Skocz do zawartości
katazipen

SKOPIOWANY KLUCZYK PODCZAS MONTAŻU LPG-na 99%

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam b. duży problem ostatnio skopiowano dorobiono kluczyk do mojego paska nie wiem na 100% ale powiedział mi to kumpel póżniej znajomy a jak poszedłem podpisać polisę AC to potwierdził to facet od ubezpieczeń!

Wiem że można wymienić wszystkie zamki i stacyjkę pytałem 1100zł , ale nie mam tyle kasy pomyślałem o zaślepkach i w tylniej klapie odłączyć od wkładu otwieranie żeby tylko z pilota od alarmu można było otworzyć!!

Co wy na to ???

A słyszałem że jest tu jakiś Po.....t więc mogę co nie co powiedzieć kto to taki i jak to robi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katapizen - no dziwi mnie trochę twoja historia :zdziwko: Skoro powiedział ci to i kolega i gość, który ci polisę wypisywał. To się jakos kupy nie trzyma.

A jak nie chcesz wymieniać zamków, to "skrakuj" złącze OBD, wstaw ze dwa "własnej roboty" zabezpieczenia" i... śpij spokojnie. AC - choć "na sztuke" to przecież masz, no nie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłos na policje !! Wiem ze oni pewnie za wiele nie zrobia ale zawsze cos Wrazie czego beda wiedzieli gdzie szukac !!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim ukladzie najrozsadniejszym chyba wyjsce bedzie instalacja dodatkowego alarmu z dodatkowym odcieciem

W sumie to najlatwiejsze i niedrogie wyjscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Jak pisze polski00012, zawsze bedziesz mial jakis punkt zaczepienia-chocby do uzerania sie z ubezpieczycielem. A swoja droga-nie znam sie na tym, ale nie da sie jakos immobilizera przekodowac (o tym piszesz Danek75???) i pozostalych kluczykow-przed wymiana zamkow? :niepewny:

A za jakis czas zmienilbym i tak na Twoim miejscu zamki.

No i miej autko na oku :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skopiowano dorobiono kluczyk do mojego paska nie wiem na 100% ale powiedział mi to kumpel póżniej znajomy a jak poszedłem podpisać polisę AC to potwierdził to facet od ubezpieczeń!
baaaaardzo dziwne opowiadanie, napisz jaśniej jakie są przesłanki, żebyś tak przypuszczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio skopiowano dorobiono kluczyk do mojego paska nie wiem na 100% ale powiedział mi to kumpel póżniej znajomy a jak poszedłem podpisać polisę AC to potwierdził to facet od ubezpieczeń!

 

Weź no to jakoś rozwiń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katapizen - no dziwi mnie trochę twoja historia Skoro powiedział ci to i kolega i gość, który ci polisę wypisywał. To się jakos kupy nie trzyma.

 

Powiedz kolego co się nie trzyma już Ci wyjaśniam!

A co do Policji to on już miał sprawę o to i nic mu nie udowodnili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiedziałeś że miał o to sprawę to nie trzeba było u niego zakładać gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol napisał/a:

A swoja droga-nie znam sie na tym, ale nie da sie jakos immobilizera przekodowac (o tym piszesz Danek75???)

 

Nie wiem, czy można "przekodować" IMMO. A mi chodziło o odcięcie (zrobienie przerwy w linni diagnostycznej).

 

katapizen - no po prostu wszystko. Twój kolega cie o tym na przykład poinformował. Zapewne tam pracuje, bo inaczej to skad by miał wiedziec. A skoro wiedział o takich procederach, to dlaczego ci nie odradził tego warsztatu :?: No a po drugie, to skąd gość od polisy wiedział o takim fakcie, no i mając taką wiedzę - jeszcze ci go bezczelnie ubezpieczył :?::zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katazipen, piszesz jakoś bez sensu i jakoś tego nie wyjaśniłeś. Zapewne chodzi Ci o to że Pan z ubezpieczalni oglądając kluczyk ( można to sprawdzić ) stwierdził że z niego był dorabiany drugi, Ty podpytałeś znajomych i jeden z nich Ci powiedział że ten spec od LPG był kiedyś podejrzewany o dorabianie kluczyków.

Dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy tłumaczę !

W niedzielę podjechałem do brata op krótkiej rozmowie o LPG , gdzie zakładałem co włożyłem itp odpowiedziałem że na Kwi.... (to miejscowość) on mi powiedział że chyba nie u T.... a ja mu na to że właśnie u T.... . Powiedział mi że ten T... miał dwa lata ytemu sprawę o to że dorobił kluczyjk do BMW które to po zainstalowaniu gazu jeden dzień zgineło !

Póżniej zadzwoniłem do kolegi i pytałem się czy zna kogoś od alarmów i przekładanie wkladów i stacyjki ple ple ple stwoerdził że jak ja mogłem o tym nie wiedzieć że p. T.... robi takie rzeczy!

W poniedziałek pojechałem zarejestrować paska później odrazu polisę i mówie gościowi czy on nie zna porządnego i uczciwego gościa od alarmów itp. ple ple ple , powiedział że ostatnio ktoś u niego też ubezpieczał i mówił o panu T...... że robi takie rzeczy!

Tyle

A tera zpowiedzcie po kolei co mam zrobić mam jedno odcięcie ale to mał schowałem złączę VAG.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w takim przypadku dobrze by było wymienic na nowe stacyjki ale to koszt jak pisales kolo 1000 zł Alarm obawiam sie ze tu mało da bo gosc "T" moze znac sie na zeczy Ale zgłos to na policje !!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja nic nie da !

A co ja im powiem że słyszałem że tak robi oskarży mnie o pomawianie!

Myślałem o zaślepkach i jużchyba pomoże. przynajmniej troszkę@!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wymien stacyjke na nowa i przez jakis czas bedziesz mial dwa kluczyki ale zawsze cos niz nic !!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest koszt stacyjki???

Bo w czwartek montuje mi gość alar i takie tam ale już w łapy kluczyka nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia ile losztuje ale zobacz np na : http://www.allegro.pl :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedną widziałem używkę za 350 zł ale jak taką kupi.ę to co z immo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubula

Dokładnie, zmień tylko stacyjkę i przede wszystkim załóż jakiś alarm. Ja ostatnio założyłem do swojego pasia alarm z czujką ciśnienia (tak to się chyba nazywa), która mierzy ciśnienie wewnątrz auta. Jak tylko ciśnienie się zmieni (np.: ktoś otworzy drzwi) to od razu odcięcie zapłonu i wycie. W sumie koszt około 500 zł, ale przynajmniej śpię trochę spokojniej, choć jak będą chcieli to i tak ukradną, można im tylko trochę utrudnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej najprostsze i pomysłowe (mało powtarzalne) rozwiązania są najbardziej skuteczne. Nie ma sensu podawać przykładu z powyższych powodów. Pojedź do naprawde zaufanego elktryka albo spróbuj sam wymyślec jakiś wyłącznik. A jak słysze o takich warsztatach jak ten twój od LPG to aż nóż sie w kieszeni otwiera :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności