Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

he he he sam je planowalem zakupuic ale ta cena troche spora noi szerokosc opony tez 235 , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opony do wywalenia ale felga wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he he sam je planowalem zakupuic ale ta cena troche spora noi szerokosc opony tez 235 , pozdrawiam

 

przed chwilą miałem włożone:

 

przód 17" 215/45 ET45 7.5"

tył 17" 235/45 ET45 7.5"

 

i nie było najmniejszego problemu z tym, fakt że tamte to 18" ale patrząc dziś na te to hmm

 

a cena, wydaje mi się, że nie dużo woła za nie, biorąc pod uwagę że to ori i opony dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/alufegi-5x112-vw-oryginal-passat-cc-scirocco-i2314808921.html

 

Panowie i Panie czy wejdzie te cudo do 3BG Variant, seryjne zawieszenie lecz w przyszłości planuję -30mm bądź -40mm

 

Pozdrawiam

a ja myślałem że to za 4 koła te 900 zł :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosiłbym o fachową odpowiedź i zależy mi na czasie. Chcę kupić dzisiaj do B5 felgi aluminiowe http://moto.allegro.pl/felgi-alus-16-5x112-origaly-vw-passat-b6-i2419799959.html mają ET 37, 16" (na ostatnim zdjęciu widać zarysowanie czy nie będzie to w niczym przeszkadzać oprócz wizualnego efektu). Opona jaką chcę kupić to Vredestein 205/55r16 91V czy będzie to współgrać i czy nie będzie żadnego problemu? I ewentualne proszę opinie o tej gumie.

Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie one są wszystkie podarte, jeżeli chodzi o ostatnią to jeżeli nie jest pęknięta lub krzywa nie będzie nic przeszkadzać. Co do et37, jężeli felga nie jest szersza jak 7,5j to będzie spoko. Opona o której piszesz też będzie pasować. Przyznam ze cena tego kompletu chyba nie za atrakcyjna cały do odświeżenia moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumy już kupiłem a z felami nie wiem co zrobić. Czy znajdę do 1000zł jakieś w miarę felgi, albo może znacie jakieś miejsce gdzie można coś fajnego, niedrogiego kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto szuka ten znajdzie, ja szukałem sporo czasu aż znalazłem to co mnie interesowało. Jak coś jest w dobrej cenie to się szybko sprzedaje. Ja szukałem 2-3razy dziennie na świeżo wystawionych aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do kupienia felgi rozmiar 18cali wraz z oponami. Koła były wcześniej założone na peugeocie. ET wynosi 35 jedynie rozstaw śrub jest inny. Koleś od którego mogę je kupić chciał montować je w pasku b5 ale od znajomego kupił 17 cali od paska CC i te poszły w odstawkę. Mówił coś że są śruby pływające którymi można lekko zmienić rozstaw śrub. Czy da rade zmienić rozstaw z 5x108 na 5x112 bo chyba takie są w peugeocie? Czy ktoś z was robił coś takiego? Dodam że opony to Dunlop SP Sport 9000 225/45/18 maja przejechane ok 15tys km. Poniżej dodaje link ze zdjęciem koła.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/823/alus18.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300zł może nawet udało by się za 1200zł ale niestety nie wejdą

 

 

Mam inne felgi do kupienia 5x112, szerokość 7,5J, ET 50, średnica otworu centrującego- 70 czy jest szansa aby felgi mimo dużego ET weszły bez dystansów i wyglądało to w miarę dobrze ? Niestety nie mam możliwości zamontowania w samochodzie i sprawdzenia bo furka jest u mechanika. Niżej zdjęcie koła

 

http://imageshack.us/photo/my-images/85/alusm.jpg/

Edytowane przez Piotrasek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,kupiłem ostatnio felgi takie jak na fotce i mam pytanie jakie to felgi i czy można kupić same dekielki ?

Felgi rozmiar 7jx16 ET35h2 z 10 0tworami na śruby.

dzięki za info.

foto w linku:

http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc03341k.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/211/dsc03339w.jpg/

Edytowane przez Vittoriok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Pasku mam założone koła 7J16H2 ET45 205/55/16, takie samo tylko stalowe mam w zapasie, mam do kupienia felgi z oponami na zimę w takim rozmiarze 7Jx16H2 ET37 205/55/16 będzie git czy szukać czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok, nieco szerzej stoją (po 8 mm na stronę) i auto bardziej się brudzi, ale lepiej się prowadzi... To felgi od B5 FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie ok, nieco szerzej stoją (po 8 mm na stronę) i auto bardziej się brudzi, ale lepiej się prowadzi... To felgi od B5 FL.

 

kwestia brudzenia przy czarnej perle i w dodatku w zimie jest i tak dyskusyjna hehe, chodzi mi o techniczną stronę czy nie zaszkodzę napędowi itd ale skoro jest ok i poprawi się prowadzenie to super dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dużo z et 35 - 7.5 cala, 8 cali, wszystko hulało jak trza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to dobrze uspokoiłeś mnie, a jest okazja na dobre gumy i koła grzech nie skorzystać zastanawiało mnie tylko to wysunięcie w przed lifcie jest chyba zalecane 38-45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też i w przedlifcie et 35 z felgą 7.5 lub 8 calową, która przez swoją szerokość jeszcze bardziej wystaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności