Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam RNS 510 z modułem Premium. Niestety nie pamiętam teraz numeru. Niestety nie mogę się połączyć telefonem. Wyczytałem na forum iż w takim przypadku należy zmienić kodowanie modułu. I tutaj pojawia się problem - nie posiadam żadnego interfejsu.

Czy ktoś ze śląska (okolice Chorzowa, Katowic) mógłby mi pomóc zmienić to kodowanie?

 

Dobra wróciłem z większą ilością informacji :) mój moduł to: 1K8 035 730B. Proszę o pomoc co muszę zrobić abym mógł podłączyć telefon poprzez bluetooth. Tak jak pisałem ostatnio, wyczytałem na forum, że należy zmienić kodowanie modułu ale oczywiście można jest inaczej? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. p[rzy zakupie swojego passata zamontowany byl system glosnomowiacy firmy BLUETOUCH... i wszystko sie swieci ale... nie moge polaczyc sie z zadnym telefonem ... na ekranie monitorka tego urzadzenia wyskakuje ze nie ma telefonu.. podlaczylem kablem iphona(ponoc tylko z tymi urzadzeniami firmy APPLE wspolpracuje) i nic ... przez BT tez nie znajduje urzadzenia... zdjecie urzadzenia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55a3cc91ad8d8149.html a tu strona producenta http://www.bluetouch.de/HTMLengl/yzubehoer.html mial ktos z tym moze doczynienia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra wróciłem z większą ilością informacji :) mój moduł to: 1K8 035 730B.

 

to nie jest moduł premium tylko standard, proponuję poczytać tu http://forum.vw-passat.pl/threads/110960-instrukcja-podlaczenie-oraz-obsluga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia

 

witam. p[rzy zakupie swojego passata zamontowany byl system glosnomowiacy firmy BLUETOUCH... i wszystko sie swieci ale... nie moge polaczyc sie z zadnym telefonem ... na ekranie monitorka tego urzadzenia wyskakuje ze nie ma telefonu.. podlaczylem kablem iphona(ponoc tylko z tymi urzadzeniami firmy APPLE wspolpracuje) i nic ... przez BT tez nie znajduje urzadzenia... zdjecie urzadzenia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55a3cc91ad8d8149.html a tu strona producenta http://www.bluetouch.de/HTMLengl/yzubehoer.html mial ktos z tym moze doczynienia??

 

tym bardzie nie jest to ten temat, nie jest to w ogóle fabryczny zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze moze ktos mial z tym doczynienia i wie jak to uruchomic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie. Czy moduł BLUETOOTH 7P6035730K będzie pasował do Radia RCD 510. Passat z 2008r już z białymi zegarami (fis) i wielofunkcyjną kierownicą. Czy dodatkowo coś będę musiał kodować? Czy po podłączeniu będzie bez problemu działał. Ma ktoś doświadczenie z tym modułem?

Pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 3C8 035 730 RNS 510 i Samsunga S3 . Obsługuje RSAP łączy się poprawnie z książki korzysta prawidłowo ale często zdarza się , że rozłącza się w czasie jazdy co sygnalizuje na Fisie. Nie ma reguły ale występuje to w różnych okresach raz po 5 minutach innym razem po 15 min, czy po 40 min . Po ponownym połączeniu nieraz wytrzymuje nawet 5 i więcej godzin. Nie wiem co jest źle ustawione. Ściągnąłem ze dwie aplikacje RSAP ze sklepu w orange ale nie dają się w pełni załadować . Włączam zapobieganie przejściu w stan uśpienia i zrywanie połączeń bluetooth , ale otrzymuje komunikat że system rSAP nie został prawidłowo załadowany. Jest jakiś komunikat o rootowaniu telefonu ale aplikacja staje i nic dalej .Innym razem pokazuje się komunikat że ta aplikacja jest już wgrana. Ta sama karta SIM w innym telefonie np. w starszej nokii działa prawidłowo. Może ktoś wie co może być przyczyną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokie są uprzywilejowane;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coldman2

A ja mam pytanie o sama instalację zestawu głośnomówiącego. Moduł pod siedzeniem łączy się z czym i w którym miejscu? uchwyt pod adapter łączy się w którym miejscu z zestawem głośników samochodowych? Mam moduł 729 E pod siedzeniem, uchwyt i BT touch adapter. BT łączy się z samochodem i łączy się z komórką (Nokia C2) ale za nic nie ma audio ani mnie nie słychać ani ja nikogo nie słyszę. podczas dzwonienia w radiu pojawia się napis PHONE, ale ani dzwonka ani głosu rozmówcy nie słyszę ani rozmówca mojego. Sądzę że gdzieś coś jest wypięte, bo poprzedni właściciel miał zainstalowany inny zestaw głośnomówiący i po nim został mi się kabelek z wtyczką wielopinową i złączem antenowym. Może muszę go gdzieś wpiąć, albo gdzieś coś przepiąć? Nie wiem stąd moje pytanie jak wygląda instalacja-gdzie co idzie i gdzie co i w co się wpina?w załączeniu fotka tej wtyczki co mi wystaje spad tunelu środkowegoZdjęcie0381.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie działać większość telefonó z androidem po instalacji alikacji rSAP ze sklepu play( koszt 37zł). osobiście kupiłem i kożystam caly czas i działa bezproblemowo.

 

KORZYSTAM

 

Czy tak rzeczywiście jest? Mam do wyboru Sony Xperię L lub M ale z tego co czytałem, to standardowo Soniaki nie obsługują RSAP ale są dostępne aplikacje na adroida umożliwiające komunikację przez RSAP. Czy te aplikacje rzeczywiście działają z Soniakami? Chyba że można się połączyć przez Xperię za pomocą innego protokołu (HFP??), pytanie tylko czy mój moduł to obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "większości" telefonów to bym polemizował.... Lepiej powiedzieć,że część telefonów działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie wymieniłem kartę sim po czym wymieniłem telefon i na galaxy s 2 jak i teraz na s 5 łączy się w tryb premium ale po 30 s na liczniku wyskakuje mi komunikat " brak położenia z telefonem " . I tak ze 3 razy auto chce sie polaczyc. Na fonie komunikat iz jest zdalna karta sim - ale cisza Co może być winna. Dodam iż na wszystko akceptuje. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie włączyłeś odtwarzania muzyki z telefonu przez BT. Jeśli tak to jedynym rozwiązaniem jest usunięcie profili i sparowanie telefonu jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Moze byc to. Ale zawsze mialem wlaczona opcje muzyki po bt. Wczesniej mialem i laczylo sie bez problemu. Moze byc wina karta sim . Bo na s2 jaki i teraz na s5 niby sie laczy ale potem tak jakby tracil uprawnienia, choc na telefonie jeszcze przez chwile pokazuje mi ze jestem podlaczony rsap . A modul nie widzi . ?.

P.s A widocznosc bt ma jakie znaczenie. Bo niby jest wl dla urzadzen sparowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparuj jeszcze raz. Bo jeśli to bruździ to wyłączyć to można tylko z poziomu modułu, a nie zrobisz tego bo jak rozłączy telefon to nie ma dostępu do tego menu :). A najlepiej usuń też profil BT z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem . Nawet zresetowalem samsunga s 5 oraz profil w aucie. Oczywiście połączył się w tryb premium . Nawet wyłączyłem zapłon o znowu się połączył em bez problemu. Ale już za drugim razem działało mi przez 2 min. Dodam iż widoczność w br była cały czas aktywna dla wszystkich . Kurcze może trochę masz rację z tym odtwarzaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sparuj jeszcze raz. Bo jeśli to bruździ to wyłączyć to można tylko z poziomu modułu, a nie zrobisz tego bo jak rozłączy telefon to nie ma dostępu do tego menu :). A najlepiej usuń też profil BT z telefonu

 

Spróbowałem . Nawet zresetowalem samsunga s 5 oraz profil w aucie. Oczywiście połączył się w tryb premium . Nawet wyłączyłem zapłon o znowu się połączył em bez problemu. Ale już za drugim razem działało mi przez 2 min. Dodam iż widoczność w br była cały czas aktywna dla wszystkich . Kurcze może trochę masz rację z tym odtwarzaczem. Miałeś z nim podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki sam problem :). Ustawienie widoczności nie jest konieczne. To jest i tak funkcja czasowa i najlepiej w ogóle jej nie ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem dokładnie taki sam problem :). Ustawienie widoczności nie jest konieczne. To jest i tak funkcja czasowa i najlepiej w ogóle jej nie ruszać.

 

Ok Kolego . A potem mogles korzystać z tej funkcji . I znaczy to iż ta funkcja jest niedostępna w opcji premium . Ciekawe od czego jest to zależne bo w S 2 wszystko było . A po zmianie sim na nową juz nie. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem 3C0 051 435TA, adapter powinnien wlaczyc sie po uruchomieniu zaplonu, zas wlacza sie po wylaczeniu alarmu/centralnego, bardzo czesto nie moze nawiazac polaczenia UHV z autem, zauwazylem tak gdy wchodzilem do auta z wlaczonym bluetooth w telefonie, gdy UHV sparuje sie prawidlowo z autem nastepnie telefon z UHV wszystko dziala poprawnie (ks.tele, sms itd.) w czym moze byc problem z sparowaniem UHV do auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, przejrzałem wątek, przejrzałem też inne wątki odnośnie modułów GSM i już trochę się doszkoliłem, mam system Premium z modułem 3C0035730 (ma rSAP, ale nie ma HFP) do tego mam w aucie czerwone zegary. Muszę wymienić telefon i teraz tak, mało z nich ma sprzętowe rSAP za to prawie każdy ma HFP. Jaki najtańszy moduł GSM musiałbym kupić, żeby działał z czerwonymi zegarami i żeby miał HFP (rSAP też)? Pytam bo nie wiem co się bardziej opłaca - dołożyć do "lepszego" telefonu żeby miał rSAP i HFP czy dołożyć do nowego modułu GSM w aucie żeby obsługiwał również HFP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności