Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

to nie nokia, tylko windows, Microsoft jest głuchy na potrzeby klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, htc 8x z windows 8 obsługuje rsap, czyli nokia dała ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie nokia, tylko windows, Microsoft jest głuchy na potrzeby klientów.

:wmorde

A jeszcze win mobile 6 miał pełne wsparcie dla zdalnej SIM. Schodzą na psy w tym mikrymsofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę znaczy, że nie mam szans połączyć mojej Xperii P z zestawem głośnomówiącym?

 

Aż tak kiepsko:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to naprawdę znaczy, że nie mam szans połączyć mojej Xperii P z zestawem głośnomówiącym?

 

Aż tak kiepsko:(

 

A kto tak powiedział, obecnie mam xperię arc s i łączy się po HFP czyli mam wszystko oprócz sms na rns510.

 

 

:wmorde

A jeszcze win mobile 6 miał pełne wsparcie dla zdalnej SIM. Schodzą na psy w tym mikrymsofcie.

 

 

 

To nie Microsoft tylko Nokla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie Microsoft tylko Nokla.
HTC też nie ma.

 

Dzisiaj z nudów uruchomiłem odtwarzanie muzyki z telefonu przez BT i.... małe zdziwko. Telefon przestał się łączyć w trybie premium. Moduł wykrywał usługę słuchawek BT i na siłę łączył w trybie Hands free.

 

Czy ktoś wie jak to obejść? Pytam z ciekawości, bo jak się okazało funkcjonalność takiego odtwarzacza jest, mówiąc delikatnie, żadna :)

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 5N0 035 730 B i Samsunga Galaxy S2. Działa wszystko idealnie.

Teraz przymierzam się do zmiany telefonu i wybieram między Samsungiem Galaxy S4 a HTC One. Czy ktoś używa tych tel z takim modułem jaki mam?

Chyba z S4 nie powinno być problemu ale HTC raczej rSAP nie wspiera. Może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC One wspiera ale trzeba rootować - nie wiem jak to wygląda w samsungu... na stronie generanie jest opisana sprawa tak, że modele z prockami qualcomm są ogarnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S2, S3, S4 nie ma z niczym problemu, działa w rSapie jak i HPF

mam teraz u siebie S2 i S4 i z kazdym modułem premium poprawnie się łączą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bocheno rozumiem, ze rootowac czyli trzeba dogrywać ten dodatkowy program do rSAP?

 

@Bimbasz - dzięki i chyba dlatego zdecyduje sie na S4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

potrzebuję znaleźć dla taty jakie telefony komunikują się z Passatem CC rocznik 2009(produkcja czerwiec jeśli to ma w czymś pomóc). Czy ktoś mógłby poradzić jak znaleźć jaki typ zestawu głośnomówiącego ten samochód posiada i w miarę aktualną listę telefonów które obsługuje? No i ostatnie pytanie, czy trzeba to jakoś aktywować czy tylko włączyć telefon i wyszukać urządzenia Bluetooth i sam znajdzioe samochód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję znaleźć dla taty jakie telefony komunikują się z Passatem CC rocznik 2009

Musisz podać numer modułu BT który jest pod siedzeniem pasażera, od tego trzeba zacząć

czy trzeba to jakoś aktywować czy tylko włączyć telefon i wyszukać urządzenia Bluetooth i sam znajdzioe samochód?

sam nie znajdzie, trzeba zapamiętać gdzie się zaparkowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tam znależć żadnego modułu-gdzieś konkretnie mam go szukać? Jest sporo kabli opisanych nalepkami i kodami QR ale nic wiecej nie widze.

Jest też duża nalepka:

VW AG

Made in Bulgaria

3C8366DR

SZ9 SEBN-BG

3C8 971 366 DR 422

1BA43C8366DRA

Ltg Sitz Rechts

016 504 CC

30.05.2008

TS 1500-043 BE1

05.03.2009 19.55

81481

504CC-121

 

Nie wiem czy to coś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT jest na podłodze pod siedzeniem pasażera to spora skrzyneczka metalowa lub z czarnego styropianu i w niej siedzi mniejsza. Jeżeli nie masz tam takiej skrzynki to nie masz modułu BT.

 

Odsuń fotel max do tyłu i popatrz.

 

No chyba że w cc moduł umieszczony jest gdzieś indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W CC moduł znajduję się w tym samym miejscu co w pozostałych modelach czyli pod siedzeniem pasażera. Sprawdziłem u siebie mam pod siedzeniem, wszystko wygląda że powinno być w porządku... ale nie jest :(

I tutaj moje pytanie: czym może być spowodowane że ani samochód nie widzi telefonu ani telefon samochodu?

Poprzedni właściciel informował mnie, że też miał z tym problemy w przeszłości, ale wszystko zostało wymienione w ramach gwarancji i jemu działało.

Niestety jak próbuję wejść w menu telefonu za pomocą przycisku "Phone" to tak jak w wielu opisywanych przypadkach jedyne co się dzieje to wyłączany jest dźwięk radia. Próbowałem skasować wcześniej sparowane telefony poprzez naciskanie przycisków "i" oraz "klucz"(bodajże przycisk awaryjny) jednak bez żadnego efektu, bez dźwięków czy komunikatów.

Powiem szczerze, że czytając forum nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi na zaistniałą sytuację. Sprawdziłem, że wszystko jest podpięte nie ma żadnych luzów, nawet zresetowałem ustawienia samochodu i sam moduł ale bez efektu.

Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić?

Poniżej zdjęcie modułu.

Dodam tylko, że mam jeszcze w podłokietniku miejsce na montaż telefonu, telefon który chciałbym skonfigurować to Samsung Galaxy S2. Dodatkowo, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie radio nie zapamiętuję mi stacji, to znaczy zapomina je po kilku godzinach od wyłączenia silnika. Z tego co się orientuje to pomoże tutaj przeinstalowanie softu.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

20130903_162820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup moduł 3c8 035 730 C, podepnij i ciesz się telefonem. Jak masz vcds-a to jeszcze trzeba go zakodować, żeby korzystać z pełnej funkcjonalności i po wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź mkpol.

Czy mógłbyś jednak rozwinąć temat, jestem tu nowy.

Mianowicie jaka jest różnica pomiędzy 5n0 035 730a, który posiadam a 3c8 035 730 C i dlaczego ten który Ty proponujesz miałby być lepszy? Wiesz z tego co patrzę to jest to wydatek 400-500pln, więc wolałbym żeby był uzasadniony :P

Niestety nie mam vcds-a, do końca nie wiem czy masz tu na myśli nowszą wersję vag-a czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gożej bo w taty samochodzie dość że nie ma sterownika to nawet miejsca gdzie by miał być zamontowany(żadnego montażu itp.) :blink

siedzenie pasażera: http://imageshack.us/photo/my-images/189/5tqb.jpg/

siedzenie kierowcy(tu znalazłem jakieś urządzenie): http://imageshack.us/photo/my-images/703/wlxi.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbyś jednak rozwinąć temat, jestem tu nowy.

Oj są lepsi ode mnie i pewnie ktoś udzieli ci pełnej informacji. Generalnie 3c8 035 730 C to nowy moduł bezproblemowo obsługujący wiele nowych telefonów i współpracujący z białymi zegarami.

Całą wiedzę na jego temat zaczerpnąłem z tego wątku więc zachęcam co systematycznej lektury.

 

Gożej bo w taty samochodzie dość że nie ma sterownika

żeby gadać przez telefon potrzebujesz moduł, wiązkę i gościa, który ci to ogarnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie co trzeba włączyć, żeby moduł czytał (dosłownie) sesemesy. Działało mi to normalnie, ale prawie jednocześnie kodowałem moduł i ustawiałem ptaszki w poszczególnych bajtach wg zaleceń Marcina i usunąłem swój profil z modułu i konfigurowałem połączenie od nowa. I funkcja zniknęła. Nie wiem gdzie się machnąłem albo czego nie włączyłem.

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności