Skocz do zawartości
Łysy

Letni spocik propozycja terminu

Rekomendowane odpowiedzi

bede bede:) jak bym mogl nie byc;p Goldiego zapytam jak wroce d odomu:) bo mam z nim kontakt":) czyli pozniej dam znac :rotfl:

 

no to elegancko gadalem z nim na gg mial sie wpisac ale moze zapomniał :kwasny: tak czy siak czekamy na niego i Pinia :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Weso ma racje 23zl od osoby za zrobienie glupiego ogniska.Jesli przyjedzie 30 osob to koles praktycznie za nic dostanie 690zl :kwasny: . No ale coz czego sie nie robi dla spotkania z milosnikami Passatow :hyhy: Napewno bedzie pro kozacka atmosfera. Jeszcze mam pytanko o ktorej godz tam sie spotkamy no i jak sie ma sprawa nocowania w namiocie moze znajdzie sie ktos kto by chcial zostac.. i :zdrowko: Moze zeby sie nie nudzic wymyslimy jakies konkurencje zrecznosciowe? No nie wiem trzeba pomyslec, zeby przypadkiem stypy nie bylo :]

 

POTWIERDZAM SWOJ PRZYJAZD Z KOBIALKA :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie pro kozacka impreza:D tak jak ostatnio:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mogę potwierdzić przybycie na 50% :zalamany: bo niewiem czy nie wypadnie mi akurat jakaś trasa :wstyd: Porozmawiam jeszcze z Grzybem to może i on będzie chętny na spocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam opłata nie jest za ognisko tylko za korzystanie z agroturystyki gosciu zrobil sobie stawik ogniska przystan kajakowa i bierze za to pieniazki chyba kazdy jakos musi zarabic nikogo nie zmuszamy to jest kazdego dobrowolna wola :ok:

 

 

Hejka! Weso ma racje 23zl od osoby za zrobienie glupiego ogniska.

 

 

oj chyba jeszcze nie czujesz klimatu spotowego skoro to dla ciebie tylko głupie ognisko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ludzie przede wszystkim tworzą klimat :ok: a "głupie" ognisko będzie miłym dodatkiem do wspólnego spotu :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 osób jest więc dzis jade wplace zaliczke. Wciaz czekamy na dalszych ochotników :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie beda dodatkowe 2 osoby, swoim Paskiem:) wiec prosze o dopisanie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso co do mojego przybcia na spocik to raczej wątpie, ale niczego nie wykluczam. 25 mam urodzinki wiec mam ktoszke wydatków, a kasiorka z nieba nie leci. Do spotu zostało jeszcze pare dzionków, wiec zobacze :)

 

PS. a co sie stało z Twoją miniaturką :hyhy: w Avatarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie brechtaj z niej:D, zrobie sobie nowa, to wrzuce:) dziisaj wrocilem od rodziny, wiec jutro zrobie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie brechtaj z niej:D, zrobie sobie nowa, to wrzuce:) dziisaj wrocilem od rodziny, wiec jutro zrobie:)

nie zrobisz...poczekaj do przyszłego weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do spociku coraz blizej takze mysle ze czas ustalic godzine spotaknia :ok: Mysle ze godzina 14 to godzina optymalna i spotkamy sie w centrum miasta jest tam duzy plac z parkingami skad wyruszymy juz cala kolumna do miejsca przeznaczenia :hurra: Gryfice nie sa duze takze mysle ze nie bedzie problemow z dojechaniem do placu. Ze Szczecina wjazd: na pierwszym rondzie pierwszy zjazd pod taka Brame i caly czas prosto do samego placu gdzie beda Was oczekiwal :ok:Duzy to wie co i jak nie bede tlumaczyl :P a Marcin jesli bedzie od Kamienia Pomorskeigo wjedzal to takze dojazd do ronda z tym ze drugi zjazd z niego tazke pod Brame i dalej juz wiadomo :ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem napewno dam sobie rade w końcu to prawie peryferie Dziwnowa :cwaniak:

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derlysy a jaki tam u was ruch obowiazuje prawo czy lewostronny, bo nie wiem jak po rondzie jechac? :wstyd:

 

EDIT// derlysy

 

juz mi wisisz piwko za ten komenatrz ;):rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieładnie tak sie z kolegi naśmiewać :rotfl: Damian poprostu chce jak najlepiej dla nas i chwała mu za te wszystkie starania :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Derlysy a jaki tam u was ruch obowiazuje prawo czy lewostronny, bo nie wiem jak po rondzie jechac? :wstyd:

Pojedziemy w lewo... a co tam... :cwaniak:

 

PS. Ustalamy jakieś miejsce na spotkanie w Sz-nie i wspólny przelot do Gryfic?

Może godz. 13 na parkingu przy Realu na Słonecznym? O 13:15 byśmy się poturlali passkami w kierunku na Gryfice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zachpomorzaków,

 

Jak narazie możesz mnie Damianie zapisać na 50% :zalamany: razem z żonką i to wsio. Dokładnie dam znac jeszcze jak bedzie bliżej do spotu w sensie w piątek. Wiem że "ostatnich będą gryzły psy" czy jakoś tak ale czasami tak bywa.

 

Sorry że dopiero teraz się odzywam :padam:

 

To ja też jadę w lewo :hurra: i lewym pasem :evil:

 

Artmin dobry pomysł i dobre miejsce :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze humorki dopisują i to mnie bardzo cieszy :hurra:Weso oprócz piwka myjesz mi jeszcze Passka :P Gryfice to moze nie metropolia ale ruch obowiazuje ten sam co w szczecińskiej stolicy :rotfl: a jak sie zgubisz tym bardziej bede sie z ciebie śmial :DArek5 no problem kiedy dasz znac, miejsca tam sporo takze im wiecej osob tym lepiej :ok:

 

Aha chłopy proponuje wyjechac ze Szczecina o 13 bo ta trasa zwlaszcza teraz to koszmar a to jeszcze bedzie sobota tazke ruch napewno bedzie zdrowy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuje spotkanie o 12:45, 15 min akademickie dla maruderów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak proponuje 12.30, jak wiadomo weekend ruch spory:) wiec lepiej nie ryzykowac, a poza tym kazdy dojedzie o roznej porze, wiec lepiej wczesniej sie umowic.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności