Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da rady...

Już 8x18 z et 35 jest równo z przednim błotnikiem.

A tu wystaje 7 mm bardziej z et i 6 mm bardziej z szerokości.

Razem 13 mm już poza błotnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Podam inny rozmiar felg 18x8,5 et 45 da rade z nimi do paska 3B B5,mam jeszcze dylemat szerokości opon na rozmiar w/w felg 215/40 czy 225/40. oczywiscie passat na kicie eibach ok -60mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki. Podam inny rozmiar felg 18x8,5 et 45 da rade z nimi do paska 3B B5,mam jeszcze dylemat szerokości opon na rozmiar w/w felg 215/40 czy 225/40. oczywiscie passat na kicie eibach ok -60mm.

wejdą zarówno 225/40 jak i węższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do passata b5 3b zmieszczą się 17stki z oponami o profilu 55? np 215/55r17 albo 225/55r17 wejdzie to w nadkola czy to już za duży obwód koła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy do passata b5 3b zmieszczą się 17stki z oponami o profilu 55? np 215/55r17 albo 225/55r17 wejdzie to w nadkola czy to już za duży obwód koła?

zmieniłeś auto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a co sadicie o tych felach "8D0 601 025P"- 6J16 ET40 Powinno byc ok

pochodza od Audi A4 S4

0c65c6270c27658em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie.Wiem,wiele potu tu się już wylało,a ja dalej swoje.Powiedzcie mi proszę,konkretnie na moim przykładzie,czy to będzie działać.

Pierwsze felgi to 8.5" z ET40 ; drugie 8.5" z ET30.

Na te kółka chciałbym nałożyć opony 235/40/18.

Na oko widzę,że z tyłu podejdzie,ale boję się o przód,chociaż............... Wszyscy mówią,że felga z ET35 jest na równo z błotnikiem,a tymczasem ja mam teraz 8" z ET35 i z przodu mam dystans,dokładnie nie pamiętam,ale 3mm lub 5mm,z tyłu natomiast przy tym samym ET mam 7mm dystans.

Więc tak sobie myślę,że te z ET30 (bo akurat mi się bardziej podobają) powinny chyba z przodu na styk podejść ? Jeśli jestem w błędzie,to mnie wyprostujcie.

Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam Piotrek

 

 

 

 

http://moto.allegro.pl/felgi-nowe-tomason-8-5x18-5x112-audi-vw-mercedes-i1623655549.html#galler

http://moto.allegro.pl/felgi-nowe-tomason-8-5jx18-5x112-vw-seat-skoda-i1623655553.html#galleryy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu ET 32 i 8,5" oponki 225/40/18 i jest na równo z błotnikiem,wydaje mi sie że ET30 bedzie minimalnie wystawać...ale będzie ok:)pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy koło 18x8.5 et 33 opona 215/40/18 zmieszczę w passku 3B 2.8 synhro,chodzi o przód a na tył 18x8,5 et 33 opona 245/35/18.Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić felgi 18 " do mojego passata. niestety osoba kupująca nie jest w stanie powiedzieć jakie mają ET (typowy angol) powedział mi że pochodzą z golfa mk4 nie miał żadnych dystansów. stąd moje pytanie jaki zakres et może być w takim golfie. w passacie to od 38 do 45. może ktoś ma wiedzę czy takie felgi podejdą. dodam że nie interesuje zakładanie żadnych dystansów.z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf 4 ma rozstaw 5x100, a Ty potrzebujesz 5x112 więc o et nie masz się już co martwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam zamiar kupić felgi 18 " do mojego passata. niestety osoba kupująca nie jest w stanie powiedzieć jakie mają ET

 

To jest już Was dwóch kupujących.

Powinniście coś uradzić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golf 4 ma rozstaw 5x100, a Ty potrzebujesz 5x112 więc o et nie masz się już co martwić...

te felgi są 5x100 i 5x112 taki uniwersal.repliki rs8 od audi

 

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:34 ----------

 

To jest już Was dwóch kupujących.
chciałem napisać sprzedający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podejdzie:respect.pisałem sms bo myslałem że w robocie jesteś.pozdrawiam

trzeba licytować zatem, bo najlepsze to że felg jest 5:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze mi ktos napisac czy nie beda obcierały o nadkola i beda pasowały do mojego passka felgi z oponami 215/50/17 ET 45 . Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najlepszym rozwiązaniem przy 17 cali jest 225/45 R17 ale wiem że niektórzy zakładają 215/50 R17 ale jak na tym auto będzie stało i czy nie będzie przekłamywało w prędkości to niewiem.muszisz pytać takich co mają taki zestaw.osobiście bym takich nie zakładał.et 45 jest w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek jeżeli to takie repliki rs8 jak mam ja to na 99% będzie to 18 8J et35

pasują idealnie nie trzeba już dystansu bo są max wysuniete na boki (przód)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzeki Maciej to są identyczne jak Twoje.rozumiem że masz gumę 225/40/18 do nich?pozatym jak je kupię to udeżę do Ciebie jak najlepiej je samemu odnowić, bo widziałem że działałeś ze swoimi.ale nie zapeszam narazie

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności