Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest jak obsługa telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest jak obsługa telewizora.

 

Niektórzy jednak mają problem z techniką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zebym chciał usunac stare telefony

Możesz mieś max 3 profile

Po prostu zacznij dodawać kolejny. System sam cię spyta który profil usunąć żeby dodać nowy. Wtedy będziesz mógł usunąć wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jestem w kropce. Mam autko z fabrycznym modułem PLUS. Chciałem go upgrade'ować do premium w serwisie VW w Częstochowie, ale panowie nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Generalnie nie widziałbym różnicy, gdby nie fabryczny ucwyt do iPhone'a, który po podłączeniu podświetal przyciski do głośnego mówienia (czyli jest zasilanie), ale po wpięciu telefonu nie łąduje ani nie podłącza anteny. Co ciekawe instrukcja zestawu PLUS stanowi, że mogę przez uchwyt łądować telefon i podłączyć go do antenty zewnętrznej. Co muszę zrobić? Da się to upgrade'ować? Jakie są różnice w faktycznym wyposażeniu - trzeba ingerować w sofcie czy hardware? Zna ktoś serwis VW, który to zrobi za rozsądne pieniądze? W cenniku była różnica tylko 100PLN i przez zwykłe niedopatrzenie zaznaczyłem zły "fistaszek" przy zamówieniu.

Przez BT wszystko działa i nie ma kłopotów z komunikacją.

 

update:

Po sprawie - ewidentnie wina telefonu. Kazdy inny iPhone ładuje się w uchwycie. kazdy, oprócz mojego. Telefon trafi do serwisu.

Edytowane przez sopell
update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie gdzie podłączyć klawiaturkę do telefonu, tą która wyjeżdża zamiast szufladki. Kupiłem przez przypadek więc warto żeby działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a ja mam pytanie gdzie podłączyć klawiaturkę do telefonu, tą która wyjeżdża zamiast szufladki. Kupiłem przez przypadek więc warto żeby działała.

 

Pin 1 - masa

Pin 2 - CAN High

Pin 3 - CAN Low

Pin 4 - plus (SB12 lub SB20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej umiejscowic antene GSM w sedanie, chodzi o antene wewnetrzna - nie pletwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie najlepiej umiejscowic antene GSM w sedanie, chodzi o antene wewnetrzna - nie pletwe.

 

przykleić do dachu nad przednią lampką sufitową,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo (znaczy fabrycznie) montowana jest na tylnej szybie po lewej stronie u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bede kombinowal gdzie bedzie lapal lepszy zasieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pin 1 - masa

Pin 2 - CAN High

Pin 3 - CAN Low

Pin 4 - plus (SB12 lub SB20)

 

Dzięki, jak podłącze się pod radyjko to tragedii chyba nie będzie, przecież nie będę ciągnął przewodu do bezpieczników pod maską. Może jeszcze wiesz jaki do tego nr wtyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak podłącze się pod radyjko to tragedii chyba nie będzie

raczej nie :)

 

Może jeszcze wiesz jaki do tego nr wtyczki?

8E0972754A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej nie :)

 

 

8E0972754A

 

no to teraz wiecie kto jest najbardziej pomocnym forumowiczem :brawo, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8E0972754A

 

Będzie ta pod warunkiem, że w klawiaturze masz już wtyczkę po zmianach tj. taką 8K0972994A a nie przed zmianową taką 4E0971613A. różnią się wymiarem, stara jest 28x15x12 a nowa 28x15x15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie ta pod warunkiem, że w klawiaturze masz już wtyczkę po zmianach tj. taką 8K0972994A a nie przed zmianową taką 4E0971613A. różnią się wymiarem, stara jest 28x15x12 a nowa 28x15x15.

 

A masz może numer wtyczki do tej 4E0971613A bo właśnie mam taką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to ten nr. 8E0972754A, który podał Marcin jest do tej wtyczki, mój błąd sprawdziłem, koszt około 10 zł, a ta po zmianie ma taką 8K0973754A.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie może ktoś mi podpowie jak to wszystko ogarnąć....

 

a więc tak w aucie touareg mam navi rns2 (fis, kiera multifu...) i moduł głośnomówiący 7L6035729 (jakaś tam litera) za cholerę nie mogę się połączyć... ale mniejsza o to!

Kupiłem sobie moduł premium 7L6035730C i teraz jest problem :P

Po podłączeniu nowego moduły, zero jakiejkolwiek komunikacji z nim! VCDS nie odpowiada... jak to ogarnąć bo myślałem że będzie łatwiej a jednak nie jest :|

 

Sprzedający zapewnia mnie że moduł jest ok,

 

więc POMOCY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem passata i nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc czy adapter bluetooth 3C0051435AP do nokii 3110 3100 zadziała pod każdy telefon z bluetooth np. pod lumię 610. Bo mam lumię 610 i nie wiem co zrobić żeby zadziałała w moim passacie. Mam fabryczny zestaw pod telefon nokia 6020 i 6020i. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie skrzypek tylko jestem kompletnie zielony i nie wiem o co chodzi z podłączeniem się przez vcds do sterownika telefonu... I skąd wziąć te wszystkie numery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności