Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana kart SIM pomogła wszystko działa super. Tomek duże dzięki oraz podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi przy modemie premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, za kilka dni kończy mi sie umowa u obecnego operatora i przechodze do innego(telefon pozostaje ten sam co jest sparowany w autku), nie bedzie wymieniony i teraz chciałbym sie dowiedziec czy przekładam samo sim i wszystko bedzie grało tak jak do tej pory, czy coś trzeba bedzie od nowa parować z autem, moduł to 3c8 ...730c

na jakiej pozycji lepiej miec ustawiony bt- hf czy premium, co jest lepsze?? z dwumiesiecznego doświadczenia wiem tylko ze na premium mam znacznie słabszy zasięg, jezdzac po wioskach w tel mam powiedzmy 1 kreske ale mam jakby nie było ten zasięg, natomiast bedąc sparowany z premium i robiąc tą samą trase , zasięgu praktycznie nie mam, wyswietlany na fis sporadycznie, jeżdzac po mieście takich problemów nie ma oczywiście. pocieszam się tylko tym ze za pare dni przechodze do play a on od 1 korzysta podobno z nadajnikow wszystkich operatorów, tak wiec zobaczymy jak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilne pytanie, czy galaxy s5 z androidem 5.0 połaczy się po rsap , moduł to 3c8....730C chce kupić ten telefon ale musze wiedziec czy połączy sie normalnie czy trzeba coś bedzie rotować czego bym nie chciał i sprawi to ze tego fona raczej nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Galaxy S3 działał, ale odradzam Ci pracę w tym trybie. Jest to mega wkurzające bo:

- SMSy zostają w telefonie samochodowym

- nie możesz sprawdzić poczty na telefonie, gdy jest w tym trybie bo nie ma połączenia z siecią. Można to obejść udostępniająć WiFi w telefonie samochodowym, ale to chyba dopiero od 730D (musi być*ponadto skonfigurowany APN w aucie).

Generalnie też*byłem napalony na RSAP przez jakiś czas, ale mi przeszło jak zacząłem używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam s3 i wiem że działa w kazdym trybie, co do rsap, może i wkurzające ale mi to nie przeszkadza a sms'y pisze 5x w roku i otzymuje tez żadko. Mam możliwosc kupienia s5 z andkiem 5.0 i własnie chce wiedziec czy tez bedzie kompatybilna z tym zestawema bez zadnych dodatkowych grzebań w rocie a nigdzie o tym nie moge znaleźć, co jest zależne do tego czy kupić czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, prosze Was o opowiedz czy moduł 5N0035730D odbluguje smsy na wyswietlaczu radia?

Dziala mi wszystko na FIS- smsy przychodza jesli jestem w trybie premium (galaxy s4) i wyswietlaja sie ale tylko na FIS

 

-Nie mam zakladki SMS na RCD510 i tez przychodzace smsy nie wyswietlaja sie tam.

-Nie mam tez zadnego dzwieku powiadomienia o nowym sms na FIS.

 

Kilka osob mowi mi ze moduł napewno to obsluguje, czy to wina RCD510 czy cos innego, moze kodowanie?

 

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam s3 i wiem że działa w kazdym trybie, co do rsap, może i wkurzające ale mi to nie przeszkadza a sms'y pisze 5x w roku i otzymuje tez żadko. Mam możliwosc kupienia s5 z andkiem 5.0 i własnie chce wiedziec czy tez bedzie kompatybilna z tym zestawema bez zadnych dodatkowych grzebań w rocie a nigdzie o tym nie moge znaleźć, co jest zależne do tego czy kupić czy nie

 

Cześć, bez problemu używam SGS5 z androidem 5.0 na module 5N0035730B, więc ty też nie powinieneś mieć obaw. Ja dla świętego spokoju zawsze ściągam brand operatora (w serwisie samsunga i bez opłat).

Pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moduł 3C8 035 730D podłączony działa z Iphone5 i co dziwne Sony Xperia z Android 4.4.2 a galaxy Note3 z Adroid 4.4.2 nie udostępnia karty SIM w trakcie parowania przerywa. Jestem po rozmowie z BOA Samsung i otrzymałem dwie sprzeczne informacje jedna to taka, że Note3 wspiera RSAP a druga to taka, że andoid nie wspiera RSAP.

 

Czy moze testowałeś z iPhone6 lub iOS 8.1.2, bo mam taki i mój moduł nie działa, ale nie sprawdziłęm dokładnie jaki mam (zakładam, że taki z 2009r.) Przymierzam się do kupna takiego jak ty i nie chciałbym wydać kasy w błoto.

BTW jak to działa, bo iPhone nie ma rSAP.

Zaznaczam, że nie mogę jeilbreakować iPhona (pozatym aplikacja rSAP server nie działą na iOS 8), bo mi polityka firmy na to nie pozwala i nie będę mógł używać poczty.

 

Czytając zakładam, że muszę moduł przeprogramować za pomocą VCDS, zeby zadziałał. Ma ktoś dokładną instrukcje?

 

To bym kupił:

http://allegro.pl/vw-skoda-bluetooth-tel-3c8-035-730-d-3c8035730d-i5027668561.html

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moze testowałeś z iPhone6 lub iOS 8.1.2, bo mam taki i mój moduł nie działa, ale nie sprawdziłęm dokładnie jaki mam (zakładam, że taki z 2009r.) Przymierzam się do kupna takiego jak ty i nie chciałbym wydać kasy w błoto.

BTW jak to działa, bo iPhone nie ma rSAP.

Zaznaczam, że nie mogę jeilbreakować iPhona (pozatym aplikacja rSAP server nie działą na iOS 8), bo mi polityka firmy na to nie pozwala i nie będę mógł używać poczty.

 

Czytając zakładam, że muszę moduł przeprogramować za pomocą VCDS, zeby zadziałał. Ma ktoś dokładną instrukcje?

 

To bym kupił:

http://allegro.pl/vw-skoda-bluetooth-tel-3c8-035-730-d-3c8035730d-i5027668561.html

 

Mam dokładnie ten moduł i iPhone 6 plus. Działa bardzo dobrze ;-). iPhone nie działa w trybie rSAP, ale to naprawdę niewielka strata. Przez tydzień musiałem korzystać z Samsunga S3 i on łączył się w rSAP. Więcej kłopotów, niż pożytku (np. nie da się*kontynuować rozmowy gdy będziesz chciał się*zatrzymać i wysiąść z auta - wyjęcie kluczyka rozłączy rozmowę, SMSy i lista rozmów zostają w "telefonie samochodowym", więc jeśli zadzwoni do Ciebie nieznany numer i będziesz chciał oddzwonić to d...pa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do założenia Bt. Przeczytałem wątek (trochę godzin na to potrzeba) i w sumie naszło mnie jedno pytanie Jeśli mam biały Fis i rcd510 ogólnie najlepiej jakbym kupił 3C8035730 B, ale w sumie większość telefonów ma problemy z rSAP to czy nie lepiej szukać modołów nie premium tylko oznaczonych na tej stronie ( http://www.sovag.fr/index.php/marque-vw/equipements/telephones-bluetooth jako basic ? Są trochę tańsze ale może jest jakiś kruczek o którym nie wiem (przynajmniej nie doczytałem się o nim)

 

jeszcze jedno pytanie, jaki nr ma wiązka bo też nie znalazłem.

 

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz łączyć sie przez rsap, możesz w ustawieniach na fisie ustawić moduł na hf i wtedy nie ma rsap,nie ma problemow z przerwaniem rozmowy po zgaszeniu auta lubb po odpaleniu i przejeciu karty przez moduł, z niezapisującymi sie kontaktami w tel, z sms'ami, zasieg masz z telefonu a nie z anteny samochodowej(ja np mam gorszy zasięg w trybie rsap z anteny zewnetrznej niż z telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem 3C8 035 730 D

http://allegro.pl/vw-skoda-bluetooth-tel-3c8-035-730-d-3c8035730d-i5027668561.html

 

Obecnie mam moduł 5N0 035 730 A

 

Czy wymiana plug&play ze starego na nowy mi zadziała, czy musze coś zmieniać przez VCDS?

Jeśli tak to może ktoś wspomóc jakąś instrukcją krok po kroku?

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

co prawda nie mam Passata, gdyż wymieniłem go na Tiguan'a, ale chyba w tym przypadku to nie ma znaczenia.

mój problem jest taki jak pewno wielu osób z tego forum, dlatego przeczytałem wiele stron z tego tematu szukając odpowiedzi, ale albo źle szukałem, albo nie znalazłem odpowiedzi bo w tym temacie stron jest bardzo dużo.

 

mam Tiguan'a z 2009r z radiem RNS 510.

mój telefon to Samsung SGS5 i łączę się z telefonem w samochodzie bez problemu, ale przez RSAP i dodatkową aplikację, którą mam w telefonie.

niestety jak telefon samochodowy się połączy to przejmuje dostęp do karty SIM i w SGS5 w ogóle nie mam dostępu do danych komórkowych więc nie mogę w czasie jazdy np. korzystać z map google oraz z Janosika :[

widziałem, że ktoś radził aby przełączyć w tryb HF, ale ja nie mam takiej możliwości, telefon po prostu się łączy i tyle.

szukałem w różnych opcjach, ale nigdzie nie znalazłem możliwości przełączenia w inny tryb działania.

 

kolega ma skodę octavia i pomimo, że jest z tego samego rocznika, bez problemu może korzystać z internetu w telefonie nawet jak się on połączy z telefonem samochodowym. najprawdopodobniej działa on wtedy w trybie HF, gdyż jak ktoś dzwoni to widzi to na swoim radiu RNS 510, ale również na zwykłym telefonie.

 

czy w moim samochodzie można jakoś to zmienić, aby też tak działało, bo obecnie jest to bardzo kłopotliwe?

 

 

pozdrawiam

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Niestety nie mam uprawnień do edycji swoich postów więc dodaję jeszcze jedną informację w nowym temacie.

Mój moduł bluetooth, który mam pod siedzeniem pasażera to: 5N0 035 730 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój moduł bluetooth, który mam pod siedzeniem pasażera to: 5N0 035 730 B

 

to jest Twoj problem

wymien na 3C8035730B, C, D i będzie tryb HF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest Twoj problem

wymien na 3C8035730B, C, D i będzie tryb HF

 

a czy mogę tak bez problemu wymienić na taki moduł i będzie od razu wszystko pasowało (wtyczki) czy muszę coś jeszcze zmienić?

 

a czy wtedy muszę jeszcze zmieniać coś w oprogramowaniu samochodu czy po prostu dzięki temu modułowi pojawią mi się od razu jakieś nowe funkcje np. zmiana na HF w ustawieniach telefonu w samochodzie?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

może jeszcze jedno pytanie, czym różnią się te moduły od siebie?

z tego co sprawdziłem na allegro to 3C8035730B jak i C są najczęściej z 2012r, a z końcówką D są z 2014r

niezależnie od końcówki wszystkie te moduły są w bardzo podobnej cenie (różnica 100-150zł) więc który najlepiej wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci kolega wyzej napisał w C i D masz hf a w B nie wiem. D dodatkowo różni się od C tym ze dziala jeszcze jako ruter wi-fi w samochodzie, ciągnac twój pakiet danych internetowych

kostki pasują, przepinasz tylko i ma hulać, ewentualnie sprawdź vcds w opci telefon 77 czy nie pliuje błędami, jak nie pluje to zostawiasz, jak pluje to troche zmienic kodowanie

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak ci kolega wyzej napisał w C i D masz hf a w B nie wiem. D dodatkowo różni się od C tym ze dziala jeszcze jako ruter wi-fi w samochodzie, ciągnac twój pakiet danych internetowych

kostki pasują, przepinasz tylko i ma hulać, ewentualnie sprawdź vcds w opci telefon 77 czy nie pliuje błędami, jak nie pluje to zostawiasz, jak pluje to troche zmienic kodowanie

 

super, dziękuję.

a przy okazji jeszcze pytanie od mojego znajomego, który ma samochód z 2007r i ma jeszcze większy problem niż ja.

w jego przypadku jego telefon Samsung SGS5 mini łączy się z telefonem samochodowym, ale nie można już zaimportować książki adresowej, więc nie widać kto dzwoni oraz nie można wybrać dzwonienia za pośrednictwem telefonu samochodowego (jedynie przez klawiaturę)

 

on ma jeszcze wyświetlacz z czerwonymi literkami, a jego moduł bluetooth to: 5N0 035 730 z Nokii.

 

czy w jego przypadku jest jakiś moduł, który będzie mu działał poprawnie z książką telefoniczną oraz w dalszym ciągu umożliwi obsługę telefonu z kierownicy?

 

 

a czy mój moduł może do niego pasować i wszystko będzie mu działać (mam na myśli książkę adresową, bo na danych komórkowych w Samsungu w czasie jazdy mu nie zależy)?

mój moduł ma dokładnie takie samo oznaczenie jak jego tylko z końcówką B czyli: 5N0 035 730 B

ja jednak w samochodzie mam już białe literki, a nie czerwone.

 

 

z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem nowy moduł. wypiąłem stary moduł, wpiąłem nowy i narazie poziom minimum wdrożenia osiągnięty. Telefon się łączy i działa.

Telefon to iPhone 6 z iOS 8.1.2

Wróciła ikona bluetooth w MEDIA i teraz pytanie jak to działa?

Kolejne podobno można udostępniać internet po WiFi dla innych urządzeń, jak to uruchomić?

 

PZDR

Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne podobno można udostępniać internet po WiFi dla innych urządzeń, jak to uruchomić?

telefon musi być połączony po rSAPie, w trybie HF nie ma tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności