Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

MateO te na zdjęciu są od B3 lub od vento,mają uchwyty na 4 śruby i są na soczewce a B4 ma na 2 śruby i jest na żarówce bez soczewki

Możliwe, tylko te halogeny nie chcą wejść do b3. Trzeba by je wsadzać od spodu albo zdejmować zderzak. Inaczej nie wejdą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chyba nie będzie trzeba nic w zderzaku rozwiercać?

Masz dziury na halogeny czy dopiero zamierzasz je robić? Bo oprócz dziur jeszcze belka jest inna z mocowaniem na halogeny.

Faktycznie, te co masz na zdjęciu to nie od B4ki, wyglądają jak moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halogeny w B3 i tak praktycznie nic nie dają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz dziury na halogeny czy dopiero zamierzasz je robić? Bo oprócz dziur jeszcze belka jest inna z mocowaniem na halogeny.

Faktycznie, te co masz na zdjęciu to nie od B4ki, wyglądają jak moje.

Mam halogeny ale jakieś tanie podróbki. A chce zamienić na te.. Z tego co widzę to na pewno nie wejdą bez rozwiercania w stare miejsce halogenów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że te z linku to podróba a nie ori. Sąsiad takie miał i raz włączył w deszcz. Jak woda chlapnęła to szło popękało także lipa :dupablada To po pierwsze. A po drugie Mate0 szuka do B3 ;)

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to mogę zamienić te moje do b3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie za podlączenie halogenow passat b4, idzie tam żarówka H1, ale ona ma jedna "wsuwke" czy jak sie to fachowo nazywa ;) a z halogenu wychodzą dwie. tak to wyglada :

http://allegro.pl/vw-passat-b4-94-96-szklo-klosz-halogen-prawe-i1294566382.html

 

czy są żarówki H1 z dwoma wtyczkami ? hm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówka ma jedną wtyczkę, druga to "masa"-jest na nią miejsce na obudowie/oprawce halogenu, tak że wszystko w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem sie dokładnie tej obudowie i .. rzeczywiście :debil masa no tak :debil nawet jest tak jak pisales - specjalne miejsce na tą drugą wtyczke :)

Wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czasem nie kupujcie tych tanich z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to faktycznie aż taki syf? Myślałem nad nimi. Na allegro są dość tanie. Jak pytałem w sklepach motoryzacyjnych to halogeny do b4 są po 100zl/szt (nie orginały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj ori używek Helli w dobrym stanie? Tak czy inaczej nastaw się na to że to tylko taki gadżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pytałem w sklepach motoryzacyjnych to halogeny do b4 są po 100zl/szt (nie orginały).

jak dla mnie to drogo bo do b3 halo na allledrogo są po 35zł/szt

EDYTKA: najtańsze podróby na alle masz za 17 zł/ szt....

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem 2 rodzaje podrób z allegro jeden miał homologacje e na szkle inny na obudowie ale żaden nie świecił jak halogen szkła popękały a obudowa się stopiła i wpłynęła do lampy udało mi się odzyskać za 1 komplet kase za 2 komplet niestety nie teraz mam używane helli w bdb stanie za ok 80 zl 2 kupiłem i jest bajka szkła całe świecą jak halogeny i obudowa nie wpływa do środka celem przytulenia się do żarówki :) tak więc jest to badziew na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i który kabelek mam podłączyć do żarówki H1 w halogenie. Wygięty do plusa, a prosty do uziemienia? I gdzie tego uziemienia mam szukać?

http://yfrog.com/cc20101201873j

 

Jakie śrubki mocują halogen do zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i który kabelek mam podłączyć do żarówki H1 w halogenie. Wygięty do plusa, a prosty do uziemienia? I gdzie tego uziemienia mam szukać?

http://yfrog.com/cc20101201873j

 

Jakie śrubki mocują halogen do zderzaka?

 

Biały do żarówki a czarny masa, byle dobrze kabelki leżały bo dla żarówki jest to obojętne. co do uziemienia, to nie masz oryginalnej instalacji do halogenów? we wtyczce jest plus i masa ;-)

Edytowane przez slawciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a wiesz może:

Jakie śrubki mocują halogen do zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, a wiesz może:

Dawałem blachowkręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności