Skocz do zawartości
katazipen

SKOPIOWANY KLUCZYK PODCZAS MONTAŻU LPG-na 99%

Rekomendowane odpowiedzi

no ok to że Ci kolega powiedział, że zrobili Ci kopie kluczyka to rozumiem ... ale skąd niby wiedział o tym ubezpieczyciel do którego poszedłeś wykupić AC, że akurat Tobie ?? ... może jeszcze w radiu o tym mówili ?? chyba że mieszkasz w małej miejscowości gdzie wszyscy się znają ... to wtedy wszystko możliwe :)

 

zaślep zamki, dezaktywuj sterowanie centralnym przez zamek bagażnika i otwieranie tylko przez pilota od alarmu ... wrzuć jakieś nietypowe odcięcie i powinno być ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katazipen - opcja "pomógł" nie służy temu, by klikać w nią za każdym razem, jak się tylko ma okazję. Ogranicz się do postów, które swoją merytoryczną wartością wnoszą coś do tematu bądź są pomocne, nie fałszuj wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

katazipen - dobra ....

A słyszałem że jest tu jakiś Po.....t więc mogę co nie co powiedzieć kto to taki i jak to robi !

 

Podaj mi na PW dane tego gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Zaślep zamki i wyłącz "trzeci" kluczyk, jeżeli faktycznie jest i kolega od ubezpieczeń (czy ten drugi) Ci o tym powiedzieli - skoro tacy spece, że są w stanie zajrzeć do ustawień komputerka, to niech po prostu wytną kod "dorobionego" kluczyka ;)

 

Wiesz ile się trzeba napierniczyć, żeby kluczyk taki jak do Passia dorobić? Gra niewarta świeczki -> o wiele szybciej i taniej ukraść auto łomem ;)

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile się trzeba napierniczyć, żeby kluczyk taki jak do Passia dorobić? Gra niewarta świeczki -> o wiele szybciej i taniej ukraść auto łomem ;)

W porównaniu do warości samochodu - na pewno opłacalne i stosowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Ludzie na miłość boską.... :mur::mur: Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA - chyba nie musze pisac dlaczego.

Owszem możemy się pochwalić jaki system czy też konkretne zabezpieczenie stsujemy w naszych "milusińskich" ale gdzie .... to paranoja!!!!!!

 

Yaca - z N.Y.P.D (Breslau)

 

Przecież to samobójstwo - patrz niżej!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Sorki za OT, ale nie moge sie powstrzymac...

Najlepsze zabezpiecdzenie, jakie widzialem na jakims filmiku kiedys to takie buchajace/buhajace (???) plomienie z progow :cwaniak: Jak ktos blisko podejdzie, zlapie za klamke i bedzie probowal otworzyc drzwi to go podsmazymy lekko ;)

Szkoda, ze to nielegalne jest :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katazipen, czy kluczyk zostal skopiowany czy nie moze stwierdzic tylko biegly z dziedziny ktorej nazwy nie pomne.

Panowie, nie chodzi o to jak go zabezpieczyc (chyba) tylko jakie sa konsekwencje skopiowania kluczyka.

Otoz, jesli Wasz kluczyk zostanie skopiowany a pojazd skradziony to ubezpieczyciel pierwsze co poprosi o dow.rej i 2 komplety kluczykow. Te kluczyki ida do expertyzy, jezeli sie okaze ze ktorys kluczyk zostal skopiowany to ubezpieczyciel ma prawo nie wyplacic odszkodowania z AC. Sam pomagalem koledze ktoremu zwineli Alfe i okazalo sie ze skopiowali mu wczesniej kluczyk (jestem pracownikiem grupy PZU :wstyd: )

Takze nie chodzi chyba o sam fakt zabezpieczenia bo sposobow jest ponoc pol miliona :rotfl: ale zeby nie miec kluczyka z ktorego zrobiono kopie.

Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA

Panowie :wstyd:

Yaca, to Twoja rasia z tym Glockiem ?? (17 czy 19 ??)

 

To jest chyba merytoryczna odpowiedz :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Preziu, kopiowanie kluczyka....

I co z tego. A w jaki sposób biegły stwierdzi, że chip został skopiowany??? Otworzyć można łamakiem, ale nie o to chodzi. Trzeciego klucza też się nie usunie.

Więc tak:

Kupujesz tyle chipów, ile oddałeś mu kluczyków, następnie wymieniasz w nich chipy (jeśli jeden kluczyk, to tylko jeden chip), znając PIN robisz dopasowanie kluczyków. Ponowne dopasowanie nowego chipa, ponieważ stary chip wyrzuciłeś a wyrzuciłeś go, ponieważ mógł być sklonowany i jeśli zrobiłbyś ponowną adaptację starych kluczyków (bez wymiany chipa), to i tak potencjalny złodziej poradziłby sobie klonem, gdyz klon jest identyczny z oryginałem, który ponownie dopasowałeś.

A sprawa kopiowania grotu..., wywalisz wkładki, wymienisz stacyjkę, dopasujesz nowe kluczyki i sprawy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAFO, nie o to chodzi jak skopiowac.

Tylko mowie o okreslonym przypadku.

Co ten biegly sprawdza i jak to trzeba jego zapytac.

Ja mowie tylko ze jak biegly stwierdzi ze kluczyki byly kopiowane to nie chca wyplacic odszkodowania i zostaje sad. tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubula
Ludzie na miłość boską.... :mur::mur: Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA - chyba nie musze pisac dlaczego.

 

Ale ogólnie piszesz, czy na forum coś takiego zaobserwowałeś? Bo w tym wątku, nie stwierdziłem, żeby ktoś się chwalił, gdzie ma co zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariocieszyn

Witam wszystkich. :ok:

Sam miałem podobną sytuacje a mianowicie ktoś wszedł mi do samochodu, i sczytał imobilaizer, doprogramował kluczyk i pilota, a później zamknął autko i wyszedł.

Miałem tyle szczęścia, że odłączyłem akumulator i musiałem zajechać do elektryka zaadaptować przepustnice przy okazji zrobiłem całą diagnostykę i tam wszystko wyszło czarne na białym (przynajmniej tak twierdził elektryk ale nie bardzo chciało mi się w to wierzyć).

Na wszelki wypadek dołożyłem dodatkowe odcięcie zapłonu i wykasowałem doprogramowane kluczyki koszt 175 zł.

Dzwoniłem do ASO w Rybniku i pytałem o zmianę kodu imobilaizera i kluczyków całościowy koszt to około 150 zł i 1.5 godziny.

Jakoś nie miałem czasu tam zajechać aż tu w zeszłym tygodniu z parkingu gdzie parkuje samochód skradziono 5 :cisza: autek rozmaitych marek osobom które pracują w pobliżu i samochody stawiały tam na dłużej.

Pewnie mój Pasek też był wliczony ale w tym dniu mnie tam nie było. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu ,

a powiedz mi w jaki sposób biegły może sprawdzić czy kluczyk został skopiowany . Wydaje mi się że to raczej niemożliwe a chodźby z tego powodu że jak dorabjają ci kluczyk to na orginale nie ma śladu .Widziałem w niemczech jak to robił mi ślusarz na moich oczach i nie było śladu na orginale . A co do orginału to z czasem i tak się zciera od stacyjki.Oczywiście mowa jest o orginalnych kluczykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gbels, czytalem pismo od PZU, gdzie bylo napisane ze biegly z dziedziny (qrde zmusiliscie mnie do sprawdzenia i zawracania znajmemu d...) mechanoskopii orzekl ze kluczyk sluzyl do zrobienia kopii.

Zadzwon do PZU i sie spytaj czy przy zglasznaiu szkody (kradziezy) jest robione cos takiego.

Nie bede Ci tlumaczyl jak on to robi bo sie na tym nie znam.

Mowie Co widzielem na pisme z PZU.

Bardzo prosze reszte forumowiczow nie pytajcie mnie jak on to sprawdza!

Napisalem ze sprawdza biegly a nie Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Glock 17 - bez przesady, 19 nie dorobiłem sie jeszcze, ale ...... Ale pykamy z każdej na działaniach..... :560:

 

edit: Dzisiaj 20:44

 

Ale ogólnie piszesz, czy na forum coś takiego zaobserwowałeś? Bo w tym wątku, nie stwierdziłem, żeby ktoś się chwalił, gdzie ma co zamontowane.

 

A czy ja napisałem że coś ujmujecie i podajecie gdzie zakładacie zabezpieczenia???? Prosiłem tylko i przestrzegałem aby

 

Yaca napisał/a:

Ludzie na miłość boską.... :mur::mur: Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA - chyba nie muszę pisać dlaczego.

 

I chyba zaskutkuje!!!!!!!!! albo już zaskutkowało!!!!!!!!

 

Ale zerknij braciak tutaj:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/montaz-alarmu-w-b5-vt859.htm

 

Tam to się wiara obnaża :dobani:

 

Posty scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 to jest odrzut ! KOP!!

Po kolei!

1. ten ubezpieczyciel wiedział stąd że ktoś kto wcześniej był u niego to jemu powiedział ale

2, Widzę że najrozsądniejsze jest wymiana wszystkich kluczyków tzn. wkładów i stacyjki ale skąda kasa??

3.O tym immo tzn. że mogę za opłatą zminić kod w immo???

4. a gdyby mi zwineli kluczyk w mieście to czy firma ma prawo mi wymienić wszystkie wkłady?

PREZIU gdzie mogę sprawdzić czy mi skopiował- woj łódzkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca
Yaca, to Twoja rasia z tym Glockiem ?? (17 czy 19 ??)

 

To jest chyba merytoryczna odpowiedz :cwaniak:

 

 

Na co dzień Macieq noszę 17 ale tak jak pisałem wcześniej ..... z różnej pykamy :|

Ale widzę, że mój avarcik ma wzięcie - 84 ściągnięcia - bravo, bravo :cwaniak::cwaniak:

 

Jak chcecie chłopaki to jeszcze kilka fajnych wyślę.... ale to nie ten temat!!

 

Pozdro Preziu :ok:

 

Coś dla Prezia - specjalnie - jak to się u nas w firmie robi!!!!! :rotfl::rotfl:

 

policjastrzalng4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeśli wcześniej ukryłem to złącze VAG to i tak mógł skopiować immo ???A tego prawdopodobnie nie odkręcał bo widziłem że jest taka zaslepka założona żle jak ja to zrobiłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu A nie sprawdza sie tego czasami tak?:

-Staszek ile mamy kasy na wyplate odszkodowan w tym miesiacu?

-Niewiele Władziu.

-To napisz tam ze kluczyk do tego paska został skopiowany :evil:

 

Przy grzebaniu w kodach immo, musi byc podlaczony do gniazda. Sam na szybko mozesz jeszce w ciagu parunastu minut zrobic odciecie zasilania pompy paliwa

 

//scaliłem - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Dziękuje moderatorowi za usunięcie mojego posta - prawda kole w oczy czy co? Powinniście usunąć 60% postów z tematu: "Montaż alarmu w B5" - powód - a no sami pomyślcie, usuwając mój.!!!!! :mur::vw:

 

Do wszystkich którzy nie znają tematu - prosiłem na forum o nieinformowaie w tórych miejscach w VW chowacie swoje zabezpieczenia....

 

Yaca - N.Y.P.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności