Skocz do zawartości
dar_wawa

1,8T, AWT zimny ciężko pali

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zalapie to wyskakuje CHECK. Nie spisalem nru bledu, ale byla mowa o braku kontaktu z czujnikiem silnika, czy jakos tak.

Mariusz w tym silniku czujnik na czujniku. Dobrze by było jak byś dokładnie zapisał jaki to błąd.

Na Pb nie zauwazylem takich problemow.

A co na LPG uruchamiasz silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co na LPG uruchamiasz silnik?
Cieply start mam aktywny, wiec tak.

Tylko na zimnym zawsze na Pb.

 

Czyatlem o problemach z reulatorem cisnienia paliwa, ale on dawal o sobie znac przy odpalaniu na zimnym a nie na cieplym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyatlem o problemach z reulatorem cisnienia paliwa, ale on dawal o sobie znac przy odpalaniu na zimnym a nie na cieplym.

Regulator nic nie ma do uruchamiania na LPG. Szkoda, że zbagatelizowałeś ten błąd. Jak go odczytasz to wklej tu. Może przylewa go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj grata i kup drugiego :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedaj grata i kup drugiego
To juz jest ten drugi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta. Mianowicie ostatnio były problemy z autem i zanim znalazłem przyczynę rozebralem sporo części i teraz mam problem z odpalaniem auta muszę długo kręcić zanim złapie nawet jak postoi 30 min już nie łapie od razu. Teraz moje podejrzenia wyciągnąłem regulator ciśnienia paliwa na listwie i czy teraz mogła wystąpić jakas nieszczelnosc i dlatego po postoju ciężko mu odpalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gaz to go zakręć na butli , jeśli nie pomoże lub nie masz gazu to odepnij wtyczkę przepływomierza , odpięcie wtyczki skutkuje minimalnym spadkiem mocy i podobno wzrostem spalania.Jeśli się poprawi szukaj nieszczelności lub przepływka do wymiany i po wymianie konieczna kasacja błędów.

Edytowane przez robertfx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności