Skocz do zawartości
Gość dudek

Polecany zestaw narzedzi do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Jonnesway posiadam pare nasadek i komplet nasadowych i wpustowych imbusow torxow, splinow itd i uwazam ze te sa najlepsze do amatorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał coval-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkie te zestawy to chiński wyrób. Jakościowo to ta sama półka. Poszukaj sobie yato, w tej cenie znajdziesz podobny zestaw, ale mają już nowsze gumowane grzechotki. Co byś nie wybrał, do amatorki starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny zestaw oczywiście chiński mała grzechotka już umiera ale same nasadki są nie do zajechania w normalnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

coval-a używa mój kolega, ja mam podobny zestaw Honitona i oba te zestawy dają radę w domowym warsztacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Sądzicie o narzędziach NEO ???

 

http://allegro.pl/klucze-nasadowe-1-4-i-1-2-kmpl-71-cz-08-635-neo-i2898117417.html

 

ja mam na razie taki do malych robótek :

 

http://allegro.pl/klucze-nasadowe-1-4-kpl-34-cz-08-601-neo-i2913188506.html

Edytowane przez struna38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To samo co Yato, Honiton, Coval itp... tylko wypolerowane i kolorowe aby ładnie na półce wyglądały i przyciągały klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie taki komplet wiadomo oryginały to nie są ale dla amatora starcza.Tylko musiałem gąbkę(ta w środku która odpowiada za utrzymanie wszystkich części na miejscu) musiałem wymienić na 2x grubszą bo po zamknięciu wszystko latało w środku.Poza tym ok cały czas się do czegoś przydają:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w Castoramie kupiłem zestaw kluczy Yato za 250 zł i jestem zadowolony;d już kilka razy go używałem i bardzo się przydał:P Dużo części przez co można bez problemu grzebać w aucie nie latając co chwila po nowe narzędzia jak to już wcześniej wspomniano tutaj w domowych warunkach te zestawy bardzo dobrze się spisują;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-108-...881981849.html

 

Ja mam identyczny komplet od 3 lat i wszystko OK. Użuwam go dosyć inensywnie. Mała grzechotka ma tyle mocy że urwała 2 śruby 8 trzymające tylniamortyzator w b3 ;)he he

Edytowane przez bmateuszd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gedore Carolus Solid Line 78 ma ktoś coś takiego???

 

Szukam też z Proxxona, lub Corony. Coś w miarę taniego a żeby posłużyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gedore Carolus Solid Line 78 ma ktoś coś takiego???.

Ja mam Podobne, ale Gedore. Cena zabija, ale jakość jest tip top + gwarancja dożywotnia. Nie wiem jak się sprawują te Carolus, to będzie jakaś budżetowa marka Gedore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności