Skocz do zawartości
pobs

Spotkania forumowiczów GRUPY UK

Rekomendowane odpowiedzi

Mandzyn o ile się nie mylę to miałeś jakieś zdjęcia skrobnąć po naprawie kompa :cisza: , a co do mnie to w pracy ....... czasami nawet się troję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PitBlade vwzone

nie no ja sie nie denerwuje :rotfl:

probuje tylko chlopakow zachecic do wyjazdow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda , nie wizlem po uwage samego spotknia,hmm :wstyd: na Oxford postaram sie jechac i zrobic nastepne 200 zdjec tych samych aut ;);););) Wiadomo ze chodzi o spotkanie ze znajomymi i nie tylko :wstyd:

 

Prosze o wybacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie nie denerwuje :rotfl:

probuje tylko chlopakow zachecic do wyjazdow

widzisz - luke_t już z tobą jedzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luky_t ja też jade :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak juz tak, to niech sie odezwa osoby ktore jada do Oxford, to w pierwszym poscie zrobie liste tradycyjnie.Wiadomo ze Pit, Wilqu, ja tez :), a reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak pisałem - chcę ale nie mogę :ok: pozdro i czekam na relację :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak juz tak, to niech sie odezwa osoby ktore jada do Oxford, to w pierwszym poscie zrobie liste tradycyjnie.Wiadomo ze Pit, Wilqu, ja tez :), a reszta?

 

Witam

No jeszcze ja i Chris_dark3bg lecimy na pewno 100% :ok: , ale slyszalem ze jeszcze pare osob z od nas.Co do nich to nie recze.Nie wiem jak z Kamilem bo oststno mu ktos lakierek porysowal i nie wiem czy do zlotu sie wyrobi z naprawa,ale mam nadziej ze da chlopak rade przynajmniej jaja beda.

Wrazie jakis zmaian dzwoncie lub piszcie

Ok Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustalic gdzie sie spotkamy...lista jest juz utworzona na 1wszej stronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba ustalic gdzie sie spotkamy...lista jest juz utworzona na 1wszej stronie...

 

Najlepiej by bylo po Ace-em, ale nam nie bardzo po drodze na Oxford :/ wiec moze ktos ma jakies inne pomysly.Ja sledze temal praktycznie co chwile wiec jesli ktos ma cos do dodania nie sie nie zastanawia i daje z pomyslami w koncu do tego jest stworzone to forum zeby dyskutowac.

Czekam na jakies konkrety :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie spotkac na J6 M40, tam jest Petrol Station, trzeba zjechac z autostrady z tego zo widze. Post code OX9 7ED do tej stacji a stacja to MURCO, jezeli ktos ma lepsza prpozycje to prosze pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez sie lape na OXFORD EDITION co sie bede w domu kisil,mozna smialo dopisac do listy :ok:

A tak wogole mozemy sie styknac pod ACE CAFE w ostatni wtorek miesiaca na VW NIGHT i ustalimy co i jak

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez sie lape na OXFORD EDITION co sie bede w domu kisil,mozna smialo dopisac do listy :ok:

A tak wogole mozemy sie styknac pod ACE CAFE w ostatni wtorek miesiaca na VW NIGHT i ustalimy co i jak

Pozdro :vw:

 

Orzecho po co takie dziwne pytania zadajesz jesli to juz jest z gory przesadzone

Pewnie ze bedziemy w Ace cafe przypominam ze to jest 30.10 :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D o której zjeżdżacie się pod Ace we wtorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pewnie od okolo 18 ja bym powiedzial bo wczesniej to chyba nie ma sensu, chyba ze sie umowiemy na konkretna godzine, ale moze to wszystkim nie pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak pewnie od okolo 18 ja bym powiedzial bo wczesniej to chyba nie ma sensu, chyba ze sie umowiemy na konkretna godzine, ale moze to wszystkim nie pasowac.

 

Ja mysle ze o 18 tej nie ma po co jechac bo ostatno bylismy o 19.00 i byly tylko 3 auta wiec mysle ze nie wczesniej niz 19 co wy na to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jedno - już raz zerwałem się z pracy i byłem na 16.00 (całoałem klamkę z zewnątrz i od środka) a pierwsi i tak zjechali około 19.00. Dlatego sam wiem, że na Ace jeździ się nie wcześniej niż na 19.30-20.00. Zresztą pytaj Orzecha :ok: chłopaki bywają tam b.często <<:::R::E::S::P::E::C::T:::&gt;&gt;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na Ace jeździ się nie wcześniej niż na 19.30-20.00

 

Siema dobrze mowisz Pobs wczesniej nie ma sensu 19:30 bedzie oki,ja o tej jakos bede :hurra:

A tak wogole to co z tym filmikiem z grilla ???? Pobs cos tu sciemniasz :cisza:

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac :padam:

Dzisiaj gadalem z Chrisem_dark3bg i powiedzial mi ze w poniedzialek czyli dzien przed Vagiem w Ace-cafe jest jakis zlocik wszystkiego co niemieckie wiec ja tu z malym zapytaniem:

czy ktos cos wiecej slyszal

czy ktos bedzie sie na to pisal

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest german bikes 'n' cars wiec nie wiem jak to zinterpretowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności