Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie tez tak myslie, a jak mysle jak beda wygladaly na passacie?? mysle, ze bedzie konkret. Wysle je do Ciebie na polerke hehe! Pozdro Wielkie

Dzieki za te piekne slowa,ale ja za bardzo nie lubie sie wychwalac.Robie to tylko dla samego siebie bo to lubie,dlatego nie mam zrobionego opisu auta pod swoim profilem!!

He he nie wiem czy mi sie za to wyplacisz.A co do tych felg to nie wiem czy wiesz,ale te fegi sa od audi tt wiec rozstaw srob nie jest zgodny i bedziesz potrzebowal spacery ze zmiana rozstawu z 5x112 na 5x100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za te piekne slowa,ale ja za bardzo nie lubie sie wychwalac.Robie to tylko dla samego siebie bo to lubie,dlatego nie mam zrobionego opisu auta pod swoim profilem!!

He he nie wiem czy mi sie za to wyplacisz.A co do tych felg to nie wiem czy wiesz,ale te fegi sa od audi tt wiec rozstaw srob nie jest zgodny i bedziesz potrzebowal spacery ze zmiana rozstawu z 5x112 na 5x100

Bardzo cenie u ludzi skromnosc, ktora ty masz szacun! Tak wiem, ze ttka miala 5x100 ale to sa troszke inne od tych od ttki

 

To jest fela, ktora ja chce.

 

82c815e51a405e54med.jpg

 

A to jest od audi tt jak widzisz jest nie wielka roznica miedzy nimi, czyli rant i sposob laczenia ramion z rantem. Te co ja chce maja juz rostaw 5x112.

 

66bfdfc3ed374d5dmed.jpg

 

Szkoda, ze nie mieszkasz w irlandii hehe to moze bysmy kiedys na polerowanie felg razem zmowili przy piwku hehe.

Ale szczerze pelen szacun dla Ciebie to co wyprawiasz z samochodami i najwazniejsze z koleczkami heh pozdrawiam :)

Edytowane przez aro555222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja za bardzo nie lubie sie wychwalac

nie sciemniaj tylko laduj opis auta na forum - nie masz sie czego wstydzic grzesiu ;) a z ta skromnoscia to juz nie przesadzaj :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sciemniaj tylko laduj opis auta na forum - nie masz sie czego wstydzic grzesiu a z ta skromnoscia to juz nie przesadzaj

 

:584::584:nie badz tak do przodu Pobsu bo :zabawa::zabawa::zabawa::zabawa:

:hyhy::hyhy::hyhy::hyhy::577::577::582::582::591:

 

 

:597::597::597:

 

:-PP:-PP

 

 

wole ogladac twoj profil i komentowac :acute::acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez chcialbym zobaczyc tego pasia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole ogladac twoj profil
juz po nowym roku wraca z powrotem na wyspy :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja tez chcialbym zobaczyc tego pasia!!!

to trzeba do Uk na zlocik przyjechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i mam pytanko a te beda do pasata czy trzeba dystanse i jakie powiedzcie

 

Rim Width: 7.5J

Rim Diameter: 16 inches

Offset: 53

Number of Studs: 5

Stud Diameter: 112

 

DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się piomaj, że ET53 jest za duże i będzie ocierać. W 3BG standardowo było ET37, a w 3B ET45. Niemniej mogę sie mylić i 53 wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli musze zastosowac dystanse i jakie wystarcza 20mm czy mniejsze

i jakie do tego gumy np 205/55 czy 215/55

Edytowane przez piomaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205/55 R16 - taka guma powinna być w B5 przy 16' feldze. Co do dystansów to jak dasz 15 mm to z ET53 zrobi Ci się ET38 czyli prawie takie jak w 3BG "wymyśliła" fabryka (ET37).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja powiedziałbym że 15mm dystanse nie będą dobre - chodzi mi o to że w takich dystansach będziesz miał śruby o 15mm dłuższe od seryjnych więc jest to w pewnym stopniu niebezpieczne.

Polecałbym zastosowanie dystansów przykręcanych do piasty, jednakże najmniejsza grubość z jaką się spotkałem to 20mm, więc wyjdzie ci ET33. Koła na pewno zmieszczą się w nadkolach przy takim ET.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za długie śruby, w życiu bym tego nie założył. Tylko dystanse przykręcane.

Poniżej link do sklepu Mapeta bo nie moge znaleźć na Allero

 

http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?cPath=25_95&products_id=119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wszystkie sa od 22 lub23 mm i to mi sie zdaje ze jest za duzo

a do dystansow 20mm sruby 14 x 1,5 x 45 mm i mysle ze ok bedzie

http://www.allegro.pl/item824697479_dystanse_z_wtloczonymi_srubami_22_mm_krakow.html

Edytowane przez piomaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zastanawiam sie nad kolami o rozm 8,5x20" ET35 ..

moje pytanko : czy schowaja sie w nadkolach ( zawieszenie AIRRIDE )

( dla zainteresowanych polskajazda.pl /szukaj/passat , gliwice, groszek87 ..

dzieki za pomoc pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

=> piomaj

 

Link który pokazałeś to dystanse przykręcane, takie właśnie polecam

 

witam zastanawiam sie nad kolami o rozm 8,5x20" ET35 ..

moje pytanko : czy schowaja sie w nadkolach ( zawieszenie AIRRIDE )

 

Moim skromnym zdaniem to nie zmieszczą się w nadkolach

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam zastanawiam sie nad kolami o rozm 8,5x20" ET35 ..

moje pytanko : czy schowaja sie w nadkolach ( zawieszenie AIRRIDE )

( dla zainteresowanych polskajazda.pl /szukaj/passat , gliwice, groszek87 ..

dzieki za pomoc pozdr

w nadkola to napewno Ci nie wejda et40 - 45 to tak ale nie et35 beda wystawac poza obrys auta. czemu takie duze fele chcesz? nie lepiej 19''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak 20" i air :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności