Skocz do zawartości
Łysy

Letni spocik propozycja terminu

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że nasz moderator kolega Duży jest pracoholikiem :P:rotfl: wyręczam go i zakładam temacik z propozycją spociku grupy zachodniopomorskiej. Pogoda coraz lepsza wiec mysle ze to dobry czas na wspólne spotkanie i wyciągnięcie naszych Passków na wspólna impreze :hurra: Chętnych prosze o dopisywanie się do listy oraz podanie proponowanego miesjca jaki i terminu. Mysle ze coś razem sensownego wymyślimy :ok:

 

Po głębszej analizie temaciku jest propozycja zeby to byl spot 2 -dniowy. I teraz pytanie czy interesuje Was taka forma spotaknie czy zostajemy przy jednodniowym. Co do pierwszej opcji to byloby to gdzies nad morzem nasze rejony oczywiscie z parkingiem strzezonym dla naszych aut. Czekam na Wasze sugestie :ok:

 

Edit:

Zgłosili się:

1. Derlysy - potwierdzony przyjazd

2. Weso - potwierdzony przyjazd

3. Duży - potwierdzony przyjazd

4. Dudek - potwierdzony przyjazd

5. Artmin - potwierdzony przyjazd

6. Marcin2280 - potwierdzony przyjazd

7.Goldie - potwierdzony przyjazd

 

 

 

Termin 28 lipca Miejsce naszego Spociku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako, że mam wakacje, jestem wolny cały czas, więc praktycznie każdy termin mi pasuje:) zobacyzmy ilu chetnych bedzie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że nasz moderator kolega Duży jest pracoholikiem :P:rotfl: wyręczam go i zakładam temacik z propozycją spociku grupy zachodniopomorskiej.

:rotfl: , nie mogę się doczekać, żeby się odwdzięczyć za tę przysługę.

U mnie 21.07 na 50%. Pewniejszy termin to 28-29.07.

Miejsce na razie nie przychodzi mi do głowy, ale grill by się przydał. W Dziwnowie było :ok:

(może do tego czasu dam Magdzie pojeździć 'Blue Torpido' to i jakieś piwko się wypije :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
Pewniejszy termin to 28-29.07.

 

rekami i nogami za tym terminem !!! bede w pl od 22 lipca do 13 sierpnia i chetnie sie spotkam na moim rodzinnym zachodniopomorskim gruncie z fajna ekipka na grillu i piwku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko niech bedzie 28-29 lipiec mnie tam wszytko jedno wazne zeby sie spotkac :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewniejszy termin to 28-29.07.

hmm...a jeszcze pewniejszy 5.08 :cwaniak::rotfl:

 

Muszę jeszcze raz zobaczyć Twoją lysinke :rotfl:

 

Właściwie to nie wiem kiedy będe, ale coś ok.5.08

Zobaczymy kiedy zjazd z DE do Polski będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...a jeszcze pewniejszy 5.08 :cwaniak::rotfl:

 

a co młody bumboxie bedziesz w naszych rejonach??? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21/22 oraz 28/29 będę miał wolne więc można mnie dopisać do listy chętnych :hurra:

Później pomyślimy nad miejscem.

EDIT:

Ja jestem chętny na 2-dniowy spocik w jakimś ośrodku nad morzem :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolly

Witam wszystkich!

 

Jestem po raz pierwszy... ;) Mam nadzieje, ze na spotkaniu przyjmiecie mnie zyczliwie - czy sa jakies babki???? mam nadzieje, ze nie bede jedyna.

 

Termin 21/22.07 bardziej mi pasuje, ale sie dostosuje, jako zoltodziob!

 

Pozdrawiam i z niecierpliwoscia oczekuje miejsca i czasu.. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolly Witamy :hurra:

Przyjmiemy najbardziej życzliwie jak się da :ok:

Babki są ale jako pasażerki (czasami niektóre dostępują zaszczytu poprowadzenia passka ;) )

Ogólnie spociki są pro-rodzinne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolly witamy w rodzinie Passtów i grupie zachodniopomorskiej :hurra: Śledź wątek uważnie bo będą tu wszelkie informacje dotyczace spotaknia :ok: Jeszcze raz goraco witamy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolly

Dziekuje za szybki odzew...

 

Przyjade przynajmniej z jednym mezczyzna - synkiem :))) maz niestety nie ma czasu :`((((

 

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hurra: spotkanie na naszej ziemi jak najbardziej jestem za termin mi odpowiada każdy ponieważ jestem obecnie na urlopie a co do spotu dwudniowego to powiem tak to jest niezły pomysł i napewno z niego będziemy korzystać ale ja osobiście w tym terminie to nie dam rady (młody tatuś) ale w przyszłości to wykorzystamy. jeżeli ustalimy już miejsce i czas to postaram sie choć na kilka chwil spotkać się z wami i uściskać wszystkim ręce.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

co do spotu dwudniowego - rewelka

 

ale .....

 

niestety sezon w pelni i znalezienie osrodka ( 10 - 15 miejsc) a moze i wiecej osob graniczy z cudem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do spotu dwudniowego - rewelka

 

ale .....

 

niestety sezon w pelni i znalezienie osrodka ( 10 - 15 miejsc) a moze i wiecej osob graniczy z cudem ;/

 

spoko dudek jest sporo tych miesjcowosci nadmorskich cos znajde od piatku zaczynam poszukiwania :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
spoko dudek jest sporo tych miesjcowosci nadmorskich cos znajde od piatku zaczynam poszukiwania

 

derlysy ;) mi mowisz, ze jest sporo?? ja tu sie wychowalem 26 lat najlepsze przezylem :) ale ostatni tydzien dzwonilem po Lebie, zeby sobie cos z zona wynajac i lipa ;/ no chyba, ze mam jakies nieziemskie wymagania, ale nic mi o nich nie wiadomo :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz dudek skoro wiesz bo tu sie wychowales jak i ja to pewnie wiesz ze jak sie chce to sie znajdzie pytanie tylko za jaka cene :ok: dlatego pisze ze od piatku zaczynam poszukiwania a na 15 osob nie musimy szukac bo az tylu chetnych na 2 dniowy spocik raczej nie bedzie. Narazie jest 4 chetnych czyli 9 osob :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi może uda się namówić jeszcze 2 osoby. Także jak coś to rezerwacja na 4 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na dwudniowy z miłą chęcia sie pisał :ok: bo po ostatnim "Spotkaniu Forumowiczów na Parkingu" :rotfl: mam lekki niedosyt spotowy :dobani: Z tym ze do końca nie mam pojęcia jak to wyjdzie bo dostanę telefon i niestety muszę jechac w trasę :zalamany: wiec raczej pasowałby mi jakiś popołudniowo sobotni wypadzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie to po 05.08 ponieważ będę odpoczywał w Mielnie-Unieściu i chętnie bym się z wami spotkał i powspominał Zlot w Spale , cóż może jeszcze będzie nam dane się spotkać ale w innym terminie - życzę udanej imprezy.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności