydzic sie.Pozdrawiam Was serdecznie,i do zobaczyska soon :hurra::hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

tak jak juz napisalem na vwzone taki i tu napisze

"ja jade na bank tylko musze jeszcze z route666 sie dogadac co do

miejsca

bo ja bede jechal z calkiej innej manki

wiec jak ktos bedzie lecial przez m23 a23 a pozniej a27 to dac znac

bo jak nie to bede sie kulal sam na miejsce pozdro"

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaser31

Zabieram zonke na wyjazd do West Wittering. Bedziemy 16.09 o 9.30 czekali na pierwszej stacji BP po zjechaniu z M25 J10 na A3. Wezme kielbache, piwko, talezyki i sztucce. Jak cos jeszcze sie przyda i trzeba wziac, to dajcie znac.

Pozdrawiam ,dozobaczyska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
tak jak juz napisalem na vwzone taki i tu napisze

"ja jade na bank tylko musze jeszcze z route666 sie dogadac co do

miejsca

bo ja bede jechal z calkiej innej manki

wiec jak ktos bedzie lecial przez m23 a23 a pozniej a27 to dac znac

bo jak nie to bede sie kulal sam na miejsce pozdro"

 

:vw:

przyjedz na BP na A3.Co bedziesz sie tak sam kulal po wichurach?Jeszcze mi sie zgubisz :rotfl: .Pozatym,dobrze jest przyjechac cala ekipa na miejsce,bo staniemy w jednym miejscu,i nie trzeba sie bedzie szukac.Bo parking naprawde jest spory.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

pomyslimy i polecimy

zeby tylko pogoda byla miodzio

do zobaczenia chlopaki

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cozy
ja sie nawet wpisywac nie bede bo wiadomo ze jade;) czyz nie tak pobs? co prawda grono w UK sie zmniejszylo o coziego i martina (zdrajcy:P) ale widze nowe osoby sie pokazuja na forum co moze dobrze rokowac:). ja bym obstawial za mniejszymi miejscowosciami (zawsze jakis parking darmowy i wiecej przestrzeni) brighton troche lipa bo co spotkamy sie na parkingu podziemnym?:) dawajcie propozycje ludziska, a tak poza tym to juz po lecie:P

pozdr

 

 

7 :ok:

 

Ty Mandzyn !!! Ja jestem caly czas, Pasata nie zdradzilem bo dalej jestem jego fanem, a nie wiem czy moge sie tam pokazac Mercedesem :(

Jesli moge podjechac do zaden problem ;)

 

cozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Route 66
ja sie nawet wpisywac nie bede bo wiadomo ze jade;) czyz nie tak pobs? co prawda grono w UK sie zmniejszylo o coziego i martina (zdrajcy:P) ale widze nowe osoby sie pokazuja na forum co moze dobrze rokowac:). ja bym obstawial za mniejszymi miejscowosciami (zawsze jakis parking darmowy i wiecej przestrzeni) brighton troche lipa bo co spotkamy sie na parkingu podziemnym?:) dawajcie propozycje ludziska, a tak poza tym to juz po lecie:P

pozdr

 

 

7 :ok:

 

Ty Mandzyn !!! Ja jestem caly czas, Pasata nie zdradzilem bo dalej jestem jego fanem, a nie wiem czy moge sie tam pokazac Mercedesem :(

Jesli moge podjechac do zaden problem ;)

 

cozy

Jasne Cozy,ze mozesz.Ale jeden warunek-musi byc rozowy pink :rotfl::rotfl::rotfl:

Przeciez bede nie tylko Passaty-pare audi i jedno Corrado/albo golf/.Mysle,ze inna idea nam przyswieca organizujac w koncu dosc duzy spot-integracja na obczyznie.... :zdegustowany::zdegustowany: ...ale sie zrobilo patetycznie.Enylej,masz czas,to wpadaj nawet Helmutem.Pozdro i do zobaczenia :ok::ok::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cozy

Jak by nie bylo to VW tez Helmut :hyhy: niemieckie wozy rzadza !!!

no raz bylem z chlopakami (Passatem) na malutkim zlociku VW w Ace cafe, bylo pare zdjec itp.

Wiec jak "moge" to jasne ze wdepne.

 

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cozy jakbym Cie nie zjebal to bys sie nawet nie odezwal a tak to w koncu na spota przyjedziesz :) mam nadzieje ze auto z warsztatu wyjedzie sprawne bo inaczej to chyba rowerem przyjade :/

pozdr i do zobaczenia na zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jadę.

Mam nadzieję że nie wygonicie mnie jak przyjadę Sharanem :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pitek

witam! prawdopodobnie i Ja sie pokaze, tylko musze wziac dzien urlopu :cisza: . Jaki jest tam dokladnie adres jesli ktos wie ? jakis kod pocztowy, nazwa osrodka czy cos ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pobs

spox, :P grono rośnie a ja mam problemy z logowaniem (niestety hasło które miałem na swoim kompie w save w UK), pozdro z Pe eLa, w poniedziałek jestem z powrotem i myślę, że problem zniknie :ok:

jeśli ktoś jedzie pusty i nie ma kompletu w autku, mam chętnych na wyjazd - wiecie zawsze to zrzuta na wachę i nie odczujecie że gdziekolwiek byliście autkiem :]

 

I nie ważne czy jedziecie betą paskiem :ok: , żukiem czy na ośle.... poprostu DO ZOBACZENIA !!! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie jadę.

Mam nadzieję że nie wygonicie mnie jak przyjadę Sharanem :vw:

yassek mordo ty moja mozesz nawet ogorkiem przyjechac jak chcesz :) a czy moglbys zabrac ze soba kompa i kabelek zeby podpiac do paska i troche namieszac?? tak poza tym to skladam zamowienie na kabelek ale o tym na PW Ci wysle.

oj bedzie sie dzialo :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

dobra panowie to kto jedzie

i kto co zabierze ja sie wpisuje

1. PitBlade vwzone biore grila jakies talezyki sztucce i kubeczki itd.

kto jedzie niech wpisze sie w podpunk i co bierze

pozdro

oj zeby tylko pogoda byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cozy

a mozemy zmienic miejsce nas blizsze i tez nad morzem ??

jest wielki zjaebisty parking na 100-200 a moze i 300 samochodow na trawce.

Parking jakos 4funty za 5 godzin czy cos.

to jest Southend on Sea - wschodnia czesc angli - blisko z kazdej strony !!!

 

Mam fajne miejsce nad morzem polnocnym, nie nad wyjsciem Tamizy do morza.

 

w czerwonym jest miejsce parkingowe

tu fotka z satelity ;)

 

b49a3e2b425f2d32.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności