Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podepne się do tematu..

Mam mozliwosc kupienia za tanie pieniądze opon letnich 195/65/15

na fabrycznych alusach mam 205/60/15

czy ktos wykonywał taki manewr i jak to bedzie wizualnie wyglądało

dodam że w pasku mam niższe zawieszenie

i te pare cm na profilu by pomogło

 

Nie zyskasz paru cm, wartośc profilu nie jest wartościa wyrażana w mm tak jak szerokośc opony, tylko jest procentowym odpowiednikiem jej szerokości. Jeździ pełno samochodów z takimi oponami na feldze 7" (ja również). Fabrycznie na ten rozmiar felgi szły 205/60/15.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To standardowy rozmiar alum u passka

Ja mam alusy i standardowy(fabryczny) rozmiar alusa to 205/60/15 nawet zapas mam alu i też taka opona siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
205/60/15

 

Też miałem ten rozmiar na 15 ale on występuje jako zamiennik rozmiaru 195/65/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy w sedanie taki komplet bez poszerzania i na -40/40 się zmieści

8,5J18 ET36

10J18 ET42

:638::638::638::638::638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko czy w sedanie taki komplet bez poszerzania i na -40/40 się zmieści

8,5J18 ET36

10J18 ET42

:638::638::638::638::638:

w/g mnie to powinno wejść,tylko z przodem może być na styk lub oponę 215/40 i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na oku felgi jak niżej a co za tym idzie pytanie:

9x17 et 47

10x17 et 35

czy to nie bedzie zawadzało o amory i czy nie bedzie wystawało poza obrys b5 3b variant ??

zawias seria

jesli wejda i bedzie ok to jaka max opona bo mam w garazu 2x235/45 i 2x255/45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy do Passka B5 z przed liftingu podejdą te felgi:

http://allegro.pl/item855115067_felgi_aluminiowe_16_borbet_mercedes_5x112.html

 

według danych z licytacji to:7Jx16" Rozstaw śrub 5x112 ET 50

cena jest bardzo atrakcyjna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy to wejdzie do b5 sedan:

przód: 19"x8.5 et25

tył: 19"x9.5 et35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy to wejdzie do b5 sedan:

przód: 19"x8.5 et25

tył: 19"x9.5 et35

 

Witaj. Przy tej szerokości i Et przód będzie wychodził poza obrys auta. Tył jeżeli nie będziesz auta obniżał to wejdzie. Pzdr.

Edytowane przez marcin_B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam pytanie czy do Passka B5 z przed liftingu podejdą te felgi:

http://allegro.pl/item855115067_felgi_aluminiowe_16_borbet_mercedes_5x112.html

 

według danych z licytacji to:7Jx16" Rozstaw śrub 5x112 ET 50

cena jest bardzo atrakcyjna:)

ja jeżdżę na takich parametrach felg,ale niestety nie patrzyłem czy wejdą na ET 50,bo od razu zakładałem dystanse,myślę że będą ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał Passat_Kamil

Witam,

Mam pytanie czy do Passka B5 z przed liftingu podejdą te felgi:

http://allegro.pl/item855115067_felg...des_5x112.html

 

według danych z licytacji to:7Jx16" Rozstaw śrub 5x112 ET 50

cena jest bardzo atrakcyjna

 

ja jeżdżę na takich parametrach felg,ale niestety nie patrzyłem czy wejdą na ET 50,bo od razu zakładałem dystanse,myślę że będą ok

 

a jaka grubość dystansów?? miałem nadzieje że wejdą bez problemów.

A jak kolego komfort - twardo się zrobiło i zawiecha dostaje po tyłku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym ET50 wejda bez problemu nie musisz miec żadnych dystansów .Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanko , czy spotkał się ktoś na tyle w variancie z szerszą oponą niż 245 ? Bo tak patrzyłem na kilka passków na 18' i 19' i 245 to max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Passat_Kamil

Witam,

Mam pytanie czy do Passka B5 z przed liftingu podejdą te felgi:

http://allegro.pl/item855115067_felg...des_5x112.html

 

według danych z licytacji to:7Jx16" Rozstaw śrub 5x112 ET 50

cena jest bardzo atrakcyjna

 

ja jeżdżę na takich parametrach felg,ale niestety nie patrzyłem czy wejdą na ET 50,bo od razu zakładałem dystanse,myślę że będą ok

 

a jaka grubość dystansów?? miałem nadzieje że wejdą bez problemów.

A jak kolego komfort - twardo się zrobiło i zawiecha dostaje po tyłku??

dystans 1cm,moim zdaniem wejdą bez dystansów,co to znaczy twardo i że zawiecha dostaje po tyłku,od czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
245
255/35/18" i ci powiem, ze drugi raz bym nie zalozyl, bo wieki balon sie robi (mialem takowe na tyle przy skreconym gwincie) wszystko bylo oki dopuki nie wiozlem 2 osob na tyle, bo wtedy blotnikiem zaczynal zcinac zewn czesc opony.

z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie ma co ladowac wiekszej (szerszej) opony niz 225/40/18" ; co do 19" ja ide w 215/35/19" gdyz nie ma na rynku wezszych; a przy 9" szeroklosci feli, bedzie naciag jak ta lala :D na obecna chwile mam na nich 225/35/19" na 9J ale to jeszcze nie to ;)

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znam się za bardzo i sie zastanawiam czy nie będzie miało wpływu na komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambola4

ja jezdze na 205 /60/15 i jest ok a chcialbym sie dowiedziec jaki olej jest najlepszy do 2L petrol B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a chcialbym sie dowiedziec jaki olej jest najlepszy do 2L petrol B5

 

Ale te pytanie to nie bardzo w temacie o felgach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobs możesz fotkę z bliska pokazać tej 225/35/19 ? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności