Skocz do zawartości
Gość john-mh

Przyjemny zapach w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seban
nie jest to "wioska"
i jeszcze we foli

 

w foli to chyba jednak "wioska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co macie do wsi :krzeslem:

Najwiecej wiochmenskich pomyslow maja ludzie z miasta :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może skończcie z tymi epitetami związanymi z mieszkańcami niekoniecznie miast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiet

W kratkach nawiewu mam ambipu voyage. Choinkę waniliową też mam...powieszoną w bagażniku. Na lusterku też coś wisi i wcale mi nie przeszkadza, to różaniec :]

Oczywiście jestem mieszkańcem wsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kratkach nawiewu mam ambipu voyage. Choinkę waniliową też mam...powieszoną w bagażniku.

I oddychasz bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiet napisał/a:

W kratkach nawiewu mam ambipu voyage. Choinkę waniliową też mam...powieszoną w bagażniku.

 

I oddychasz bez problemu?

 

Moze nie napisal, ze przy zaglowku ma respirator... :P

 

Ja w starym aucie tez mialem wanilie albo kokos (podobno "wioska") ale mi sie pdobalo i mimo, ze kazdy mowil ze w auci mdli, to i tak uzyalem (ale nie choinke tylko spryskiwaczy). W Passku wole zapach neutralny.

 

"Wioska" inaczej obciach, popelina, wstyd, nie ma nic wspolnego z wsia jako miejscem zamieszkania (-do moda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wanili i kokosa to przed wejsciem do taxi niucham czy przypadkiem tym nie wali :) Wybieram taxi bez tych zapachów a kierowcy dziwnie się na mnie przyglądaja..... :D

 

czasi, testowałeś już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wanili i kokosa to przed wejsciem do taxi niucham czy przypadkiem tym nie wali :) Wybieram taxi bez tych zapachów a kierowcy dziwnie się na mnie przyglądaja..... :D

 

jak jadę taxi to przeważnie z promilami i wtedy też źle znoszę takie zapachy :rotfl:

 

ja w swoim używam Ambi Pur anti-tabacco i jest :ok:

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taksowkach to nie cierpie tych zapachow kokosowo waniliowych bo w taksowce koles pali i wozi roznego rodzaju smierdzieli, wtedy te zapachy powoduja ze na prawde mam mdlosci. W swoim aucie mialem inaczej, ale tak czy owak odwidziala mi sie wanilia i kokos. Mam nadzieje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
Co do wanili i kokosa to przed wejsciem do taxi niucham czy przypadkiem tym nie wali

 

hahaha :)

 

ja mam to samo, z tym, ze w uk omijam taxi pakistanczykow, bo tam znow kuchnia orientalna, take awayami i innymi specjalami czuc :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiet
zamiet napisał/a:

W kratkach nawiewu mam ambipu voyage. Choinkę waniliową też mam...powieszoną w bagażniku.

 

I oddychasz bez problemu?

 

Oddycham odycham. Po pierwsze ambi na min., po drugie choinka prawie przy klapie bagaznika...

 

Moze nie napisal, ze przy zaglowku ma respirator... :P

 

no jeszcze nie, ale jak byś zobaczył moją apteczkę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do Michal1980

Nie musisz mi tłumaczyć, co oznacza ten zwrot.

Bez urazy, ale jeśli to zrobiłeś to oznaczać to może jedynie to, że uważasz, iz nie znam znaczenia tego zwrotu, co zanegowałem wyżej, lub też wydaje Ci się, że go nie znam, co może być bardziej prawdopodobne.

Oczywiście bardziej prawdopodobne, że Ci się tylko wydaje.

 

Jak wiesz, od tego jest mod, by czuwał...

 

 

==============

Abstrahując przyznam się, że wożę czarną choinkę CLASSIC. Tylko CLASSIC i to w miejscu mało widocznym. No cóż, choinka, ale nie znam innego produktu dysponującego takim samym aromatem.

Nie cierpię wanilii, cytryny i innych "owocowych" zapachów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAFO, spoko, wiem, ze wiesz, ja tylko napisalem, gdyby znalazl sie ktos, kto nie wie i moglby sie czuc ewentualnie urazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w miedzyczasie znalazlem cos takiego w Allegro:

czy ktos juz to stosowal i jakie sa opinie.

 

http://www.allegro.pl/item208491194_tajemnica_serwisow_koncentrat_zapachu_5_litrow.html

 

Kupiłem, rozcieńczyłem i spryskałem i co... No właśnie zapach tego nie ma nic wspólnego z zapachem nowego auta.Zapachem przypomina płyn do płukania tkanin LENOR kwiatowy do tego po 5-ciu dniach jest mało wyczuwalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość john-mh

szkoda, mialem nadzieje, ze bedzie to jakis extra srodek. Ciekawe, czy to mleczko do karoseri i zel do plastikow od tego samego sprzedawcy beda odpowiadaly wlasciwosciom jakie opisal sprzedawca w Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość john-mh

wlasnie otrzymalem poczta ww srodki i je wyprobowalem,

tzn. zel do plastikow--> uwazam, ze jest bardzo dobry,

mleczko do karoseri---->jest bardzo dobre, lekko sie rozprowadza i jeszcze lzej poleruje, poglebia kolor, w moim przypadku czern jest glebsza.

Co do srodku zapachowego to tak jak juz ktos wyzej napisal nie ma on nic wspolnego z zapachem "nowego auta", raczej przypomina plyn do plukania tkanin i po kilku dniach nic juz nie czuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję choinkę z Wunder Bauma z takim niebieskim konikiem, fajny przyjemny zapach, długo się utrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

ja natomiast sypię dwie miarki zmielonej kawy naturalnej ale kupionej w niemczech (kupiona w kraju śmierdzi...) do filtra expresu do kawy.umieszczam w schowku drzwi i przez parę dni mam naprawdę przyjemny aromat -moim zdaniem oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeście odgrzali kotleta i nic nie wnieśliście do sprawy....

 

 

Leo why? !!

pytam się: po co?

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale żeście odgrzali kotleta i nic nie wnieśliście do sprawy....

 

 

Leo why? !!

pytam się: po co?

Jureczku tego schabowego odgrzała pewna pani, która już się logowała np. na forum alfakoholików ;) i pisała jakie to wszystkie zapachy są be i trujące nasze zdrowe organizmy, podawała stronkę (bodajrze alledrogo) gdzie były zapachy typu mniam ale duuużo droższe i prosiła o opinię z racji tego że nie chce truć swojego małego dziecka. Było to uznane za typową reklamę i dlatego wyczyszczone przez moderatorów. Pani na tamtym forum jeździła alfą a u nas passatem B6. :D

Dlatego koledzy się załapali na odświeżone miensko.

Ale żeby nie być posądzony o nabijanie postów napiszę że ja używam zapachów typu co mi podejdzie pod rękę, które regularnie moja zona wywala bo ją od nich boli głowa. Ale jak się wozi psy i one walą takie bąki to nie dziwię się że ją łeb napitala. Ja tam otwieram okna i tyle. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności