Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Są za to inne - bardziej poje...ane

 

Byłem ostatnio, porażka z tragedią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o testy na kat C prawa jazdy... badanie refleksu i rozróżniania odległości... jak będę na kolejnych to filmik nagram i podrzucę wtedy zobaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzenio

Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to do końca roku są przyjęcia do mojej jednostki

na " profesjonalistów" czyli w JW 2420. Są to etaty wyłącznie st.szer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kogo potrzebuja?? jakie stanowiska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też się wpiszę, w październiku złożyłem papiery do KWP w Krakowie i dostałem już skierowanie na testy 9 kwietnia do Katowic. W tej chwili długo się czeka od momentu złożenia podania do testów, około 6-7 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego nie świeże info dziś dzwoniłem nie ma naboru przynajmniej tak usłyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie świeże info dziś dzwoniłem nie ma naboru przynajmniej tak usłyszałem

Dla ludzi bez znajomości info nie aktualne. Tak jak Ci pisałem na PW trzeba mieć plecy. We wtorek kolejnych dwóch " profesjonalistów" zostanie przyjętych. Jeden nawet idzie do mojego plutonu. Co ty w tych czasach chciałeś załatwić sobie bez znajomości przyjęcie do wojska? Zapomnij!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie za dobre chęci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się podepnę, właśnie wypełniam kwestionariusz bezpieczeństwa osobowego, czytałem instrukcję wypełniania, ale mimo to mam kilka pytań na które w instrukcji nie ma odpowiedzi. Czy ktoś będzie w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się podepnę, właśnie wypełniam kwestionariusz bezpieczeństwa osobowego, czytałem instrukcję wypełniania, ale mimo to mam kilka pytań na które w instrukcji nie ma odpowiedzi. Czy ktoś będzie w stanie pomóc?

Jestem gotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zaczynając:

 

Punkt 4. Rodzeństwo osoby sprawdzanej: mam młodsza siostrę, która nie pracuje, tylko studiuje. Co mam wpisać, w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat. Poza tym starsza siostra jest zameldowana na stałe w Warszawie a pracuje i mieszka w Siedlcach (gdzie nie jest zarejestrowana na pobyt czasowy) Czy pisać jej adres pobytu w Siedlcach mimo, że nie jest tam zarejestrowana?

 

Punkt 5 Małżonka osoby sprawdzanej, Punkt 6 Ojciec, Punkt 7 Matka, Punkt 8 Dzieci. Co do punktów 5,6,7,8 nie jestem żonaty, nie mam dzieci itp. Co wpisać??

 

Punkt 9 Czy i kiedy oraz przez jaki organ w ciągu ostatnich 10 lat był Pan karany.... Mandaty karne z ostatnich 10 lat też należy wpisać??

 

Punkt 14 Proszę podać dane dotyczące Pana zatrudnienia w okresie ostatnich 10 lat. W czasie studiów odbyłem 2 letni bezpłatny staż uczelniany (wolontariat) nie miałem z tego tytułu żadnych dochodów - pisać o tym??

 

Narazie to by było na tyle. Jeżeli będę miał jeszcze jakieś nieścisłości dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty w tych czasach chciałeś załatwić sobie bez znajomości przyjęcie do wojska? Zapomnij!!!

A myślisz, że wcześniej było inaczej? Kiedyś było jeszcze łatwiej załatwic coś po znajomości. A do tego policja (dawniej milicja) omijała wojskowych szerokim łukiem :D Wiem, bo mój stary też był przeciez trepem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to zaczynając:

 

Punkt 4. Rodzeństwo osoby sprawdzanej: mam młodsza siostrę, która nie pracuje, tylko studiuje. Co mam wpisać, w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat. Poza tym starsza siostra jest zameldowana na stałe w Warszawie a pracuje i mieszka w Siedlcach (gdzie nie jest zarejestrowana na pobyt czasowy) Czy pisać jej adres pobytu w Siedlcach mimo, że nie jest tam zarejestrowana?

 

Punkt 5 Małżonka osoby sprawdzanej, Punkt 6 Ojciec, Punkt 7 Matka, Punkt 8 Dzieci. Co do punktów 5,6,7,8 nie jestem żonaty, nie mam dzieci itp. Co wpisać??

 

Punkt 9 Czy i kiedy oraz przez jaki organ w ciągu ostatnich 10 lat był Pan karany.... Mandaty karne z ostatnich 10 lat też należy wpisać??

 

Punkt 14 Proszę podać dane dotyczące Pana zatrudnienia w okresie ostatnich 10 lat. W czasie studiów odbyłem 2 letni bezpłatny staż uczelniany (wolontariat) nie miałem z tego tytułu żadnych dochodów - pisać o tym??

 

Odnośnie młodszej siostry to piszesz imię nazwisko adres uczelni. Ale wszystko w kolejności tak jak jest pod linijką drobnym drukiem. Czyli obywatelstwo, miasto itd.

Starsza siostra jeśli mieszka w Siedlcach to podajesz aktualny adres jej pobytu.

Kolejne punkty. Nie jestem żonaty, a tam gdzie dzieci to piszesz nie mam dzieci. I tu znaczna część Ci odpada do wypełnienia.

PKT9.

Jeśli byłeś karany mandatem to wpisz kiedy. Jeśli nie pamiętasz to omiń. Dopuszcza się wpis nie pamiętam. I tak będziesz wzywany i jeszcze raz przesłuchiwany. Jeśli byłeś skazany prawomocnym wyrokiem sądu za to poświadczenia nie dostaniesz do puki nie nastąpi zatarcie w rejestrze karnym. W takim przypadku procedura zostaje automatycznie przerwana.

 

Jeśli chodzi o pkt.14 to piszesz wszystko po kolei tak jak pracowałeś. Nie ma to znaczenia czy z tego tytułu otrzymywałeś wynagrodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tam gdzie dzieci to piszesz nie mam dzieci.

 

Odpowiadasz całym zdaniem na pytanie jakie jest w formularzu, tak jest najlepiej np na pytanie

-

Czy i kiedy oraz przez jaki organ w ciągu ostatnich 10 lat był Pan karany....

 

Nie byłem karany przez żaden organ lub - byłem karany mandatem karnym za przekroczenie prędkości w styczniu 2008r

 

Punkt 8 Dzieci.

 

Dzieci nie posiadam itd...

 

 

 

Ostatnio przedłużałem do "tajnych", troche wypisywania było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pkt.14 to piszesz wszystko po kolei tak jak pracowałeś. Nie ma to znaczenia czy z tego tytułu otrzymywałeś wynagrodzenie

 

Wszystko czyli nawet umowa zlecenie i dzieło, nawet jeśli trwała 1 dzień? W instrukcji jest inaczej. cytuję "Należy wpisywać dane dotyczące miejsc zatrudnienia nie tylko na podstawie umów o pracę, lecz także pracy na podstawie umów - zleceń i umów o dzieło, jeżeli miały one charakter stały (minimum 3 miesiące pracy na zlecenie jednego pracodawcy)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośpiesz się bo od 01.01.2011r wchodzą nowe wzory dokumentów dotyczących wszystkich rodzajów poświadczeń bezpieczeństwa. Będzie coś w rodzaju pytania TAK lub NIE. Więcej wypełniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkasz w strefie przygranicznej,pisz wszystko jak na spowiedzi,nawet mandat za picie piwa pod sklepem."Uszaci" cię będą prześwietlać dłuuugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mieszkasz w strefie przygranicznej,pisz wszystko jak na spowiedzi,nawet mandat za picie piwa pod sklepem."Uszaci" cię będą prześwietlać dłuuugo.

 

A to to fakt. Jak od nich wyjdziesz to zapomnisz jak się nazywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty w tych czasach chciałeś załatwić sobie bez znajomości przyjęcie do wojska? Zapomnij!!!

 

muszę się nie zgodzić... u mnie w jednostce biorą każdego... zatrudniono w grudniu 250 chłopaków.. i jeszcze są etaty wolne... ja też żeby się do woja dostać nie potrzebowałem znajomości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w jednostce biorą każdego...

 

Taaa, tylko tam u Ciebie diabeł mówi dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności