Skocz do zawartości
Łysy

Letni spocik propozycja terminu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kotem

Dzisiaj tamtędy wracałem z Rewala i powiem wam, ze droga była dobra i bez zbędnych zatorów. Biorąc pod uwagę jaka ostatnio jest pogoda nie spodziewał bym sie zbyt dużego ruchu. Ja niestety odpadam moja połówka musi jechać do Karpacza w środę i nie bede sam jeden bez pani. A tak w ogóle to chyba nigdy was nie poznam. :zalamany:

 

PS. W końcu będę miał czas żeby podłubać co nieco w passku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety odpadam moja połówka musi jechać do Karpacza w środę i nie bede sam jeden bez pani.

Powiem Tobie, że przesadasz...babki mają swoje grono, a reszta,czyli mody i pozostali mają swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nie bede sam jeden bez pani.

Nieee, no Panie kolego. To Ciebie nie usprawiedliwia.

Pinio z Grzybem, z tego co się orientuję, też sami przyjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży dobrze prawi, im nas wiecej tym fajniej:)), w domu bedizesz sie nudzil:) a tak z nami posiedzisz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. W końcu będę miał czas żeby podłubać co nieco w passku.

 

Pomożemy go rozebrać na części... tylko nie wiem czy uda nam się go złożyć :rotfl: w razie czego będzie parę części dla gajdusia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

Dzis wreszcie udalo mi sie dorwac do neta :) Od jazdy 2000km z klima nabawilem sie zapalenia oskrzeli i na antybiolach sie kuruje, wiec do zobaczenia na spotkaniu :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek trafisz czy napisac na PW mniej wiejcej jak dojechac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy któryś z Was używa kabelka AUX-IN do podłączania odtwarzacza mp3?

Albo zna kogoś, kto tego używa i mógłby pożyczyć na sobotni spocik?

Chętnie bym osobiście sprawdził działanie takiego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotem

Duży, to jest zwykły mini jack z jednej i drugiej strony koszt takiego czegoś nie więcej niż 5zł za taki 1,2m najmniejsze są chyba 15cm ale ciężko to dostać i też kosztuje 5zł. Najlepiej wybrać sie do MM tam zawsze mają takie bzdety. Rozwiązanie dobre o ile jakość dźwięku mp3 rozumiemy jako dobre.

 

PS. Ja po wizycie u audiofila który pokazał mi różnicę między zwykłą mp-trójką, a oryginalnym utworem z CD na swoim sprzęcie zwątpiłem w jakość mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszt takiego czegoś nie więcej niż 5zł

Hmm, na Allegro chodzą takie w granicach 100-150 zł, to nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy. Ale nie róbmy OT, pogadamy o tym na spocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Witam juz z PL :hurra: Jutro wracam z Wawki i glancuje furke na zlocik, przynajmniej mam taki plan :] Mam pytanie do chlopakow ze Szczecina jak sie ustawiamy kiedy i gdzie, a co do miejsca spotkania w Gryficach to wiem gdzie to jest. :ok: PZDR i do zobaczyska :piwo:

 

P.S Weso jak bedziesz wiedzial gdzie i kiedy ustawka daj znac na koma bo nie wiem czty bede online.No i jeszcze pytanko gdzie kupie jakies dobre oponki i zrobie zbierznosc, po to tej trasie z UK zauwazylem ze jedna opona jest niezle zjechana po zewnetrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżerka gotowa, jutro passek na myjkę i na spocik :hurra: Tylko czeka mnie jeszcze kłótnia z połówką kto pije a kto wraca... Coś czuję że się skończy jak zwykle...

PS. Mam nadzieję że dam radę wrócić przed 13 ze Stargardu, jak nie to będę gonił was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotem

No to moja obecność na spocie staje pod wielkim znakiem zapytania. Najprawdopodobniej (99,9999999%) będę musiał jechać do Krakowa. Ale na spotkanie pod Realem mógłbym wpaść żeby was poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moja obecność na spocie staje pod wielkim znakiem zapytania. Najprawdopodobniej (99,9999999%) będę musiał jechać do Krakowa. Ale na spotkanie pod Realem mógłbym wpaść żeby was poznać.

Pewnie że wpadnij :hurra:

PS. Sprawdź czy w Krakowie nie ma wtedy spociku :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotem
PS. Sprawdź czy w Krakowie nie ma wtedy spociku :cwaniak:

Niestety nie mają najbliższy 25 sierpień. To o której mam być moją kochaną białą passacinką?? Mam nadzieje ze zdążę go poskręcać, bo kładę nowe kable pod głośniki i nieźle go rozbebeszyłem. A swoją drogą to straszna lipa z tymi zatrzaskami jeden w drzwiach sie połamał niechcący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czeka mnie jeszcze kłótnia z połówką kto pije a kto wraca...

Aaaa, hahaha - ja dałem dziś pierwszy raz przejechać się mojej Magdzie Błękitną Torpedą. Test wypadł pozytywnie, więc jutro na 100-u procentowym luziku; kaszaneczka, piweczko :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotem, od 12:30 do ok 13:00. Jak pisałem mogę nie dać rady być na 12:30 ale poproszę passacika żeby się postarał... :evil:

Duży moja lubi tak samo jeździć jak i imprezować więc jest mały problem :przestraszony: Ale liczę na poparcie - chłopy przyjeżdżają, kobitki wyjeżdżają :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotem

AAaaaa właśnie ssory za małe OT ale moja kobieta w końcu zdala dzisiaj prawko więc w końcu będę miał szofera!! Nawet sobie nie wyobrażacie jak sie ciesze. Wiecznie był problem z powrotami z imprez (jak na złość ona rzadko kiedy pije jakikolwiek alkohol). Koniec moich udręk :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez rano na myjke:)), pogoda dopisuje, i pod real:)) a potem misja spot pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzywszy oko widzę... chmury, ale mam nadzieję że sie przejaśni do 14. Ale nic to zaraz na myjkę uderzam.

edit: w/g ICM na Gryfice ma co nie co spaść z nieba i nie będzie to kasa. <link>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności