Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ormowiec napisał jak należy.

Ja założyłem swego czasu w miejsce halogenów dzienne światła Wesemu. Podłaczyłem pod nową instalację na przekaźniku załączanym po zapłonie.

picture.php?albumid=248&pictureid=1567

Cieszyłem się tymi światłami 2,5 miesiąca, po czym pewna kobieta pozbawiła mnie ich, razem ze zderzakiem, błotnikami i maską.

Drugi raz nie zakładałem już, gdyż pierwotnie koszt wyniósł mnie ponad 100 zł, zatem jakbym miał znowu wydawać taką kasę, to juz biznes nieopłacalny (jeżdżę na gazie, zatem oszczędności ze spadku zuzycia paliwa sa mizerne).

Żarówki w reflektorach mam Nightbreakery H4 Osrama, odbłyśniki dopieszczone, ładnie świecą, nawet nie muszę wzmacniać ich zasilaniem bezposrednio z aku. Latam na tych żarówkach od 10 czerwca, na razie bez niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomijając to, że muszą gasnąć po włączeniu świateł mijania toi tak nie można :/ No chyba że dopasować w to miejsce jakieś lampki do tego przeznaczone ... O ile takie są ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że helle te za 130 zł wyglądałyby OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn w miejscu halogenów masz dzienne które się palą bez innych świateł - tak ??

Jeżeli tak to czy niebiescy za to się nie czepiają ??

Ja mam oryginalne halogeny hella i chciałbym je wykorzystać, tylko nie wiem jak to z punktu prawnego wygląda

Remek mam je zamontowane w dziurach po halogenach, wykorzystałem kable do wyłącznika żeby nie robić pajęczyny pod maską, tam + jest wycięty i połączony z przekaźnikiem ,który włącza dzienne.Przkaźnik jest z podwójną zworą czyli umożliwia włączenie 2 obwodów na raz ,robiłem to 2 lata temu dlatego włączają sie też postojowe tylne,przednie sa wyseparowane diodami. cewka przekaźnika włączona w+ po stacyjce a masa z zasilania świateł głównych pomiędzy klawiszem a przełącznikiem , nie ma dodatkowego wyłącznika dzienne gasną jak włączasz światła i to tyle , A policja ? narazie 2 razy walczyłem 2 razy wygrałem , raz był policjant oblatany w temacie i poczytał oznaczenia na kloszach lamp i skończyło sie na "chodź pan dmuchnąć"2 raz poczytał sobie chomologacje , która była w zestawie lamp , chyba gówno zrozumiał z tego ale przeszło pozytywnie i tak sobie świece dalej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w moim b4 mam od poprzedniego właściciela białe xnenony,sprawdzając z innymi żarówkami dają więcej światła,jest jakby bielsze,ale jadąc już po zmierzchu,wydaje mi się ,że za mało dają światła,albo może to wina odblasków w lampach? jak sądzicie?

z góry dzieki za porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności