Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mogę poprosić o schemat centralnego zamka rok 1997 z góry ślicznie dziękuje mój mail to [email protected].

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym poprosił o schemat centralnego zamka [email protected] . U mnie przypadłość jest taka że najprawdopodobniej brakuje mi "masy" w drzwiach. Centralny na pilota działa tylko na tylne drzwi. Aby zamknąć lub otworzyć autko muszę otwierać kluczykiem. Jak otwieram od strony kierowcy to otwierają się drzwi tylne z obu stron i przednie od kierowcy. Od pasażera muszę otwierać klamką wewnętrzną. Z kolei jak otwieram od strony pasażera kluczykiem to też otwierają się tylne z obu stron i przednie od strony pasażera. A to że w lewych drzwiach może brakować masy stwierdzam po tym, że do światełka od drzwiami dochodzi plus a brakuje właśnie masy i światełko się nie świeci. Od strony pasażera jest OK. Proszę o schemat i ewentualną poradę. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flipek87

Witam serdecznie. Potrzebuję schemat centralnego zamka do passata b5 kombi. Proszę o pomoc z góry dziękuję. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nieco odkopie temat.

Mam pytanko, potrzebuję odciąć kabelek dzięki któremu jak będę otwierał samochód z kluczyka to zacznie wyć a jak z pilota to będzie rozbrajał alarm.

Ponoć można odciąć kabel w drzwiach kierowcy. O ile dobrze się orientuje jest to kosztem domykania lub otwierania szyb z kluczyka.

Czy ktoś wie o co mi chodzi i wie który to kabelek?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to proszę o przesłanie schematu centralnego zamka do B5 na adres: [email protected]

Z góry wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę na [email protected] schemacik do Passat'a 1998 Variant.

Poszło:dobrze

 

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

 

Jat tez poprosze schemacik na [email protected] Moj pasacik to 1.8 20v s 1999r. dzieki:manga

Poszło:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności