Skocz do zawartości
Gość radek.z

Vw Passat - Brak Polskiego Menu

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą wiekszosc zegarów 3c8 itp jest z rynku niemieckiego lub innego więc co się dziwić.
Ano. Polska jest faktycznie dużym rynkiem, tyle że wtórnym. Niezaprzeczalnie za brak polskiego jęzka w autach winę ponosi tylko polski ustawodawca. Gdyby było to jednoznacznie wymagane prawem producenci musieli by się dostosować. Paradoksalnie przyczyny wprowadzenia polskiego języka upatrywałbym w spadku sprzedaży nowych aut. Czymś tego Kowalskiego trzeba do salonu przyciągnąć. Nie wiem też czy nie zmieniły się regulacje prawne, to by trzeba sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wiem, że od bodaj 2011 r były montowane w Passatach(i nie tylko) "polskie" liczniki. Kiedyś będąc w ASO z czystej ciekawości zapytałem o możliwość wymiany na taki licznik. Najpierw po VIN'e sprawdzili i stwierdzili że do tego modelu nie ma, a gdy im powiedziałem, że mam biały licznik to najpierw zrobili duże oczy i powiedzieli mi, że specyfikacja tego nie przewiduje i oni nie mogą tego zrobić w sposób oficjalny, bo nie sądzę że nie wiedzą, iż Polak potrafi i takie oraz wiele innych przeróbek jest robione. Spytaj Romeo9999 to potwierdzi, że gdy w ASO zobaczyli jego szaraka to nie umieli wyjść z podziwu, że w ogóle możliwe są takie konfiguracje.

Marek, wcale by mnie nie zdziwiło gdyby się okazało, że masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spytaj Romeo9999 to potwierdzi, że gdy w ASO zobaczyli jego szaraka to nie umieli wyjść z podziwu, że w ogóle możliwe są takie konfiguracje.
Bogdan....
Marek, wcale by mnie nie zdziwiło gdyby się okazało, że masz rację.
Ale to żadna tajemnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogdan... Mówi bankowy :D a nie to był Bogus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich i proszę o pomoc.

Poszukuję Polskiego softu do vw passat b6 2010 r RSN 510. Nie wiem jak mam się do tego zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Odgrzeję kotleta. Coś się zmieniło. Jest opcja dorzucenia języka polskiego do licznika premium z 2010 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest do tego jakiś tutorial, czy jakiś wątek na którym można się oprzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz się oprzeć o kilku Jagiełłów i pojechać do speca, który ci to ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności