Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil, Michał sprawdzcie poczte.

 

A na marginesie do takiego czegoś:

 

a też bym był zainteresowany schematem zamka centralnego do B5. Nie wiem od czego mam się zabra,,, jak dostane schemacik to postaram sie go rozgrysc i jak mi sie uda to zaraz kupuje sterownik centrala z domykaniem szyb i sterowaniem na kierunki .. moze ma ktos sprawdzony sprzet?? pozdro i prosze o odp .

 

 

Nie potrzebujesz studiować schematu. Wpinasz się w drzwiach kierowcy w dwa kable (lock, unlock) i po wszystkiemu. Sterownik Zamstera proponuje. W sumie też lipka, ale przynajmniej nie będą Ci go sąsiedzi innymi pilotami otwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Sterownik Zamstera proponuje. W sumie też lipka,

 

dlaczego lipka?? nie kapuje

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

 

kolego Stren czy uwazasz ta centralke za dobra??

http://sklep.amt-alarmy.pl/index.php?t=2299&g=78&q=&r=0&rg=0&sg=

taka wlasnie chce kupic

a tu mam druga propozycje

http://sklep.amt-alarmy.pl/index.php?t=1536&g=78&q=&r=0&rg=0&sg=

 

czym sie roznia te centralki od siebie oproc cena (2 zł) i ksztaltem scyzoryka czy obydwa scyzoryki podejda pod grot od passata ?? ja jestem bardzie za druga opcją ze wzgledow estetycznych . ale nie oto tu chodzi wypowiedz sie prosze na ten temat

Edytowane przez krecha89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego lipka?? nie kapuje

 

Mówię lipka bo nie jest to klasa profesjonalna. Jednak obiektywnie mówiąc niewiele produktów z alarmówki mnie zachwyca, więc za bardzo się tym nie przejmuj. Zamster to taki przeciętniak, ale od strony elektronicznej dobrze zrobiony. Działa, nie świruje, radio w miarę dobre.... W tej cenie nic mądrzejszego nie znajdziesz. Nie licz jednak na super trwałość pilotów, to słaba strona tego sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o schematy centralnego o modułu jeśli ktoś posiada :D

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również poproszę ten schemat [email protected]

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysius

z innej beczki pytanko czy wie ktos jak zaprogramowac pilot centralnego zamka cobra 1046 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki pytanko czy wie ktos jak zaprogramowac pilot centralnego zamka cobra 1046 ?

 

Pytałeś u dystrybutora cobry na nasz piękny kraj? Jeśli jeszcze nie zwinęli interesu to Ci pomogą.

 

"Italsec" Leszek Stanisz

00-401 Warszawa, al. 3 Maja 5b

tel. 022 622 80 10, fax 022 622 91 00

 

Jeśli nie będa umieli pomóc to podaj maila i jak znajdę w moich czeluściach dysku to poślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też poprosze o schemat centralnego zamka Passat B5.

[email protected]

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak ktoś jest z Inowrocławia lub okolic to chętnie pomogę w podłączeniu centralnego lub alarmu do prawie każdego autka g.g 4353350;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyskry

Mnie dzis przecwiczył alarm microcar to znaczy nie mogę znaleźć kabelka od otwierania drzwi powinien byc czerwono niebieski ale nie pasuje wiec jak ktos miał podobny problem prosze o kontakt i prosze oczywiscie o przesłanie schematu na [email protected] dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o schemat centralnego zamka. [email protected] już 2 dni walczę z tylna klapa i nie umiem dojść do ładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko.no to ja też bym prosił o schemata centralnego zamka do b5 (3b).z góry dzięki :)[email protected]

Edytowane przez angelspeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podać rozpiskę (oznaczenie) przewodów kostki (mikroprzełącznika)zamka klapy bagażnika w kombi? Tak łopatologicznie, co to są za kable dokąd idą i co one robią.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności