Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

ak ktos by mogl mi przeslac jakis schemat jak mozna sie podpiac pod kierunki to bylbym bardzo wdzieczny

 

Niepotrzebny do tego schemat. Wyjście z centralki zdalnego sterowania odepnij ze świateł a podepnij do przewodu czarno-zielonego i czarno-białego. Znajdziesz je pod plastikiem progowym przy nogach kierowcy. Gdyby przypadkiem Twój sterownik miał tylko jedno wyjście (czasem się zdarza) to podziel sygnał na dwa kierunki diodami prostowniczymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy również mogę poprosić o schemat do B4 94r. Kombi mój emaill [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatson2

Witam!

Mam Passata B4 1,9TD Biker 96r. Czy może ktoś ma schemat podłączenia sterownika do centralnego zamka żeby otwierać i zamykać z pilota? był bym bardzo wdzięczny! to mój e-mail.

[email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy również mogę poprosić o schemat do B4 94r. Kombi mój emaill [email protected]

 

Przy zamkach pneumatycznych sterowanie centralem podłączasz do przewodów szarego (lock) i zielonego (unlock), przewody te znajdziecie w okablowaniu wychodzącym z drzwi kierowcy. Steruje się je impulsem dodatnim i czas impulsu trzeba wydłużyć na 2-3 sekundy jak przystało na pneumanty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jasina6

Panowie równiez dołączam się do prośby i wyslijcie schemacik na [email protected] . Z gory serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

 

---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

 

Chodzi mi o passacika B5 rok 98:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xwaldek1 masz moze schemat do B3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to proszę o przesłanie schematu centralnego zamka do B5 na adres: [email protected]

Z góry wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bronek39- poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałęm

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się z miłą checią podepnę pod temat i poproszę o schemacik do centralnego

passat b5 1997 1.9 tdi ahu kombi

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za opóźnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o schemat instalacji centralnego zamka passata B5 z 2003r 1.9tdi 131km dokładnie to chodzi mi o opis kostki w słupku do tylnych drzwi [email protected]

Edytowane przez bodzio1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a też bym był zainteresowany schematem zamka centralnego do B5. Nie wiem od czego mam się zabra,,, jak dostane schemacik to postaram sie go rozgrysc i jak mi sie uda to zaraz kupuje sterownik centrala z domykaniem szyb i sterowaniem na kierunki .. moze ma ktos sprawdzony sprzet?? pozdro i prosze o odp . [email protected] lub na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności